Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco do naszej nowo otwartej przystani, w miejscowości GÓRKŁO nad jeziorem JAGODNE, w samym sercu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W południowo - zachodniej części jeziora Jagodne, zaraz za zatoką Szymonecką, znajduje się długa na ok. 2 km, rozciągniętą w kierunku południowo - wschodnim, malownicza zatoczka, znana także jako jezioro Górkło. Na jej końcu, w otoczeniu mazurskiej wsi, zdala od zgiełku przepełnionych marin, zbudowaliśmy obiekt, który powinien zaspokoić wymagania nie tylko żeglarzy, ale również każdego turysty poszukującego urokliwego, spokojnego i bezpiecznego miejsca do wypoczynku.

Na całkowicie ogrodzonym, oświetlonym i całodobowo dozorowanym terenie mieści się cichy i przytulny port na około 50 jachtów, żeglarska tawerna PIĘKNA SALLY z doskonałą kuchnią regionalną, stylowy czworak z czterema niezależnymi, całorocznymi domkami letniskowymi w zabudowie szeregowej, nowo - zbudowany pensjonat ŻURAWI KĄT z czterema apartamentami 4-6 osobowymi, czterema pokojami 3-4 osobowymi, czterema pokojami 2-3 osobowymi, dwoma pokojami jednoosobowymi, cocktail barem i salą konferncyjno - wypoczynkową z kominkiem i stołem do snookera, pole campingowe, plac do gry w piłkę, węzeł sanitarny z toaletami i prysznicami oraz parking strzeżony. Na polu campingowym oraz przy kejach znajduje się prąd i woda. Na terenie mariny można także korzystać z bezprzewodowego internetu Wi - Fi.

Można u nas wynająć bardzo elegancki pokój z łazienką lub domek, wyczarterować jacht żaglowy lub motorowy, wypożyczyć kajak lub łódkę, powędkować w dobrze zarybionym jeziorze, wyslipować i przezimować łódź, naprawić awarię silnika lub usunąć drobne uszkodzenie. Organizujemy wakacje grupowe i indywidualne, żeglarskie i wędkarskie imprezy integracyjne, wycieczki rowerowe i konne po przepięknych, pobliskich terenach, rejsy żeglarskie na najnowocześniejszych i doskonale wyposażonych jachtach żaglowych oraz motorowych, a także spływy kajakowe.

ADRES: Port MILLENNIUM - ŻURAWI KĄT, Górkło 4C, 11-730 Mikołajki. POŁOŻENIE: 53°53N; 21°42E (GPRS: 53,8777, 21,7089).

Rezerwacje tel.: Biuro: + [numer ukryty] Napisz do nas ; + [numer ukryty] Napisz do nas ; Port: + [numer ukryty] Napisz do nas lub mailowe: [email ukryty] Napisz do nas

Oferta znajduje się w serwisie od: 2009-11-23.
Wyświetlenia oferty: 10939.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 60 do 100
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne