Zapraszamy Serdecznie do Naszego nowo wybudowanego domu wczasowego na Mazurach. Idealne położenie nad samym jeziorem Probark, na trasie między Mikołajkami a Mrągowem jest gwarancją udanych wakacji. W dni słoneczne mogą Państwo korzystać z kameralnej plaży, która jest tuż za ogrodzeniem posesji.

Piaszczyste i płytkie dno, sprawia, że zabawa z dziećmi będzie przyjemna i bezpieczna. Jeśli zdarzą się dni deszczowe proponujemy odwiedzić oddalony o kilka minut drogi Aquapark w Hotelu Gołębiewski lub starą osada Mazurska Galindię. Nieopodal w Mikołajkach istnieje możliwość skorzystania z rejsu statkiem wycieczkowym po jeziorach Mazurskich oraz wieczorne zabawy w licznych nabrzeżnych tawernach. Dla miłośników przyrody atrakcją będą spacery po okolicznych lasach.

W domu znajdują się 4 pokoje sypialne dla 9 osób, salon wychodzący na taras z pięknym widokiem na jezioro Probark, 2 łazienki i piękna kuchnia w stylu Mazurskim. Kominek i ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni i łazience zaspokoją nawet największych miłośników ciepełka. Wszystkim życzymy udanych wakacji i informujemy, że w celu zapewnienia najwyższego komfortu Naszym gościom dom wynajmujemy tylko w całości.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.wkosewie.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2013-05-03.
Wyświetlenia oferty: 51917.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 70 do 100
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty

Apartament
apartamenty
Sopot
od 50 zł za osobę

Obiekty podobne