Dla gości Turzyny, przygotowaliśmy 24 pokoje – jedno i dwuosobowe, apartament dla nowożeńców i dwa pokoje przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada indywidualny styl oraz łazienkę. Sympatycy miejsc i przedmiotów z charakterem i historią podczas pobytu w górnickim ośrodku będą mogli cieszyć się obecnością starych, katalogowych mebli oraz licznych dzieł sztuki. Dodatkowych wrażeń dostarczy także zwiedzanie tradycyjnej piwniczki i chaty wyposażonej w piec z zapieckiem znajdujących się na terenie posesji.

Poza oferowanymi wygodami, prowadzący pensjonat zadbali także o aktywne spędzenie czasu. Do dyspozycji gości są konie, natomiast atrakcją dla dzieci jest możliwość zaprzyjaźnienia się z osiołkiem, stadem owieczek oraz pociesznymi kucami: Guciem i Mają. Kontakt z przyrodą zapewni odwiedzającym udział w grzybobraniu oraz spacery po okolicy, np. na pobliskie Wzgórze Kamień… Nieopodal znajdują się Górniki Stare, w których można zobaczyć stary młyn i prawdziwe wiejskie chałupy…

Ponieważ pensjonat usytuowany jest na trasie rowerowej ziemi zamojskiej, jest świetnym miejscem na postój wycieczek rowerowych i jednocześnie okazję do delektowania się regionalnymi potrawami i napojami przygotowywanymi według miejscowej tradycji….

Pensjonat Turzyna jest obiektem całorocznym, może stanowić, więc idealne miejsce dla miłośników zimowych krajobrazów. Niedaleko znajdują się trzy ośrodki narciarskie, zachęcamy również do jazdy na biegówkach po okolicy.

Szanowni Państwo, po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową [url ukryty] Napisz do nas .

Oferta znajduje się w serwisie od: 2009-12-07.
Wyświetlenia oferty: 2765.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1- 2-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 80 do 200
Liczba miejsc:
-
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • możliwość wyżywienia
  • miejsce na grilla
  • parking

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.