Holiday Łeba (Pokoje i Apartamenty z klimatyzacją) znajduje się w samym centrum Łeby, przypopularnej ulicy Nadmorskiej skupiającej najbardziej atrakcyjne obiekty rozrywkowe, usługowe i handlowe tej miejscowości znanej także z unikalnych właściwości zdrowotnych.

Holiday – Łeba, to atrakcyjny obiekt wczasowo - wypoczynkowy po gruntownej modernizacji i przebudowie, usytuowany nad morzem, posiadający komfortowe i przytulne w swym charakterze apartamenty i pokoje gościnne o wysokim standardzie. Naszą ambicją jest zadowolenie odwiedzających nas gości, a nagrodą powroty tych z Państwa, którzy odwiedzili nas wcześniej.

Od pięknej plaży dzieli nas zaledwie 120m, które można pokonać w przeciągu pięciominutowego spacerku.

Decydując się na pobyt w naszym obiekcie skazujecie się Państwo na zadowolenie – wszystkie nasze apartamenty i pokoje gościnne mają swój własny styl, charakter wyrażony dobraną kolorystyką, meblami i wyposażeniem. Kreuje to przytulną, zachęcającą atmosferę. Eleganckie i komfortowe łóżka, stół, krzesła, szafa, lodówka, czajnik elektryczny, pełna zastawa stołowa, przybory kuchenne, telewizor LED, bezpłatny dostęp do wi - fi oraz nowocześnie rozwiązana łazienka dopełniają obraz każdego pokoju i apartamentu.

Dalsze udogodnienia, to monitorowany parking dla naszych gości oraz możliwość grillowania.

Serdecznie Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.holidayleba.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2013-02-20.
Wyświetlenia oferty: 28143.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 70 do 120
Dostępność obiektu:
sezonowo

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.