Witamy!
Zapraszamy Państwa do ośrodka Bocianie Gniazdo, położonego przy Jeziorze Białym k. Włodawy, zwanym nie bez powodu Perłą regionu lubelskiego. Cichy, zadrzewiony ośrodek, znajduje się bezpośrednio przy jedynym w regionie jeziorze o pierwszej klasie czystości, tworzącym unikatowy mikroklimat o leczniczych i relaksujących właściwościach.

Ośrodek Bocianie Gniazdo jest idealnym miejscem wypoczynku dla rodzin. Bezpośrednio przy granicy ośrodka zaczyna się jezioro – a tuż przy nim wchodzący ok. 30 m w głąb jeziora pomost w kształcie podkowy, który tworzy naturalnie ograniczone kąpielisko, ułatwiające Rodzicom pilnowanie swoich [url ukryty] Napisz do nas terenie ośrodka jest też mały plac zabaw z min. huśtawkami i piaskownicą.

Do wynajęcia oferujemy Państwu kilkanaście cztero - i sześciosobowych domków letniskowych. Każdy z domków posiada miejsca do spania, niezbędne szafy i szafki, jak też aneks kucheny wyposażony w przyłącza ciepłej i zimnej wody oraz lodówkę. W ośrodku zapewniony jest także dostęp do toalet i pryszniców.

Tylko teraz promocja wakacyjna! Dla gości ośrodka rowery wodne i bilard gratis!

Do wynajęcia zarówno domki większe, 6-osobowe, jak też i 4-osobowe. Przy rezerwacji na min. tydzień cena za domek 4-osobowy to 120 zł / dzień, a 6-osobowy - 150 zł / dzień. Oznacza to cenę noclegu już od 25 złotych za osobę!


Teraz również kilka domków letniskowych na sprzedaż! Każdy z działką ok. 400 m2, wszystkie przyłącza, przynależne do ośrodka z własnym pomostem, dużo zieleni, 50 m od jeziora, 5 min. do centrum, ostatnia szansa na własny domek w takim miejscu jeszcze w tym sezonie. Cena [numer ukryty] Napisz do nas 000 zł. Zapraszamy!

Zachęcam do kontaktu pod adresem [email ukryty] Napisz do nas l lub kontakt pod nr tel [numer ukryty] Napisz do nas ,
Na Państwa prośbę mogę dosłać więcej zdjęć bądź szczegółów dotyczących domków i okolicy.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-04-16.
Wyświetlenia oferty: 49268.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 30 do 40
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • pokoje z aneksem kuchennym
  • sprzęt plażowy
  • miejsce na grilla
  • parking
  • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Obiekty podobne

0.62985587120056