Informacje o ofercie

Wila, ADA? studia rodzine, apartament z kominkiem, pokoje 2 osobowe z łazienkami.

Do dyspozycji kuchnia, sala kominkowa z bilardem, gril, parking, w pobliżu wyciąg narciarski, lodowisko. Budynek jednorazowo jest w stanie przyjąć 33 osoby.

Krynica Górska to jedno z najpiękniejszych i najbardziej znanych polskich uzdrowisk. Warunki mikroklimatyczne, czyste powietrze i liczne źródła wód leczniczych stwarzają wspaniałe warunki lecznictwa, rekreacji, wypoczynku i turystyki przez cały rok.

Bogactwem naturalnym Krynicy są wody mineralne o wybitnych właściwościach leczniczych. Są one stosowane w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego w leczeniu niedokrwistości oraz chorób przemiany materi. Związane z wodami jest również lecznictwo uzdrowiskowe. Jako leczenie wspomagające i uzupełniające uzdrowisko oferuje szeroki wachlarz zabiegów elektrolecznictwa, światłolecznictwa i wodolecznictwa.

Od wiosny do jesieni w Krynicy warte polecenia są wyprawy piesze lub rowerowe na szlaki górskie oraz spacery deptakiem i zadrzewionymi parkami do licznych pijalni wód. Oblegana jest Góra Parkowa z kolejką terenowo - linową, malowniczą panoramą, nasłonecznionym tarasem, wspaniałymi trasami spacerowymi.

Krynica dysponuje również kolejką gondolową na Jaworzynę. Turystom dodatkowo służą baseny, korty tenisowe a także letnie ślizgawki i sankostrady oraz kryta hala lodowiska. Miłośników grzybobrania jesienią zachwycą okoliczne lasy. Z

imą można uprawiać w Krynicy i okolicach narciarstwo zjazdowe, biegowe, snowboard (ryna half pipe, snowcros i straight jump). Stacja narciarska Jaworzyna z najdłuższą w Polsce koleją gondolową, stacja narciarska Wierchomla z najszybszą w kraju koleją krzesełkową oraz stacja Słotwiny dysponują dodatkowo bazą kilkunastu wyciągów orczykowych. Ine wyciągi położone są w samej Krynicy, Czarnym Potoku, Powroźniku i Tyliczu. Większość nartostrad jest sztucznie zaśnieżana, ratrakowana, a część z nich jest oświetlona. Oprócz narciarstwa można zimą uprawiać łyżwiarstwo (hala lodowiskowa) i saneczkarstwo (tory saneczkowe).

W Krynicy mamy również gdzie wyjść wieczorem. W licznych ośrodkach można korzystać z basenów, saun i inych odmian rekreacji a także leczenia uzdrowiskowego. Znajdują się tutaj dziesiątki restauracji, kawiarń, pubów, pizeri, gril barów. Można odwiedzić dyskotekę oraz zaszyć się w atmosferze klubu nocnego. W lokalach można zagrać w bilard, kręgle, posłuchać lub pobawić się do muzyki na żywo. Również na deptaku rozkładają się sezonowo liczne sklepiki i bistra. Do późnych godzin nocnych Krynica tętni życiem.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2008-03-30.
Wyświetlenia oferty: 2906.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 25 do 60
Liczba miejsc:
33
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • TV SAT
 • radio
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty