Informacje:
Pole namiotowe - camping Polana Leśna Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra leży w strefie Nadmorskiego Parku Krajoznawczego z ekosystemami, fauna i flora zwłaszcza, ze obok serfowanie czy lotni można wspaniale wędrować ścieżkami zdrowia pieszo, kono czy rowerami.
Na terenie Parku wydzielono aż 13 rezerwatów przyrody. Szczególnie godne uwagi są ponad wszystko ścieżki poznawczych rezerwatów: Przylądek Rozewie ze słyna filmowa Latarnia Morska z równie wspaniałym urwistym klifem nadbrzeżnym i wspaniałymi bukami, Bielawa na torfowiskach czy parów zwanym Lisim Jarem, gdzie występuje unikalna morska bogata i interesująca flora oraz bajecznie ukształtowany pagórkowaty teren.

Dzięki swojemu atrakcyjnemu i geograficzno - klimatycznego położeniu J. G. posiada niepowtarzalnie korzystny własny mikroklimat o właściwościach hartujących i zdrowotnych. Powietrze jest tu cały rok nieskażone i czyste, wolne od wszelkich pyłów, gazów czy smogu a dodatkowo wzbogacone i przesycone cenymi dla zdrowia składkami chemicznymi [url ukryty] Napisz do nas . życiodajnym jodem. Jod przenika tu swobodnie podczas morskich kąpieli czy nawet zwykłych wędrówek czy spacerów wzdłuż niekończącej się plaży czy po całym rezerwacie oraz lesie. Jod ten jest w wielkich ilościach rozpylany w powietrzu przez fale morskie a szczególnie po sztormach w wyniku dodatkowego parowania od słońca i ciągłego falowania wody morskiej, tworząc tzw. aerozol powietrzny łatwo wchłaniany przez płuca i skore. Zbawieny i ceny jod zwłaszcza dla turystów i ludzi z głębi lady czy gór jest niecenionym lekiem i eliksirem życia, szczególnie po wspomnianych sztormach, które dodatkowo stwarzają atrakcje szukania na plaży bursztynu.

Ośrodek nasz leży bardzo korzystnie na polanie leśnej przybrzeżnego lasu modrzewiowego na wysokości głównej plaży klifu bałtyckiego i centrum kurortu Jastrzębia Góra.
Do plaży głównej zaledwie 900 m. spacerkiem zdrowym.
Obiekt ogrodzony i pilnowany non stop.
Wielkie promocje szkolno - akademickie az 30% ulgi a maluchy poniżej 4 lat gratis.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2011-05-23.
Wyświetlenia oferty: 7182.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
3, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 2 do 22
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • TV
  • lodówka w pokoju
  • czajnik w pokoju
  • pokoje z aneksem kuchennym
  • możliwość wyżywienia
  • miejsce na grilla
  • parking
  • plac zabaw dla dzieci
  • boisko do siatkówki
  • boisko do koszykówki

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty