Osada Folwark to miejsce gdzie można odpocząć w klimacie rodzinnego domu w otoczeniu pięknej przyrody oraz towarzyszącym tuż obok zwierzętą

Obiekt ten znajduje się w miejscowości Jastrzębia k.Zakliczyna Województwo Małopolskie Powiat Tarnowski blisko trasy Tarnów - Krynica od południa oraz Tarnów - Nowy Sącz od zachodu. Miejsce to jest idealną bazą wypadową na piesze wędrówki, wyjazdy rowerowe a zimną na zabawę na śniegu.

Obiekt posiada do dyspozycji 5 pokoi oraz salon z kominkiem i aneksem kuchennym w pełnym wyposażeniu.

2 pokoje jednoosobowe 2 pokoje 2 osobowe
1 pokój rodzinny czteroosobiwy

Kominek stanowi serce całego domu nadaje mu klimat i dostarcza upragnionego ciepła duszy i ciału.

Domek posiada dwie łazienki z węzłem sanitarnym na każdym z pięter. Obiekt ogrzewany całoroczne.

Dodatkowym atutem jest piękny taras oraz miejsce na grill jak i możliwośc garażowania samochodu oraz sprzętu rekreacyjnego.

Osada Folwark jako miejscem wypadowe daje nam możliwość zwiedzania Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach, Muzeum Przyrodniczego im. Krystyny i Włodzimierza Tomków a także jedynego w Polsce Dworku Ignacego Jana Paderewskiego w Kaśnej Dolnej.

W miejscowości Jastrzębia, wiec w miejscu zakwaterowania zapraszamy do zwiedzenie muzeum etnograficznego Grociarnia gdzie zgromadzone są eksponaty, narzędzia codziennego użytku naszych przodków którymi się posługiwali żyjąc na wsi.

Nieopodal 4 km na południe znajduje się ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego Dominikanów na Jamnej założony przez śp. ojca Jana Górę.

Samochodem jak i rowerem możemy dotrzeć do Gródka nad Dunajcem nad piękne jezioro oraz zaporę w Rożnowie, Zamek w Melsztynie i w Czechowie jak i do wielu wielu innych interesujących miejsc.

Atrakcji turystycznych, szlaków pieszych i rowerowych, szlaków architektury drewnianej jak i szlaków Doliną Dunajca jest sporo tak i jak pomysłów na aktywny wypoczynek w naszej okolicy.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.forwark.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2021-02-26.
Wyświetlenia oferty: 695.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 50 do 70
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • TV
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.