W 2016 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowe, niepowtarzalne apartamenty w stylu loft, zajmujące niedużą ale całą XIX wieczną kamienicę, którą z wielką troską i miłością remontowaliśmy dla Państwa w 2015 roku.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do gości ceniących sobie nie tylko wygodę ale również styl podczas wypoczynku, ponieważ nasze podróże zwykle okupione są długimi i nie zawsze owocnymi poszukiwaniami miejsc specjalnych i nietuzinkowych. Dlatego poza świetną lokalizacją zadbaliśmy również o niepowtarzalny klimat i wystrój naszych wnętrz oraz o Państwa wygodę, poczynając od kuchni, poprzez duże telewizory z płaskim ekranem z jednym pilotem, a kończąc na szerokich małżeńskich łóżkach, materacach z termoplastycznej pianki o statusie rehabilitacyjnym, luksusowej pościeli z białego bawełnianego perkalu i białych, bawełnianych ręcznikach serii VIP, wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Pragniemy w tym miejscu zaznaczyć, że nie spoczęliśmy na laurach i będziemy dopieszczali nasze wnętrza, ponieważ wymaga to zastanowienia, troski, a co za tym idzie i czasu. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie w tym zakresie.
We wszystkich naszych apartamentach są salony z aneksami kuchennymi i dużymi telewizorami z płaskim ekranem oraz łazienki. Jeden, najmniejszy nie ma oddzielnej sypialni i sofy. Jeszcze jeden na poddaszu, przestronny i wygodny, nie ma oddzielnej sypialni, chociaż są w nim zarówno łóżko małżeńskie, jak i rozkładana sofa. Pozostałe mają 2 os. rozkładaną sofę i oddzielną sypialnię z małżeńskim łóżkiem.
Nasze apartamenty znajdują się w najstarszej części gdańskiej starówki tzw. grodzisku na ul. Grodzkiej, kilka kroków od Motławy, przystani Żeglugi Gdańskiej i tramwaju wodnego. Jest to część Gdańska w której dużo się dzieje i powstają takie inwestycje jak Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Archeologiczne, piesza kładka nad Motławą prowadząca do pięknie odrestaurowanej, mieszczącej się na wyspie Ołowianka w starej elektrowni Gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej. Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich gdańskich atrakcji ale dosłownie parę kroków od naszych apartamentów znajdują się: rzeka Motława z przylegającym do niej Starym Miastem, Gdański Żuraw, Muzeum Morskie ze słynnym statkiem Sołek, Muzeum Archeologiczne, Droga Królewska, Kościół i ulica Mariacka, Baszta Łabędź, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Kościele św. Jana, Muzeum Poczty Polskiej, najstarsza w Gdańsku Restauracja Kubicki, słynna Restauracja Mercato oraz restauracje: Prologue, Fellini….

Więcej informacji na stronie internetowej: apartamentygdanskigrod.pl www.gdanskigrod.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2017-07-25.
Wyświetlenia oferty: 5144.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 100 do 250
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.