SERDECZNIE WITAMY w SOSNÓWCE. W KOSARZYNIE. - WAKACJE 2020.

ZAPRASZAM SERDECZNIE WCZASOWICZÓW i TURYSTÓW ODWIEDZAJĄCYCH KOSARZYN NA WAKACYJNE, TARASOWE, NIEDZIELNE, POPOŁUDNIOWE SPOTKANIA AUTORSKIE W SOSNÓWCE.
Barbara I. K

WE WRZEŚNIU i PAŹDZIERNIKU SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SEZON GRZYBOWY SENIORÓW!
DLA - EMERYTÓW i RENCISTÓW POBYT z 15% zniżką! WIECZORY PRZY KOMINKU - SPOTKANIA AUTORSKIE.
.
MOŻLIWA JEST REZERWACJA BEZPOŚREDNIA PRZEZ POCZTĘ e - mail: poczta.las@onet.eu

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM GOŚCIOM i CZYTELNIKOM, KTÓRZY ODWIEDZILI NAS W SOSNÓWCE MINIONEGO LATA.
POZOSTAŁY W SERCU I PAMIĘCI PIĘKNE W SPOMNIENIA ZE SPOTKAŃ AUTORSKICH.

SPOTKANIA AUTORSKIE z PISARKĄ - właścicielką pensjonatu.

DO WYNAJĘCIA W "SOSNÓWCE", OD M - CA WRZEŚNIA br. (całorocznie) POKÓJ DWUOSOBOWY!
W OSOBNEJ KONDYGNACJI, OD BUDYNKU GŁÓWNEGO PENSJONATU Z OSOBNYM WEJSCIEM! - UMEBLOWANY Z TELEWIZOREM Wi - Fi, ŁAZIENKĄ! - MIEJSCE NA PARKING AUTA TUŻ PRZY POKOJU! (oferty w pensjonacie).

"SOSNÓWKA" znajduje się w przygranicznej z Niemcami, miejscowości Kosarzyn, na zachodzie Polski. Od strony niemieckiej dzieli ją rzeka graniczna Nysa łużycka, która w Kosarzynie łączy się z Odrą. Do przejścia granicznego jest 5 km. w miejscowości Żytowań, i 13 km, w Gubinie. Do Berlina 80 km pociągiem z dworca Guben.
Serdecznie zapraszam. Proszę o rezerwacje pocztą e - mail: poczta.las@onet.eu

WEEKENDY, WCZASY, SPOTKANIA INTEGRACYJNE, RODZINNE, OKOLICZNOŚCIOWE

LETNIE ATRAKCJE W KOSARZYNIE: - JEZIORO BOREK - PLAŻĄ, KĄPIELISKO, KAJAKI - GUBIN - ATRAKCYJNE SPŁYWY KAJAKOWE NYSĄ ŁUŻYCKĄ, BIESIADA PRZY OGNISKU, WĘDKOWANIE, NAUKA PŁYWANIA, WOPR, SZKOŁA ŻEGLARSKA.
PENSJONAT AGROTURYSTYCZNY "SOSNÓWKA"-WCZASY - SPOTKANIA Z PISARZEM. WIECZORKI AUTORSKIE.
STADNINA KONI - WAŁOWICE
POBYT W KOSARZYNIE TO NIE TYLKO MALOWNICZE JEZIORO BOREK, RZEKI i TRAKTY LEŚNE, ALE TAKŻE:
SPACERY LEŚNYMI SCIEŻKAMI, PRZYBRZEŻNYMI WAŁAMI NAD NYSĄ ŁUŻYCKĄ I ODRĄ, ORAZ ALEJKAMI NAD BRZEGIEM JEZIORA. OPOWIESCI O HISTORII REGIONU W KRZESIŃSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM, OBSERWACJA PRZYRODY: PTACTWO WODNE, BOBRY, PRZERÓŻNE GATUNKI RYB,
GRZYBOZBIERANIE - od drugiej połowy sierpnia, wrześień, październik.

SPECJALNĄ, ATRAKCYJNĄ NIESPODZIANKĄ DLA GOŚCI SĄ KAMERALNE WIECZORKI AUTORSKIE ZE ZNANĄ POLSKĄ PISARKĄ, CZŁONKIEM ZWIĄZKU LITERATÓW POLSKICH - WŁASCICIELKĄ "SOSNÓWKI", RODOWITĄ KOSARZYNIANKĄ.

REZERWACJA POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ - E - MAIL: poczta.las@onet.eu

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH SWOICH STAŁYCH GOŚĆI, ORAZ TYCH Z PAŃSTWA KTÓRYCH BĘDZIE MI MIŁO POZNAĆ.

Koszt pobytu do negocjacji indywidualnych. Z wyżywieniem (śniadanie + obiadokolacja) Lub bez wyżywienia. Kawa i herbata, oraz domowe ciasto gratis.

