Informacje o obiekcie

DOMKI SKANDYNAWSKIE "SPACEROWA" to nowo wybudowane budynki w konstrukcji drewnianej, położone przy skrzyżowaniu ulic Spacerowa i Słoneczna w kameralnej, nadmorskiej miejscowości Pustkowo.
Idealna lokalizacja - około 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży gwarantują wspaniały odpoczynek dla Ciebie i Twoich Najbliższych.
DOMKI SKANDYNAWSKIE "SPACEROWA" to kompleks segmentów w zabudowie szeregowej. Drodzy Klienci wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oprócz domków przeznaczonych dla 4-8 osób oddane zostały domki mniejsze - idealne dla rodzin 2-3 osobowych.
Przed każdym budynkiem znajduje się duży przestronny taras z meblami ogrodowymi oraz grillem. Dla uzyskania większej intymności każdy segment odgrodzony jest drewnianą pergolą. Bezpłatnie udostępniamy jedno miejsca parkingowe dla każdego domku, nie pobieramy również dodatkowej opłaty za media. Na terenie obiektu udostępniamy Wi - Fi oraz telewizję kablową (ok. 100 kanałów). Każdy z większych segmentów składa się z dwóch niezależnych sypialni (na piętrze), salonu z jadalnią z pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz dużą łazienką (na parterze) natomiast mniejsze mają podobny rozkład z tą różnicą, że na górze usytuowana jest jedna sypialnia.
Miejscowość ta szczególnie polecana dla rodzin z małymi dziećmi. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowane są place zabaw dla najmłodszych (w tym jeden około 20 metrów od plaży), ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne, plenerowa siłownia czy kort tenisowy.

Opis domku przeznaczonego dla 4-8 osób:
Parter - salon z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka BECO, kuchnia indukcyjna, komplet sztućców, kubków, garnków), łazienka (kabina prysznicowa, nablatowa umywalka)
W salonie znajduje się rozkładany dwuosobowy narożnik z funkcją spania, stół z krzesłami, telewizor (32 calowy).
Piętro - dwie niezależne sypialnie, w każdej znajdują się odpowiednio: jedno łóżko pojedyncze i jedno łóżko dwuosobowe wraz z kompletem pościeli. W przedpokoju duża szafa ubraniowa.

Opis domku przeznaczonego dla 2-3 osób:
Parter - salon z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, płyta indukcyjna, komplet sztućców, kubków, garnków), łazienka z kabiną prysznicową oraz umywalką. W salonie znajduje się rozkładany dwuosobowy narożnik z funkcją spania, stół z krzesłami oraz 40 calowy telewizor LCD.
Piętro - sypialnia, w której znajduje się jedno łóżko pojedyncze i jedno łóżko dwuosobowe wraz z kompletem pościeli.

Do Państwa dyspozycji pozostaje sprzęt plażowy (leżaki, parawan), suszarka do ubrań.
Dla najmłodszych posiadamy łóżeczka turystyczne z kompletem pościeli.
W okresie od 12.06 do 28.08.2022r. preferowane są turnusy 7 lub 14 dniowe, rozpoczynające i kończące się w sobotę lub niedzielę

Cennik: w podaną kwotę wliczone są wszystkie opłaty (media, miejsce postojowe) - z wyłączeniem opłaty klimatycznej płatnej wg taryfikatora gminnego wynoszącej 2,50zł za dobę.

Domki przeznaczone dla 4-8 osób:

- 30.04 - 31.05.2022r. - 250 zł. /domek - do 6 osób*/
- 01.06 - 24.06.2022r. - 350 zł. /domek - do 6 osób*/
- 25.06 - 15.07.2022r. - 500 zł. /domek - do 6 osób*/
- 16.07 - 15.08.2022r. - 650 zł. /domek - do 6 osób*/
- 16.08 - 31.08.2022r. - 500 zł. /domek - do 6 osób*/
- 01.09 - 30.09.2022r. - 350 zł. /domek - do 6 osób*/.

* możliwość zakwaterowania dodatkowych 2 osób w cenie 70 zł/osoba.

Domki przeznaczone dla 2-3 osób:

- 30.04 - 31.05.2022r. - 200 zł
- 01.06 - 24.06.2022r. - 250 zł.
- 25.06 - 15.07.2022r. - 350 zł.
- 16.07 - 15.08.2021r. - 450 zł.
- 16.08 - 31.08.2022r. - 350 zł.
- 01.09 - 30.09.2022r. - 200 zł.

