Zapraszamy na adres w: [url ukryty] Napisz do nas
Prosimy uprzejmie o kontakt emailowy [email ukryty] Napisz do nas lub smsowy [numer ukryty] Napisz do nas ), ze względu na kłopoty z zasięgiem:)

Kameralne gospodarstewko gościne Niebo do Wynajęcia znajduje się w leśnej osadzie Orle, 6 km od Mirosławca. Orle jest leśną osadą, ze wszystkimi tego zaletami i mankamentami. Cudownie się tu spaceruje o każdej porze roku i jeśli się uprzeć na zataczanie kręgów, można tak spacerować latami. Można też dospacerować do sąsiedniej wsi i zachwycić się dystansem do horyzontu. Można wędrować po opadłych liściach i przy okazji znieść do domu wszechświat grzybów, a jeśli się pobłądzi usłyszeć po zmroku jak zawodzą smoki. Przed zimą śpiewają chórem setki żurawi, rozdzierając serce. Jeśli ma się krzepę, brnąć przez las można też po łydki w śniegu - o żadnej inej porze zwierzęta nie są tak bezwstydne. Przedwiośniem wędruje się z termosem herbaty sprawdzić kijem lód na jeziorze. Wiosną za to spaceruje się tanecznym krokiem, wśród nieskończoności pączków, dokądkolwiek.

Jeśli nie lubi się spacerowania, można popedałować nad jezioro Orle i dać nura do pachnącej wody (a mając do dyspozycji auto, można codzienie, przez 22 dni, zwiedzać po jednym z pobliskich jezior, z których Orle i tak jest do kąpieli najwspanialszym. I nie są to czcze słowa.) Jeśli zapragnie się nagle egzotyki, można udać się do mirosławieckiej Republiki Wyobraźni i nawet zjeść tam coś po bałkańsku. Można też nigdzie się nie ruszać i leżeć brzuchem do góry, albo zażyczyć sobie przydzielenia pracy fizycznej i omieść stajnię, nakarmić zwierzęta albo odać się mantrze pielenia. Można malować, szkicować, fotografować i muzykować. Można ugotować coś cudownego na bazie szczęśliwych jajek i warzyw z ogródka, a następnie zjeść to w miłych okolicznościach przyrody.

Jeśli nie ma się nic przeciwko przelatującym od czasu do czasu nad lasem odrzutowcom, toleruje się występujący okazjonalnie odgłos piły spalinowej z odali, wybaczy się Pani Świetliczance chwile z ryczącym radiem i ma się dystans psychiczny do warkotu wyjeżdżającego o świcie do lasu traktora, to znajdzie się w Niebie dużo szczęścia. Są tu dwa psy, z których jeden jest miłośnikiem wszystkich ludzi i lubi być niemiłosiernie tarmoszony, podczas gdy drugi jest egzaltowany i preferuje kontakt intelektualny. Są trzy monochromatyczne konie - dwaj arabscy książęta i błękitnoki kucyk. Są dwie kozy, które co prawda należą do sąsiada, ale zawsze są gdzieś w tle. Jest też drapieżna kicia, która wyznaje skrajny kocizm, ale daje się łatwo obłaskawić zwykłą parówką. Jest bardzo stara niezidentyfikowana jabłoń i jest rozłożysty klon jawor, pod którym przemiło się stołować. Jest altanka, a przed nią palenisko. Jest ziołowy kącik, w którym można skryć się z książką lub intymnie pokontemplować.

Serdecznie zapraszamy!

Oferta znajduje się w serwisie od: 2013-05-10.
Wyświetlenia oferty: 6002.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 30 do 45
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • możliwość wyżywienia
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • boisko do siatkówki

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.