SERDECZNIE ZAPRASZAM W GOSCINĘ DO "SOSNÓWKI".

W tej chwili Kosarzyn jest w przedwiośniu. Przyroda budzi się do życia. Powietrze czyste i krystaliczne. Na wodach jeziora i rzek, wśród trzcin znajdują schronienie olbrzymie ilości ptactwa wodnego. Kaczki, dzikie gęsi, perkozy, łabędzie i powrót żurawi, które krzykiem oznajmiają światu swój powrót, przelatując nad "Sosnówką".

Serdecznie Zapraszam i Pozdrawiam Państwa.
Barbara I. K z Rodziną.

NAJBLIŻSZE OFERTY:

REZERWACJA WCZASÓW LETNICH - NOWOŚĆ - ZNIŻKA (PROCENTOWO - RABATOWA) JEST ZGODNA Z ILOSCIĄ DNI WCZASOWYCH.

REZERWACJA JESIENNA - GRZYBOBRANIE.

W CHWILI OBECNEJ DO DYSPOZYCJI GOSCI SĄ POKOJE NA PARTERZE, ORAZ PRZYBUDÓWKA Z OSOBNYM WEJSCIEM.

SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH GOSCI "SOSNÓWKI".

Wchodzimy w Nowy Rok 2020! Z tej okazji składam Państwu Najszczersze, Serdeczne, Gorące życzenia Zdrowia i Szczęścia w życiu. Niech Wam się wszystko udaje, to co sobie zaplanowaliście i wymarzyliście. Niech trwanie w codzinnym życiu będzie spontanicznym, radosnym spełnieniem! Niech każdy dzień od nowa napełnia Was nadzieją, pięknem, uśmiechem do świata, do zielonych kosarzyńskich, ukwieconych łąk latem, zielonych lasów, rzek i ukrytego wśród borów jeziora Borek.
Serdecznie Państwa Pozdrawiam i Serdecznie zapraszam w gościnę do mojej kosarzyńskiej "Sosnówki" już w Nowym Roku 2020!

Zapraszam do rezerwacji pocztą e - mail. poczta.las@onet.eu

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE W MAJU 2020r, WEEKEND MAJOWY, WCZASY LETNIE 2020r.!

Wspaniałe i Piękne były wakacje w Kosarzynie w roku 2019! Dziękuję Wszystkim Gościom i Wczasowiczom, Turystom, Czytelnikom moich książek za przyjazd do Sosnówki do Kosarzyna, na skraj Polski Zachodniej, do mnie, do lasów, jezior, rzek i łąk w Krzesińskim Parku Krajobrazowym.

Posyłam Wam słowa z przepięknej piosenki Szczepanika:

"Już kormorany odleciały w dal, pożegnać piękny ląd, powrócą z wiosną nad jeziora znów, tam gdzie czeka ktoś". Czekam na Was z otwartym sercem, jak zawsze od lat...Do zobaczenia!

Do zobaczenia Kochani za Rok w Sosnówce na ukochanej Ziemi Lubuskiej w Kosarzynie:)

WĘDKOWANIE - CAŁOROCZNE - JEZIORO BOREK, NYSA ŁUŻYCKA, ODRA, ŁOMIANKA, DOPŁYWY ODRY, OKOLICZNE STAWY HODOWLANE PSTRĄGA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

REZERWACJA Z PORTALU "FAJNE WCZASY", Strona internetowa: j/w www.basia.fajnewczasy.com e - mail: poczta.las@onet.eu, Telefon. 535279079.

Wszystkie Święta, Weekendy, Uroczystości Rodzinne, Komunie i zwyczajny odpoczynek w ciszy lasów lubuskich w sąsiedztwie jeziora Borek i Krainy rzek, łąk i przecudnej przyrody w Krzesińskim Parku Krajobrazowym w Kosarzynie, na Ziemi Lubuskiej, tuż przy granicy Polsko - Niemieckiej.

OFERTA AUTORSKA:

30 lipca br.odbyła się w "Sosnówce" w Kosarzynie z udziałem Telewizji Polskiej, Premiera mojej najnowszej powieści, tym razem autobiograficznej "Pokolenia czas pamięci". Powieść ta, jest kontynuacją dwóch poprzednich powieści z serii Rodzinnej Sagi: "Czerwone niebo na Wołyniem" i "Maria". Trzytomowa Rodzinna Saga jest opowieścią rodzinną na przestrzeni 100 lat Historii Rodziny i Historii Polski. Serię historyczną wydało największe Polskie Wydawnictwo Książek Historycznych. Powieść Romansowo - Obyczajowa, "Dom nad Borkiem", opowiada o przepięknej historii miłości i wakacjach nad jeziorem Borek w Kosarzynie. Książki są do nabycia w empiku w księgarniach w całej Polsce, także internetowych, oraz u mnie. Piszcie do mnie na adres: e - mail. poczta.las@onet.eu. Swoje powieści wysyłam priorytetowo z dedykacją od autorki. Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich Moich Czytelników w Kraju, oraz Polonię gdziekolwiek jesteście na świecie.

