Witamy Dizzy Daisy to jeden z pierwszych hosteli, jakie powstały w Krakowie. W ciągu pięciu lat działalności zapewniliśmy tysiącom osób z całego świata komfortowy pobyt, stąd popularność i renoma, jaką cieszy się marka Dizzy Daisy wsród turystów i "backpackersów". Dzieje się tak dlatego, iż stale czuwamy nad jakością oferowanych usług. Wciąż poprawiamy obsługę i modernizujemy hostel - wszystko po to, by zwiększyc wygodę i bezpieczeństwo naszych gości.

Dostępne pokoje:
2, 3, 4-os. (typu studio - łazienka dzielona na dwa pokoje)
Pokoje wieloosobowe: 8, 10, 12-os. (cena od 30 zł / noc)
Apartamenty

Dzięki współpracy z przewodnikami i organizatorami turystyki nasz klient ma możliwość ciekawego spędzenia czasu w Krakowie. Nasi wykwalifikowani pracownicy znają miasto a jako mieszkańcy Krakowa znają jego atrakcje. Chętnie pomogą nie tylko w kwestiach turystycznych, ale i odpowiedzą na pytania gdzie warto zrobić zakupy, zjeść, czy który klub jest obecnie popularny.

Życie nocne Krakowa znane jest ze swojego kolorytu i nieskończonego wyboru lokali - my, przed imprezą, proponujemy chwilę w naszym przytulnym common roomie, w którym poznasz międzynarodowe towarzystwo.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-04-14.
Wyświetlenia oferty: 8888.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 30 do 90
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • możliwość wyżywienia
  • kuchnia do dyspozycji
  • internet

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty