Informacje o ofercie

Zajazd Restauracja Eureka istnieje na lubańskim rynku gastronomicznym od 1997 roku, jednak funkcjonowanie S. C. H. U. Eureka rozpoczęło się kilka lat wcześniej w 1990 roku. Spółka powstała z zamiarem prowadzenia działalności handlowej – sprzedaży części samochodowych. Jednak z biegiem czasu zdecydowaliśmy się na przebranżowienie i zmianę profilu działalności.
Na początku funkcjonowaliśmy jako mały przydrożny bar samobsługowy. Swoją ofertę kierowaliśmy do przejezdnych klientów.

Położenie lokalu przy drodze krajowej nr 30 zapewniało nam możliwość pozyskania takiego typu gości. W planach mieliśmy uruchomienie części hotelowej i poszerzenia naszej oferty o usługi hotelowe. Udało nam się to osiągnąć w 2000 roku. Powoli zaczęliśmy być znani na lokalnym rynku gastronomicznym. Ze względu na zainteresowanie naszych stałych klientów poszerzyliśmy ofertę o organizację imprez okolicznościowych – głównie komuni i małych przyjęć rodzinych. Jednak chcieliśmy piąć się wyżej, osiągać więcej, zadowalać coraz to nowe potrzeby klientów. W 2005 roku zdecydowaliśmy się na przebudowę małego baru w dużą, przestroną restaurację. Zyskaliśmy dużą salę i mniejszą, klimatyczną salkę oraz pomieszczenia na podziemną szatnię i toalety. Dzięki przebudowie możemy obsługiwać większe imprezy liczące nawet do 100 osób.

Od samego początku osobiście zajmujemy się prowadzeniem spółki. Wspólnicy się zmieniali, ale to dzięki nam Eureka przetrwała na rynku usług gastronomicznych i może rozwijać się dalej. Nasza firma na charakter rodziny. W prowadzeniu działalności pomagają nam córki i wspomaga nas bliższa rodzina.

To właśnie my staramy się, aby mogli Państwo spotkać się ze znajomymi w fantastycznej atmosferze, dobrze zjeść i pobawić się do białego rana!
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji!

Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-08-12.
Wyświetlenia oferty: 1222.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 80 do 180
Liczba miejsc:
15
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • TV SAT
  • możliwość wyżywienia
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!