Informacje o ofercie

Pensjonat Topiło to przebudowana i odremontowana dawna Kwatera Myśliwska powstała w latach pięćdziesiątych. Pokoje gościne i zaplecze gastronomiczne pozwoli Wam komfortowo spędzić wolny czas w tych nadzwyczaj pięknych okolicznościach przyrody. Nasz Pensjonat znajduje się na skraju osady Topiło w samym sercu Puszczy Białowieskiej.

Topiło to pozostałość po dawnej osadzie pracowników leśnych, jej nazwa pochodzi od zbiornika wodnego na rzece Perebel, który jeszcze w okresie międzywojenym służył do przechowywania przez zimę drewna. Dość duża powierzchnia, bogactwo ptactwa i położenie sprawiają że ciężko go odróżnić od naturalnego jeziora. W głębinach wód pływają dorodne okazy ryb, a o czystości wody najlepiej świadczą piętnastocentymetrowe okazy małż. Przez środek jeziora przechodzi grobla, a na niej tor kolejki waskotorowej z której można korzystać przez cały rok

Na przyjezdnych czekają przygotowane przez nas stoły i wiaty, miejsca na ogniska oraz pomosty widokowe. Brzegami jeziora i w puszczy zorganizowano ścieżki turystyczne i rowerowe z tablicami informującymi o roślinach i żyjących tu zwierzętach.

Do dyspozycji gości: pokoje gościne: (4 pokoje 2 osb., 1 pokój 3osob., (możliwość dostawek) 3 łazienki z natryskiem salon kominkowy z jadalnią drink bar tv sat, letni ogródek parking dla gości wypozyczalnia rowerów miejsca do grilowania wiaty piknikowe ogromny plac do zabaw i gier przechowalnia rowerów, nart i sprzętu wędkarskiego. Świadczone usługi: pełne wyżywienie, czyli przysmaki kuchni regionalnej (możliwość wykupienia całego pakietu wyżywienia lub tylko śniadań). Ogniska z cateringiem do 200 osób, bryczki, przejazd kolejką wąskotorową, imprezy integracyjne.

Koszt wyżywienia: Śniadanie 15 zł, Obiad 25 zł, Kolacja 15 zł, Całodziene - 50 zł
Koszt noclegu: 50 zł/doba od osoby, przy dluższych pobytach, grupach zniżki.

Pensjonat Topiło, Topiło 1a,
17-200 Hajnówka
tel [numer ukryty] Napisz do nas , tel. kom.: [numer ukryty] Napisz do nas

Oferta znajduje się w serwisie od: 2007-04-03.
Wyświetlenia oferty: 1865.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2- 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 40 do 50
Liczba miejsc:
15
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • możliwość wyżywienia
  • miejsce na grilla
  • parking
  • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.