Informacje o obiekcie

Mam tylko 3 pokoje pod wynajem więc zapewniam kameralną atmosferę.Pokoje są wyposażone w wygodne łóżka hotelowe, szafy, stoliki nocne, stół z krzesłami oraz łazienki z prysznicami.Pokoje są na pierwszym piętrze - wejście klatką schodową z kutymi poręczami, marynistycznym freskiem oraz wiszącym, kutym żyrandolem.

Dom znajduje się w centrum Jastarni w odległości 5minut od morza oraz od Zatoki. W pobliżu są 3 sklepy, 3 kawiarnie oraz 2 cukiernie. Jest też 5 barów - restauracji oraz 3 place zabaw.

Zapraszam serdecznie.
Rezerwacji wraz z zadtkiem (ok. 200zł) można dokonać telefonicznie - Ela Morawska OBOWIĄZEK INFORMACYJNY-1.Administratorem danych osobowychjest JANTARÓWKA Elżbieta Morawska ul.Ks.Sychty 112 84-140 Jastarnia tel. 503123762, email - eamkm@wp.pl 2.Celem przetwarzania jest: a.Zapewnienie bezpieczeństewa osobom przebywającym na terenie obiektu w trakcie pobytu; b.Wywiązanie się z obowiązku opłaty miejscowej zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej Jastarni. 3.Dane przetwarzane są na podstawie artykułu 6 punkt1 litera a, b, c, d oraz f (prawnie uzasadniony interes administratora; zapewnienie bezpieczeństwa mienia należącego do administratora). 4.Dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy. 5.Osoba której dane dotyczą ma prawo do: a.dostępu do swoich danych które przetwarza administrator. b.sprostowania danych przetwarzanych przez administratora. c. żądania usunięcia danych jeżeli przepisy szczególne nie mówią inaczej. d.zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. 6.Odbiorcami danych osobowych są: a.Urząd Miejski w Jastarni w celu uiszczenia opłaty miejscowej. b.Bank w którym konto posiada administrator w celu zaksięgowania wpłat dokonywanych na konto. 7.Dane nie będą przekazywane do państw trzecich poza UE lub organizacji międzynarodowych.

Mam tylko 3 pokoje pod wynajem więc zapewniam kameralną atmosferę.Pokoje są wyposażone w wygodne łóżka hotelowe, szafy, stoliki nocne, stół z krzesłami oraz łazienki z [url ukryty] Napisz do nas są na pierwszym piętrze - wejście klatką schodową z kutymi poręczami, marynistycznym freskiem oraz wiszącym, kutym żyrandolem.

Dom znajduje się w centrum Jastarni w odległości 5minut od morza oraz od Zatoki. W pobliżu są 3 sklepy, 3 kawiarnie oraz 2 cukiernie. Jest też 5 barów - restauracji oraz 3 place zabaw.

Zapraszam serdecznie.
Rezerwacji wraz z zadtkiem (ok. 200zł) można dokonać telefonicznie - Ela Morawska OBOWIĄZEK [url ukryty] Napisz do nas danych osobowychjest JANTARÓWKA Elżbieta Morawska [url ukryty] Napisz do nas [numer ukryty] Napisz do nas Jastarnia tel [numer ukryty] Napisz do nas , email - [email ukryty] Napisz do nas [url ukryty] Napisz do nas przetwarzania jest: [url ukryty] Napisz do nas bezpieczeństewa osobom przebywającym na terenie obiektu w trakcie pobytu; [url ukryty] Napisz do nas ązanie się z obowiązku opłaty miejscowej zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej Jastarni. [url ukryty] Napisz do nas przetwarzane są na podstawie artykułu 6 punkt1 litera a, b, c, d oraz f (prawnie uzasadniony interes administratora; zapewnienie bezpieczeństwa mienia należącego do administratora). [url ukryty] Napisz do nas będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy. [url ukryty] Napisz do nas której dane dotyczą ma prawo do: [url ukryty] Napisz do nas ępu do swoich danych które przetwarza administrator. [url ukryty] Napisz do nas danych przetwarzanych przez administratora. c. żądania usunięcia danych jeżeli przepisy szczególne nie mówią inaczej. [url ukryty] Napisz do nas łoszenia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. [url ukryty] Napisz do nas danych osobowych są: [url ukryty] Napisz do nas ąd Miejski w Jastarni w celu uiszczenia opłaty miejscowej. [url ukryty] Napisz do nas w którym konto posiada administrator w celu zaksięgowania wpłat dokonywanych na konto. [url ukryty] Napisz do nas nie będą przekazywane do państw trzecich poza UE lub organizacji międzynarodowych.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2018-02-09.
Wyświetlenia oferty: 6259.

Czytaj więcej

Udogodnienia
 • obiekt czynny sezonowo
 • pokoje 2, 3, 4-osobowe
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • parking
 • internet
 • sprzęt plażowy

Średnia cena za osobę/noc: od 55 do 65 zł
Dostępne pokoje:
2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 55 do 65
Dostępność obiektu:
obiekt czynny sezonowo
Sprawdź dostępność

Opinie

10.0/10
Na podstawie 1 opinii.
Podsumowanie
 • Położenie
  100%
 • Wyposażenie
  100%
 • Czystość
  100%
 • Obsługa
  100%
 • Cena / Jakość
  100%
Opinie użytkowników
Kamil Czajkowski 11-10-2018
10.0/10
Serdecznie polecam, bardzo miła pani właściciel. Fajne pokoje dwu i więcej osobowe. Dobra cena, niezła baza wypadowa na Jastarnię jak i cały półwysep. Blisko do stacji kolejowej. Położone blisko centrum Jastarni.
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10

Więcej opinii

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

0.055426836013794