Informacje o ofercie

Faro w języku hiszpańskim znaczy Latarnia. Jako miłośnicy podróży i kultury hiszpańskiej zdecydowaliśmy się nazwać tak nasz pensjonat. Został on stworzony przez pasjonatów morza i latarni morskich dla miłośników morskiego wypoczynku. Pensjonat jest w klimacie morskim, każdy pokój jest nazwany wybraną przez nas latarnią morską. Są to latarnie, które w mniejszym bądź większym stopniu łączą się z naszą historią i podróżami. Wystrój Faro Resort jest w stylu marynistycznym. Zależy nam, aby nasi Goście poczuli atmosferę morza, panujący tu klimat i całkowicie oddali się wakacyjnemu odpoczynkowi.

W każdym pokoju nasi Goście znajdą parawan oraz leżaki plażowe, z których można korzystać na terenie pensjonatu czy też zabrać ze sobą na plażę.

W Faro Resort na każdym poziomie jest część wspólna dla gości - jadalnia, wyposażona w aneks kuchenny, lodówkę, zmywarkę itp. Pragniemy aby nasi Goście czuli się u nas swobodnie i poczuli odrobinę tego morskiego klimatu.
Jesteśmy pasjonatami aktywnego wypoczynku nad morzem. Uwielbiamy piesze i rowerowe wyprawy wzdłuż Bałtyku. Chętnie służymy radą w planowaniu wycieczek.

Faro Resort to rodzinna działalność, każdy z nas na co dzień zajmuje się czymś innym, ale łączy nas jedno - zamiłowanie do podróżowania i zamiłowanie do morza. A nasze wybrzeże jest tak urokliwe, że postanowiliśmy stworzyć przystań dla odkrywców lub stałych bywalców tej pięknej okolicy. Jak podróżujemy, sami chcemy zatrzymać się w miejscu z duszą i odpowiednią wygodą. Mamy nadzieję, że spędzą Państwo u nas niezapomniane chwile.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.faro.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2018-06-10.
Wyświetlenia oferty: 4365.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 100 do 130
Liczba miejsc:
30
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • TV SAT
  • lodówka w pokoju
  • sprzęt plażowy
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne

Dolce Vita
pensjonaty
Mrzeżyno
od 100 zł za osobę
Rubin
pensjonaty
Mrzeżyno
od 50 zł za osobę
Fiszka
pensjonaty
Mrzeżyno
od 60 zł za osobę
Pensjonat Wiki
pensjonaty
Mrzeżyno
od 35 zł za osobę
U Grzesia
pensjonaty
Mrzeżyno
od 35 zł za osobę