SOSNÓWKA - TO OAZA CISZY I SPOKOJU. BEZ ZGIEŁKU i TŁUMÓW. DOM POŁOŻONY JEST W OTOCZENIU LASÓW, W SAMYM CENTRUM LEŚNEJ PRZYRODY W KRZEŚIŃSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM W KOSARZYNIE. DO KĄPIELISKA JEZIORA BOREK 5 minut drogi, ścieżką przez las.

Pensjonat Agroturystyczny "Sosnówka" znajduje się w województwie lubuskim, w krainie lasów sosnowych, nieopodal jeziora Borek, na skraju Polski Zachodniej, tuż przy granicy z Niemcami. 10 kilometrów od miasta Gubina/Gubena. 120 km do Berlina autostradą lub 80km drogą krajową, w krainie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego. Ścieżki rowerowe, trakty leśne. Spacery. Jogging. Fotografia. Wędkarstwo. Grzyby. Sporty wodne. Plażowanie. Pływanie. Wypożyczalnia sprzętu pływającego. Kajaki, rowery wodne. Okolica cudna przyrodniczo. Jezioro Borek ze strzeżonym kąpielskiem. Rzeki Odra, Nysa i Łomianka. Dla wędkarzy zniżka w pensjonacie - całoroczna:) Zwiedzanie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego. Spacery wokół jeziora Borek, oraz wałami nadrzecznymi nad rzekami Odry i Nysy Łużyckiej.

WCZASY I WYPOCZYNEK W PENSJONACIE AGROTURYSTYCZNYM "SOSNÓWKA" W KOSARZYNIE SĄ DOSTĘPNE NA KAŻDĄ KIESZEŃ. DLA RODZIN Z DZIEĆMI I OSÓB SAMOTNYCH. CENY DO NEGOCJACJI INDYWIDUALNYCH.

Przy wszystkich pokojach dla gości są łazienki wyposażone w umywalkę, kabinę prysznicową, wc. Do dyspozycji gości lodówka. Grill w ogrodzie. Taras. Przy domu bezpłatny parking.

Wyżywienie - śniadanie od godz: 9,00. Obiadokolacja od godz 16,00.

Zapraszamy na wekeendy, rocznice małżeńskie, imprezy integracyjne, przyjęcia komunijne, przyjęcia rodzinne, wszystkie święta i wczasy: Dzieci w wieku do 7lat pobyt gratis.

Wszystkie organizowane uroczystości, oraz pobyt weekendowy i wczasowy, dostosowane są według potrzeb i wymagań indywidualnych, wyliczenia cenowe realizowane są indywidualnie według życzeń gości.

NOWA WIADOMOŚĆ DLA GOŚCI SOSNÓWKI:

ZOSTAŁO OTWARTE NOWE PRZEJŚCIE GRANICZNE NA MOŚCIE DO NIEMIEC! ODLEGŁOSĆ OD SOSNÓWKI TYLKO 5 KM!
PRZEJAZD DLA SAMOCHODÓW, ROWERÓW i WĘDRÓWEK PIESZYCH. MOŻNA ZWIEDZAĆ KRZESIŃSKI PARK KRAJOBRAZOWY PO DRUGIEJ STRONIE NYSY ŁUŻYCKIEJ

SEZON PEŁNOTURYSTYCZNY ROZPOCZYNA COROCZNIE WEEKEND MAJOWY, KIEDY PACHNIE BEZ I ŚPIEWEM PTAKÓW ROZBRZMIEWAJĄ ZIELONE LASY. PRZEPIĘKNE KRAJOBRAZY NAD ODRĄ I NYSĄ ŁUŻYCKĄ. KOSARZYN PACHNĄCY KWITNĄCĄ AKACJĄ, ŁĄKAMI, SKOSZONĄ TRAWĄ, ZIOŁAMI, DOJRZEWAJĄCYM ZBOŻEM. GDZIEŚ Z GĘSTWINY LEŚNEJ SŁYCHAĆ KUKUŁKĘ.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SPACERY WAŁAMI NADRZECZNYMI RZEK NYSY ŁUŻYCKIEJ, ODRY, ŁOMIANKI. ŚCIEŻKAMI LEŚNYMI NAD JEZIOREM BOREK.

ZAPEWNIAMY SPOKÓJ i WYPOCZYNEK W CISZY W OTOCZNIU LASÓW SOSNOWYCH. WYCIECZKI PIESZE, POZNAWCZE NAJPIĘKNIEJSZYCH OKOLIC I ZAKĄTKÓW W KRAINIE DOLNEJ ODRY. W KRZEŚIŃSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM W KOSARZYNIE.

