-RANCZO POD LIPĄ (sala weselna) - e - mail: elvis02@wp.pl g: 3661325
W obiekcie znajduje się pokje (2-, 3-, 4-, 5-, 6-; osobowe).
4 pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, natomias 4 pokoje maja 2 wspólne łazienki. Każdy pokój ma na wyposażeniu TV oraz radio.
Do dyspozycji Państwa jest także kuchnio - jadalnia z lodówką oraz aneksem kuchenym (m.in. – gril, kuchnia gazowa, kuchnia mikrofalowa, sandwicze, frytkownica).
Na bardzo dużym podwórzu znajduje się boisko do gry, miejsce na ognisko i grila wyposażone w meble ogrodowe, miejsce na ewentualne rozbicie dodatkowych namiotów, miejsca parkingowe, duże oczko wodne oraz rzeczka, wzdłuż której ciągnie się polna, 10 kilometrowa trasa rowerowa wiodąca do Nowego Dworu Gdańskiego.
Okolica bardzo cicha i spokojna. Do dyspozycji gości łódka z wiosłami, rowery, leżaki.
Obiekt otoczony polami, a od pobliskich zabudowań dzieli go ok. 2500 m.
Dodatkowym atutem położenia Naszego "Ranczo Pod Lipą" jest bliska odległość do większych i atrakcyjnych turystycznie miejscowości:
Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) - ok. 45 km.
Malbork - 15 km.
Elbląg - 23 km.
Do najbliższych miejscowości nadmorskich dzielić będzie Państwa jedynie 15 km.!
Na terenie naszej okolicy znajdują się również godne zobaczenia kościoły gotyckie, cmentarze menonickie, domy podcieniowe oraz unikatowy w skali światowej szlak wodny z pochylniami – gdzie statki poruszają się po wodzie i „trawie”, pokonując 100 metrowe wzniesienie terenu - > trasa: Elbląg – Buczyniec.
W naszym obiekcie poczują Państwo prawdziwą domową atmosferę.
Cisza, spokój, przestrzeń i typowo wiejskie, piękne widoki pozwolą Państwu na doskonały relaks, odpoczynek i oderwanie się od codzieności.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że domowe warunki oraz miła i ciepła atmosfera uczynią pobyt naszych Gości udanym i niezapomnianym.

Dodatkowy opis – atrakcje i zabytki w okolicy:
GDAŃSK – Złota Brama, Ratusz Staromiejski, Wielka Zbrojownia, Bazylika Mariacka, Katedra Oliwska, Dwór Artura, Ratusz Głównego Miasta z odziałem Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Pałac Opatów, Żuraw z odziałem Centralnego Muzeum Morskiego, Muzeum Zegarów Wieżowych w Kościele św. Katarzyny, Wyspa Spichrzów, Bazylika św. Mikołaja, Dom Uphagena, Wieża Więziena i Katownia, ul. Długa z Fontaną Neptuna i wiele inych.
Atrakcją i coroczną tradycją w Gdańsku jest największa, najstarsza i najsłyniejsza impreza kulturalno - handlowa w Polsce - JARMARK ŚW. DOMINIKA w dn. 26.07 – 17.08. 2008 r.
SOPOT – Molo sopockie, przedłużenie ul. Bohaterów Monte Casino, Grodzisko, Dworek Sierakowskich i wiele inych.
GDYNIA – Błyskawica Okręt Muzeum, Dar Pomorza, Domek Abrahama, Dom Żeromskiego w Orłowie, ulica Mariacka, Forsterówka – wojena rezydencja Alberta Forstera i wiele inych.
MALBORK – Zamek Krzyżacki w Malborku, cmentarze menonickie, ewangelickie itp.
ELBLĄG – Stare Miasto, Brama Targowa, Katedra św. Mikołaja, Centrum sztuki, Bażantarnia - piękny, przestrzeny park krajobrazowy i wiele inych.
NOWY DWÓR GDAŃSKI - Wieża ciśnień, jedna z najstarszych konstrukcji żelbetonowych w Europie 1908-1909, Most zwodzony z 1936 r., Zespoły starego budownictwa przy ulicy Kopernika, Wejhera, Sikorskiego, Placu Wolności, są to budynki z XVI i XIX w., Żuławskie domy podcieniowe, gotyckie kościoły oraz cmentarze menonickie znajdujące się w wielu wsiach gminy, Budynek Starej Mleczarni – dziś Muzeum Żuławskie, Fabryka Wódki Stobe.
PAS NADMORSKI (plaże) – od zachodniej strony

MIKOSZEWO, Wisła – przeprawa promowa do Świbna, kąpieliska itp.

JANTAR - znane kąpielisko morskie.

STEGNA - to drugie, po Krynicy Morskiej, centrum wypoczynku na Mierzei Wiślanej. (Kościół z barokowym wystrojem wnętrza i słynymi organami, węzeł nieczynej kolejki wąskotorowej).

SZTUTOWO - tu mieścił się obóz koncentracyjny - obecnie Muzeum Stuthof.

KĄTY RYBACKIE - kolejne kąpielisko morskie. Rezerwat kormorana czarnego.

SKOWRONKI - wieś letniskowa. Kąpielisko.

PRZEBRNO - to osada rybacka, część Krynicy Morskiej. W pobliżu rezerwat przyrody "Buki Mierzei Wiślanej".

KRYNICA MORSKA - największe centrum wypoczynkowe na Mierzei Wiślanej. Przystań żeglugi pasażerskiej, latarnia morska (26,5 m wysokości), obiekty zabudowy przedwojenej. Na wydmie Wielbłądzi Grzbiet - punkt widokowy. Wędrując Międzynarodowym Szlakiem Dalekobieżnym Pieszym "E - 9", należy przepłynąć statkiem lub wodolotem do Elbląga i kontynuować wędrówkę odcinkiem szlaku czerwonego "Kopernikowskiego".

PIASKI– to miejscowość na końcu polskiej strefy Mierzei Wiślanej, około 4 km od granicy Polski z Rosją. Teren ten jest najbardziej dziewiczy na całej mierzei. W pobliżu Piasków znajduje się wydma o wysokości 31 m n. p. m. stanowiąca atrakcję okolicy
MIERZEJA WIŚLANA - piaszczysty wał na południowo - wschodnim brzegu Zatoki Gdańskiej, rozciągający się od Gdańska na wschód do Bałtijska (polska nazwa Piława) w Federacji Rosyjskiej, który odziela Zalew Wiślany od otwartych wód Zatoki.
Mierzeja podzielona jest między terytorium Polski i Rosji (część wschodnia). Na Mierzei Wiślanej znajdują się 3 rezerwaty przyrody:
- Ptasi Raj (Mewia Łacha)
- Kąty Rybackie
- Buki Mierzei Wiślanej


ORAZ WIELE, WIELE INYCH ATRAKCJI W INYCH MIASTACH, ZAKĄTKACH ŻUŁAW, MIERZEI WIŚLANEJ ITP.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Więcej informacji na stronie internetowej: www.ranczopodlipa.pl
Oferta znajduje się w serwisie od: 2008-07-08.
Wyświetlenia oferty: 12403.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2- 3- 4- 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 25 do 35
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • radio
  • lodówka w pokoju
  • czajnik w pokoju
  • pokoje z aneksem kuchennym
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • boisko do siatkówki

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.