Informacje o ofercie

Pensjonat Ranczo w Dolinie położony jest na obrzeżach Dobrego Miasta, co pozwala na wypoczynek w ciszy, w otoczeniu przyrody i zwierząt. Możesz tu zjeść smaczny obiad, pospacerować, powędkować, a Twoje pociechy chętnie spędzą czas na naszym placu zabaw.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wypoczynkowej. Oferujemy Państwu pokoje 2 i 4 osobowe z TV i łazienkami. W cenie noclegu zapewniamy śniadanie. Dłuższe pobyty, oraz pobyty grupowe objęte są indywidualnymi zniżkami.

"Ranczo w Dolinie" to 100 miejsc w restauracji, która czyna jest przez cały rok w godzinach [numer ukryty] Napisz do nas Nasza kuchnia oferuje wspaniałe, obfite dania kuchni polskiej. Organizuje się tu biesiady, zabawy andrzejkowe, sylwestrowe i wesela.

Jest to wręcz idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich i służbowych, bankietów oraz spotkań okolicznościowych. Przyjmujemy grupy zorganizowane, dla których oferta zarówno gastronomiczna jak i cenowa jest uzgadniana indywidualnie.

Ponadto oferujemy pokoje z łazienkami, w których spoczniesz po wspaniałej zabawie, bądź po męczącej podróży.

Ranczo w Dolinie jest także doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najpiękniejszych zakątków Warmi i Mazur. Na szczególną uwagę zasługuje znajdująca się w Głotowie - Kalwaria Warmińska, barokowy Kościół Nawiedzenia Najświętszej Mari Pany z XVI wieku w Św. Lipce, Skansen w Olsztynku, gotyckie Sanktuarium Maryjne z XV wieku w Gietrzwałdzie, "Bociania Wieża" czy Zamek Biskupów Warmińskich z XV wieku w Reszlu.

Doskonałą atrakcją turystyczną są tereny położone w okolicach jeziora Limajno, posiadające I klasę czystości wód, zasobnego w ryby, które przyciągają licznych amatorów sportów wodnych i wędkowania. Nasze okolice to również kompleks lasów Nadleśnictwa Wichrowo, bogatych w nieprzebrane ilości zwierzyny łownej, grzybów i jagód.

Serdecznie zapraszamy!

Oferta znajduje się w serwisie od: 2013-04-18.
Wyświetlenia oferty: 669.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 70 do 120
Liczba miejsc:
40
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • możliwość wyżywienia
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • sala konferencyjna
  • restauracja

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.