Dla gości "Sosnówki"przebywających na wypoczynku weekendowym, wczasowym, domowe ciasto, herbata i kawa - gratis bez ograniczeń.

Pensjonat "Sosnówka" w Kosarzynie stanowi enklawę dla twórców kultury polskiej i niemieckiej. Pisarzy, poetów, malarzy, muzyków, artystów różnych profesjonalności. Dla turystów, którzy przyjeżdżają do nas z Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic, Gliwic z Niemiec, a nawet ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Dla wszystkcih, którzy pragną wypoczywać w ciszy i spokoju wśród lasów, jezior i rzek w Krzesińskim Parku Krajobrazowym w Kosarzynie.

Można także przyjechać z namiotem, lub przyczepą cempingową.

PROSIMY O DOKONYWANIE REZERWACJI POCZTĄ E - MAIL. ZA POŚREDNICTEM PORTALU "Fajne wczasy", LUB bezpośrednio na adres: poczta.las@onet.eu

W OFERCIE: POKOJE JEDNOOSOBOWE, DWUOSOBOWE, TRZYOSOBOWE, CZTEROOSOBOWE. Z ŁAZIENKAMI z KABINĄ PRYSZNICOWĄ. WI - FI, TELEWIZORY. PRZY DOMU BEZPŁATNY PARKING. - SPOTKANIA AUTORSKIE Z PISARKĄ - WŁASCICIELKĄ "SOSNÓWKI" - ZAKUP POWIEŚCI HISTORYCZNYCH I OBYCZAJOWYCH.

Pozdrawiam wszystkich Państwa bardzo serdecznie i serdecznie zapraszam w gościnę do "Sosnówki".:)

Barbara Iskra Kozińska

Więcej informacji na stronie internetowej: www.sosnowka.com.pl www.basia.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-07-04.
Wyświetlenia oferty: 26843.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 35 do 120
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • TV SAT
 • radio
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • sprzęt plażowy
 • możliwość wyżywienia
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci
 • kawiarnia

Oferty specjalne

Majówka
Najserdeczniej Zapraszam na majówkę do Pensjonatu agroturystycznego "Sosnówka" w
40 zł - 100 zł za osobę

Opinie

9.6/10
Na podstawie 6 opinii.
Podsumowanie
 • Położenie
  98%
 • Wyposażenie
  93%
 • Czystość
  93%
 • Obsługa
  98%
 • Cena / Jakość
  98%
Opinie użytkowników
Kasia,Robert,Jaś i Franuś
29-10-2014

Ocena: 10.0
Wspaniałe miejsce, gdzie można wziąć głęboki oddech i pobyć z rodziną w otoczeniu pięknej przyrody. A na największe ukłony należą się Pani Basi, która ma Wielkie serce i jest najcudowniejszym Duszkiem tego tajemniczego miejsca. Można też odkryć tajemnice prawdziwej historii
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Lidia
10-05-2012

Ocena: 10.0
super super super
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Bożena Janowska
30-06-2011

Ocena: 9.2
Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju od zgiełku hałaśliwych miast, dla miłośników w pełni nieokiełznanej natury! Właścicielka miła i serdeczna.Chętnie poprowadzi w każdy zakątek tej przecudnej krainy.Polecam serdecznie ten Pensjonat w Kosarzynie.Bożena J. (Mińsk Mazowiecki).
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  8
 • Czystość
  8
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Magda B. (Wrocław)
26-02-2011

Ocena: 8.6
Polecam wszystkim, zwłaszcza ludziom, którzy chcą sobie odpocząć w domowej atmosferze. Można sie wyciszyć od "miejskich" nawyków. Cisza, spokój i miła pani Basia - właścicielka. Okolica zaraz przy pensjonacie - lasy i cisza - super spacerki.
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  9
 • Wyposażenie
  8
 • Czystość
  8
 • Obsługa
  9
 • Cena / Jakość
  9
Magda
24-02-2011

Ocena: 10.0
Pensjonat Sosnówka jest wspaniałym miejscem wypoczynku dla ludzi szukających spokoju. Położony w samym sercu przyrody. Jeziora i rzeki. Bobry i ptactwo wodne. Obsługa pensjonatu jak i właścicielka to ciepli i serdeczni ludzie. Swojskie jedzenie, domowa kuchnia. Pozdrawiam serdecznie.
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Jan Krol
21-02-2011

Ocena: 10.0
Gorąco polecam wszystkim, wspaniałe miejsce na wypoczynek. Cudowana, kameralna, rodzinna atmosfera w osrodku .Wspaniałe domowe jedzenie, bardzo miła i sympatyczna obsługa.Bardzo dziekuje za pobyt, przyjade ponownie. Jan Krol
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10

Więcej opinii

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.