Pole namiotowe Polana leśna zaprasza do nas na wypoczynek w super korzystnych cenach.

Jastrzębia Góra jest nadmorskim kurortem najdalej wsuniętym na północ w polskiej części baltyku. (obelisk"Gwiazda Polnocy" 54° 50`11´´) .Ważne jest i unikalne, ze ten kurort polozony jest na rozciągniętym wysokim klifie bałtyckim (32,8 m n. p. m), co jest niesamowita atrakcja wybryku przyrody.

Urok tej miejscowości przyciąga wielu letników tzw. wczasowiczów sympatyków morza od wielu wielu lat. Miejscowość odwiedziło juz wiele znanych osobistości, sławni kompozytorzy, naukowcy, pisarze, uczeni, aktorzy czy gwiazdy estrady. Letnisko dysponuje rok - rocznie prawie 30tys. Miejsc noclegowych i kwater. Same J. G. dzieli sie na 4 części: centrum sama Jastrzębia Góra, Rozewie, Lisi Jar i Ostrowo - położone w lesie sosnowym na obszernej piękniej, płaskiej, łysej polanie leśnej zaledwie 600m na polodniu kurortu.

Jastrzębia Góra jest ponadto bardzo korzystnie geograficznie polozona miejscowością wypoczynkowa, bo zaledwie 38km od metropoli Trójmiasta, 3km od Władysławowa - Centniewa czy [url ukryty] Napisz do nas od słynej latarni morskiej w Rozewiu oraz 3km od Karwi. Ponadto o jej atrakcyjności przesadzają wielkie, niepowtarzalne walory przyrodniczo - krajobrazowe, klimatyczne i zdrowotne. Charakteryzuje sie wspomnianym wyjątkowo malowniczym klifem nadmorskim, który przyciąga wielu malarzy i fotografów, dokumentujących malarstwem czy wykonaniem artystycznych zdjęć zachodu słońca i sztormy na morzu. Tutejszy klimat sprzyja niepowtarzalnie zdrowiu i wypoczynkowi w nieskarzonej przyrodzie morsko - leśnej w zapachu żywicy, zwłaszcza wiosna aż do późnej jesieni, kiedy wspaniale morskie czyste powietrze przesycone jest dodatkowo zdrowym jodem.
Jastrzębia Góra leży w strefie Nadmorskiego Parku Krajoznawczego z ekosystemami, fauna i flora zwłaszcza, ze obok serfowanie czy lotni można wspaniale wędrować ścieżkami zdrowia pieszo, kono czy rowerami. Na terenie Parku wydzielono aż 13 rezerwatów przyrody. Szczególnie godne uwagi są ponadwszystko ścieżki poznawczych rezerwatów: Przylądek Rozewie ze słyna filmowa Latarnia Morska z równie wspaniałym urwistym klifem nadbrzeżnym i wspaniałymi bukami, Bielawa na torfowiskach czy parów zwanym Lisim Jarem, gdzie występuje unikalna morska bogata i interesująca flora oraz bajecznie ukształtowany pagórkowaty teren.

Dzięki swojemu atrakcyjnemu i geograficzno - klimatycznego położeniu J. G. posiada niepowtarzalnie korzystny własny mikroklimat o właściwościach hartujących i zdrowotnych. Powietrze jest tu cały rok nieskarzone i czyste, wolne od wszelkich pyłów, gazów czy smogu a dodatkowo wzbogacone i przesycone cenymi dla zdrowia składkami chemicznymi [url ukryty] Napisz do nas . życiodajnym jodem. Jod przenika tu swobodnie podczas morskich kąpieli czy nawet zwykłych wędrówek czy spacerów wzdłuż niekończącej sie plaży czy po całym rezerwacie oraz lesie. Jod ten jest w wielkich ilościach rozpylany w powietrzu przez fale morskie a szczególnie po sztormach w wyniku dodatkowego parowania od słońca i ciągłego falowania wody morskiej, tworząc tzw. aerozol powietrzny łatwo wchłaniany przez płuca i skore. Zbawieny i ceny jod zwłaszcza dla turystów i ludzi z głębi lady czy gór jest niecenionym lekiem i eliksirem życia, szczególnie po wspomnianych sztormach, które dodatkowo stwarzają atrakcje szukania na plaży bursztynu.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2007-04-21.
Wyświetlenia oferty: 24737.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
3, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 0 do 17
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • lodówka w pokoju
  • pokoje z aneksem kuchennym
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • plac zabaw dla dzieci
  • boisko do siatkówki
  • boisko do koszykówki

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty