Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia ośrodka "Afrodyta". Położenie w samym sercu Mielna, a jednocześnie w ustronym miejscu zapewnia ciszę i spokój. Łatwość dojazdu umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej oraz prywatnej, których przystanki znajdują się 200 metrów od Ośrodka. Dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych, wykwalifikowany personel, lata doświadczeń oraz rodzina atmosfera sprawiają, że pobyt w "Afrodycie" na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Oferujemy również, przez cały rok, turnusy rehabilitacyjne dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności. Posiadamy duże pokoje 2, 3, 4 - osobowe, 120 miejsc noclegowych oraz przestroną salę konferencyjną, pozwalającą na zorganizowanie spotkań i imprez, zarówno biznesowych, integracyjnych, jak i okolicznościowych.
Naszym Gościom umożliwiamy korzystanie z zabiegów zdrowotnych w nowoczesnym i obszernym kompleksie odnowy biologicznej. Postaramy się zachwycić Państwa również naszą kuchnią, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najwybredniejszego smakosza.
Na terenie ośrodka znajduje się strzeżony parking, plac zabaw, boisko do siatkówki i duży teren zielony. Istnieje również możliwość zorganizowania grila lub ogniska.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2006-03-02.
Wyświetlenia oferty: 22742.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 75 do 480
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.