SOPHIE COUNTRY HOUSE to idealne miejsce dla Wszystkich, ceniących filozofię bliskiego kontaktu z naturą, sztuki, swobodnej elegancji oraz niespiesznego delektowania się urokami życia.

SOPHIE COUNTRY HOUSE usytuaowany w pełnej romantyzmu Łękawicy, gm. Grabów nad Pilicą pod Warszawą to prawdziwa oaza spokoju, komfortu, luksusu, swobodnej elegancji w otoczeniu wspaniałej przyrody, stawów, wiekowych dębów I pejzaży Puszczy Stromeckiej z jednej strony czy malowniczej dolinie rzeki Pilicy z drugiej zaprojektowana przez SOPHIE HOMESTYLE by Dominika Pomaranska.

GMINA GRABÓW NAD PILICĄ jest to typowa gmina rolnicza, która powstała prawdopodobnie pod koniec XIV wieku. Piękne krajobrazy I czyste powietrze to atuty gminy. Atrakcyjność środowiska przyrodniczego I kulturowego przesądziła o włączeniu obszaru gminy w istniejący system szlaków turystycznych PTTK (pieszych, kolarskich I wodnych) prowadzących przez miejsca I obszary godne poznania, ciekawe pod względem przyrodniczym I historycznym.

Posiadłość składa się z 6,5hektarów ziemi, stawu, lasu, wiaty na 3 samochody i parkingu na więcej.

Dom główny Master House (na zdjęciach) to 203 m2 parterowej powierzchni o 4m wysokości. To 3 sypialnie, kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, 3 łazienki, kotłownia oraz antresola na 4 dodatkowe osoby.

Jest to uroczy nowo wybudowany dom w 2015 r., o bardzo wysokim standardzie i jakości wykończenia ze szczególnymi artystycznymi detalami wykończenia Sophie Homestyle sprowadzonymi z całego świata, opływający w sztuce I smaku oraz dobrej energii.

SCH to wyjątkowa i unikalna posiadłość w Polsce pod samą Warszawą w pobliżu hotelu Sielanka, ze wspaniałymi restauracjami, SPA, i innymi atrakcjami jak jazda konna czy parkour olimpijski.

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia nas z najbliższymi!

Oferta znajduje się w serwisie od: 2016-09-28.
Wyświetlenia oferty: 1961.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 100 do 1000
Liczba miejsc:
10
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.