Serdecznie zapraszamy do SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu położonego w strefie uzdrowiskowej samego centrum dzielnicy portowej w odległości około 150 m od pięknej piaszczystej plaży i 300 m od centrum miasta przy małym zabytkowym kościółku.
Sanatorium stwarza możliwość przyjemnego i efektywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, korzystając z nowoczesnej plenerowej siłowni ćwiczeń w malowniczym ogrodzie o różnorodnej roślinności.
Specjalizujemy się w leczeniu: cukrzycy i otyłości, schorzeń serca, narządów ruchu oraz układu oddechowego. Oferujemy Państwu doskonale wyposażoną bazę leczniczą, która wykonuje około 70 zabiegów z zakresu: balneoterapii i balneologii, fizykoterapii, kinezyterapii, laseroterapii oraz krioterapii pod opieką wysoko wyspecjalizowanego personelu medycznego. Również dysponujemy basenem solankowym, sauną, solarium oraz salą gimnastyczną.
Dla gości oferujemy elegancką salę konferencyjną wyposażoną w telewizor, rzutnik z ekranem, nagłośnienie z mikrofonem oraz przestronną salę dziennego pobytu i nastrojową kawiarnię. W całym naszym ośrodku jest dostęp do darmowego WI - FI.
Serdecznie zapraszamy po zdrowie i wypoczynek!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.msw.kolobrzeg.pl www.mswkolobrzeg.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2019-04-17.
Wyświetlenia oferty: 18946.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 163 do 200
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.