Ośrodek Wypoczynkowy "Słowiniec" jest doskonałym miejscem na wypoczynek dla osób, które poszukują ciszy, spokoju oraz chcą być bliżej natury. Bliskość morza, bliskość jeziora, upajający zapach sosnowego lasu oraz śpiew ptaków, sprawiają, że zapominamy o wszystkim tym od czego chcemy odpocząć. Dla miłośników rowerów Łeba udostępnia wspaniałe ścieżki rowerowe, dla miłośników spacerów są kilometry plaży, ciekawe ścieżki leśne oraz Słowiński Park Narodowy z największą atrakcją: ruchomymi wydmami.

6 domków dzielonych z osobnymi wejściami, (każda połówka domku jest 3 - 4 osobowa) które posiadają na parterze pokój wyposażony w kanapę rozkładaną dwuosobową, chłodziarkę, czajnik bezprzewodowy, stolik, fotele, komodę oraz szafę i łazienkę. Na piętrze znajduje się pokój wyposażony w dwa tapczany jednoosobowe oraz szafkę nocną.

1 domek 5 - 6 osobowy, który posiada na parterze salon z jadalnią dla 6 osób, wyposażony w kanapę narożną rozkładaną, stolik do kawy, fotel, stół jadalniany dla 6 osób, komodę oraz szafę. Również na parterze znajduje się kuchnia wyposażona w szafki kuchenne, chłodziarkę, czajnik bezprzewodowy oraz zlewozmywak. Obok kuchni znajduje się duża łazienka. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, a każdy wyposażony jest w dwa tapczany jednoosobowe oraz szafki nocne.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.slowiniecleba.pl www.slowiniec.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2021-05-04.
Wyświetlenia oferty: 239.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 60 do 126
Dostępność obiektu:
sezonowo

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne