Informacje o ofercie

Dom Gościny Barbara jest hotelem - pensjonatem położonym w uzdrowisku Polańczyk, w Bieszczadach, 200m od brzegu Jeziora Solińskiego.

Pensjonat oferuje Gościom luksusowe, dobrze wyposażone pokoje 2,3,4 osobowe i apartament. Wszystkie pokoje są z dużymi łazienkami, telewizorem, radiem, lodówką, czajnikiem elektycznym, Wi - Fi.

Posiadamy także pokój dla osoby niepełnosprawnej ze specjalnie przystosowaną łazienką (poręcze i brodzik bez krawędzi). Pokój znajduje się na kondygnacji bezpośrednio połączonej z parkingiem specjalnym podjazdem dla wózków.

Dla rodzin proponujemy dwupokojowe segmenty z balkonem, dające możliwość dobrego wypoczynku rodzicom z dziećmi. Oferujemy Państwu wypoczynek typu B&B, czyli nocleg ze śniadaniem w komfortowych warunkach. Poprzez urozmaicone menu staramy się zadowolić wszystkich wypoczywających w naszym pensjonacie.

Specjalnie dla naszych Gości stworzyliśmy mini - strefę rozrywki i rekreacji, która składa się z sali z bilardem, sali z piłkarzykami i minisiłowni. Zapraszamy także do sauny z aromaterapią.

Dla dzieci przygotowaliśmy bezpieczny plac zabaw w ogrodzie (huśtawki, piaskownica, trampolina). Obok placu zabaw znajduje się altana, gdzie można wypocząć słuchając szmeru małej fontany.

Pensjonat posiada parking wyłożony kostką, a teren jest ogrodzony.

Bliskośc Jeziora Solińskiego sprawia, że Goście mogą bez ograniczeń korzystać z wypoczynku nad wodą, a więc z kąpieliska dla dorosłych i specjalnego kąpieliska dla dzieci, z wypożyczalni kajaków, rowerów wodnych i jachtów. Łatwo stąd dojechać do najpiękniejszych szlaków górskich w Bieszczadach - szlak na Połoninę Wetlińską i Caryńską, na Tarnicę. Góry i rozległy akwen wodny, jakim jest Zalew Soliński, w połączeniu z bujną bieszczadzką przyrodą czynią ten region niepowtarzalnym w skali kraju i Europy.

Zmieniające kolory wzgórza nad Soliną i białe żagle na lazurze wody zachwycą każdego i pozwolą wspaniale odpocząć. Polańczyk jest miejscowością uzdrowiskową i oferuje przyjeżdżającym bardzo dobry mikroklimat oraz daje wiele możliwości na ciekawe spędzenie urlopu czy wekendu.

Zapraszamy
Gwarantujemy satysfakcję z pobytu i udany wypoczynek.
Barbara i Seweryn Witanowie

Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-08-12.
Wyświetlenia oferty: 2031.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 70 do 120
Liczba miejsc:
20
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • TV SAT
  • lodówka w pokoju
  • czajnik w pokoju
  • możliwość wyżywienia
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.