Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "Złoty Potok" położonego w miejscowości Łąka Prudnicka - u podnóża Gór Opawskich (Sudety) w otulinie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie, nad rzeką Złoty Potok.

Do dyspozycji Gości są dwa komfortowe apartamenty i jeden pokój 3-osobowy (w sumie 14 miejsc noclegowych). W każdym znajduje się telewizor, radio, łazienka i aneks kucheny wyposażony w nowoczesne urządzenia. Posiadamy również salę biesiadną, tenis stołowy, mini kawiarenkę z kinem domowym (i projektorem HD), małą i dużą wiatę grilową oraz miejsce na ognisko. Nasze gospodarstwo stanowi połączenie komfortowego wypoczynku z możliwością obcowania z przyrodą. Z posesji rozciąga się malowniczy widok pól, łąk, lasu i gór zachęcający do wycieczek. Dla miłośników jazdy konej w pobliskim Chocimiu jest Stadnina Koni z hipodromem i krytą ujeżdżalnią, a w odległości 500m gospodarstwo agroturystyczne z możliwością nauki jazdy konej. Zieleń, świeże powietrze i wspaniały mikroklimat pozwolą Państwu zregenerować siły. Dużo atrakcyjnych miejsc po stronie polskiej i czeskiej umożliwi interesujące spędzenie czasu. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nowa jakość w polskiej agroturystyce.

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Nasze gospodarstwo wyposażone jest w niezbędny sprzęt do organizacji szkoleń i konferencji - ekran, projektor HD, flipchart. Posiadamy dwie sale - biesiadną i konferencyjną. W ramach turystyki biznesowej organizujemy szkolenia i konferencje do 15 osób.

SEZON ZIMOWY

Najbliższy wyciąg narciarski (o długości około 300 m) znajduje się w odległości 6 km od naszego obiektu w miejscowości Jarnołtówek, natomiast w odległości ok. 10 km od nas w czeskiej miejscowości Zlate Hory jest oświetlony (krzesełkowy) wyciąg narciarski. Na 1250-metrowej trasie można tam jeździć od godz. 9:00 do 21:00. Oprócz tego zachęcamy do odwiedzenia inych ośrodków narciarskich (Ramzova, Cervenohorskie Sedlo, Mala Moravka - Karlov, Praded Ovcarna) odalonych ok. 30 km od naszego kompleksu. W sumie ośrodki liczą 24 km tras narciarskich i 33 wyciągi.

[url ukryty] Napisz do nas ? locidCZS000072

Oferta znajduje się w serwisie od: 2009-01-15.
Wyświetlenia oferty: 35699.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2- 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 40 do 60
Liczba miejsc:
14
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • radio
  • lodówka w pokoju
  • czajnik w pokoju
  • pokoje z aneksem kuchennym
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.