Informacje o ofercie

Naszym gościom proponujemy odpoczynek w zakątku pełnym zieleni, tuż przy lesie, pełnym grzybów i jagód, w pobliżu mieniących się połyskliwym blaskiem jezior. Czyste powietrze, cisza, spokój – to wszystko znajdziecie Państwo właśnie w Mierczanach.

Mamy do zaoferowania przytulne pokoje gościnne: 3 pokoje dla gości (8 miejsc noclegowych), salon z jadalnią do dyspozycji gości, łazienka, kuchnia (całość zlokalizowana na parterze domu i oddzielona od części mieszkalnej właścicieli), oraz zaplecze turystyczne w postaci: kuchni letniej z jadalnią, suszarni na grzyby, terenu rekreacyjnego, altany, grilla, paleniska, placyku zabaw.

Pokoje są w pełni wyposażone i spełniają wymogi hotelarskie, przygotowane są dla gości od wiosny 2013r. W gospodarstwie goście mogą czuć się swobodnie, jak we własnym domu i obejściu, licząc na pomoc i towarzystwo gospodarzy. Do dyspozycji mają rozmaite sprzęty kuchenne, pralkę, żelazko, telewizor, radio, a także rowery. Na terenie gospodarstwa są świadczone jedynie usługi noclegowe bez wyżywienia, by każdy mógł się poczuć gospodarzem na wsi. To wszystko w cenie już od 35 zł od osoby.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2016-04-29.
Wyświetlenia oferty: 1649.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 35 do 45
Liczba miejsc:
8
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.