Oferujemy Państwu komfortowe i eleganckie pokoje gościnne, w których można w pełni zrelaksować się i wypocząć. Pokoje zostały przygotowane tak, aby zapewnić naszym gościom maksimum wygody. Kameralna atmosfera, cisza i spokój to dodatkowy atut naszej Rezydencji, a to wszystko tylko w odległości 350m do centrum miasta – deptak.

Rezydencja Victoria położona jest w cichej i zielonej części Karpacza. Jest to dogodne miejsce do rozpoczynania wędrówek górskich, a także spacerów po naszym mieście, kontakt z naturą umożliwia chociażby duży, zielony teren otaczający budynek.

Pokoje gościnne i noclegi oraz duży, bezpłatny, monitorowany systemem kamer parking to tylko część oferty przygotowanej z myślą o naszych gościach.

Nasza rezydencja jest znakomitym punktem wypadowym do pieszych wycieczek w Karkonosze jak również do odwiedzenia całej Kotliny Jeleniogórskiej. Tego rodzaju aktywność umożliwia wyciszenie i odpoczynek od trudów dnia codziennego.

W celu urozmaicenia pobytu u stóp Karkonoszy proponujemy relaks w zaprzyjaźnionym obiekcie – kompleksie basenów Sandra SPA – 1500 m oraz kompleksie basenów Gołębiewski – 150 0m jako doskonałą formę spędzenia wolnego czasu.

Często zdarza się, że Państwo pytacie „czy dam radę” z wszystkich atrakcji Karpacza skorzystać? W tej kwestii też jesteśmy otwarci dla naszych gości, ponieważ współpracując z kompleksem gabinetów salonu „Ambasada Urody” mieszczącym się w Jeleniej Górze proponujemy Państwu skorzystanie z profesjonalnych porad doświadczonego fizjoterapeuty z zakresu oceny funkcjonalnej* jak i szerokiej gamy przez niego wykonywanych masaży dostosowanych indywidualnie do potrzeb – polecamy.

W tym uroczym miejscu istnieje możliwość skorzystania (również za naszym pośrednictwem) z szerokiej oferty zabiegów z dziedziny kosmetyki, kosmetologii jak również medycyny estetycznej pod okiem wysoce wykwalifikowanego personelu.

* Ocena funkcjonalna polega na badaniu manualnym, prowadzącym do ustalenia nieprawidłowości funkcji kostno - stawowo - mięśniowej (wady lub zaburzenia postawy, zaburzenia osi kończyn, ograniczenie zakresu ruchu w stawach, dysfunkcje mięśniowe, choroby stawów, hipermobilność, hipomobilność, neuropatie uciskowe, itp.). Badanie to pozwala na dopasowanie do potrzeb i możliwości uczestnika właściwego postępowania treningowego/ rehabilitacyjnego oraz ustalenie odpowiednich ćwiczeń korekcyjnych, prowadzących do skorygowania lub całkowitego usunięcia ewentualnych dolegliwości.

Rezydencja Victoria serwuje dania:

 • kuchni polskiej,
 • dla osób z nietolerancją glutenu (po podaniu inf. w trakcie rezerwacji), gdzie współpracujemy z Kliniką Diety Gryszkin

Oferta znajduje się w serwisie od: 2006-11-12.
Wyświetlenia oferty: 37560.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 0 do 0
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • TV SAT
 • czajnik w pokoju
 • możliwość wyżywienia
 • miejsce na grilla
 • parking
 • plac zabaw dla dzieci
 • boisko do siatkówki

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne

Willa Skała
pensjonaty
Karpacz
od 34 zł za osobę
Toreja
pensjonaty
Karpacz
od 60 zł za osobę
ARNIKA
pensjonaty
Karpacz
od 90 zł za osobę