Rezerwacja pobytu w Obiekcie będzie skuteczna, jeśli w ciągu dwóch dni od chwili ustalenia warunków oraz terminu pobytu kwota zadatku zostanie wpłacona na podany niżej nr konta. Pozostała część należności powinna zostać opłacona w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z usługi, zadatek nie podlega zwrotowi. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania: tel.: 500075833.

Dane do przelewu:
PKO BP
50 1020 3408 0000 4902 0493 4594
Anita Kończak
ul. Rojna 48 m. 66
91-134 Łódź
Tytuł przelewu: Rezerwacja, Imię i Nazwisko, nr tel.

REGULAMIN DOMKÓW LETNISKOWYCH

Szanowni Państwo, serdecznie witamy w naszych domkach letniskowych. Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu postanowień regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym obiekcie.

- Goście przebywający w domkach letniskowych proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.
- O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek na miejscu dba właściciel. Wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco osobiście bądź pod nr telefonu: 500-075-833.
- Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
- Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zadatku, co jest równoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu. Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy uiścić w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku). Nie realizujemy kart płatniczych.
- Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domków, spowodowane nie z winy właściciela obiektu, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.
- Celem zapewnienia kameralnego nastroju jak również w trosce o bezpieczeństwo i spokojny wypoczynek do korzystania z domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane.
- Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-8:00. Korzystający z naszych usług nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom. W przypadku zakłócania porządku i nie przestrzegania regulaminu na terenie obiektu jego właściciel ma prawo odmówić dalszego świadczenia usług oraz zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.
- Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie właściciel ma prawo wymówić umowę w trybie natychmiastowym bez zwrotu wcześniejszych opłat.
- Wczasowicze przebywający na terenie obiektu ubezpieczeni są we własnym zakresie.
- Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia.
- Każdy z Wczasowiczów jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domków. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić właściciela. Za powstałą z winy Gości szkodę lub braki w wyposażeniu domku wynajmujący ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.
- Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej zabronione jest używanie w domkach grzejników, grzałek i innych urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia pokoi z wyłączeniem ładowarek, zasilaczy urządzeń RTV czy komputerowych. W przypadku chłodniejszych dni zabezpieczamy Gościom własny sprzęt grzewczy. Z uwagi na komfort, bezpieczeństwo bezpośrednio związane z technologią budowy segmentów na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu jak i smażenia potraw o intensywnym zapachu np. ryb.
- Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków.
- Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do Gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka, jak również nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka (parking niestrzeżony – 1 miejsce parkingowe dla każdego domku, istnieje możliwość zaparkowania dodatkowego pojazdu w kwocie 15 zł/dobę). Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku. Ze względów bezpieczeństwa osoba opuszczająca pokój lub udająca się na spoczynek, powinna również wyłączyć telewizor, zgasić światło oraz zakręcić krany.
- Goście nie mogą przekazywać domku letniskowego osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścili należną za pobyt opłatę.
- Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie właściciela. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.
- W trakcie pobytu Wynajmujący samodzielnie dba o porządek. Przed opuszczeniem obiektu należy posprzątać domek. Wyrzucanie śmieci do oznaczonych pojemników możliwe jest po uprzedniej segregacji nieczystości.
- W obiekcie dopuszczalny jest pobyt nieuciążliwych zwierząt domowych wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu tej informacji podczas rezerwacji w cenie 20 zł/dobę.
- Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie obiektu.
- W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu przyjemnego pobytu w naszym obiekcie.

DOMKI SKANDYNAWSKIE "SPACEROWA" to nowo wybudowane budynki w konstrukcji drewnianej, położone przy skrzyżowaniu ulic Spacerowa i Słoneczna w kameralnej, nadmorskiej miejscowości Pustkowo.
Idealna lokalizacja - około 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży gwarantują wspaniały odpoczynek dla Ciebie i Twoich Najbliższych.
DOMKI SKANDYNAWSKIE "SPACEROWA" to kompleks segmentów w zabudowie szeregowej. Drodzy Klienci wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oprócz domków przeznaczonych dla 4-8 osób oddane zostały domki mniejsze - idealne dla rodzin 2-3 osobowych.
Przed każdym budynkiem znajduje się duży przestronny taras z meblami ogrodowymi oraz grillem. Dla uzyskania większej intymności każdy segment odgrodzony jest drewnianą pergolą. Bezpłatnie udostępniamy jedno miejsca parkingowe dla każdego domku, nie pobieramy również dodatkowej opłaty za media. Na terenie obiektu udostępniamy Wi - Fi oraz telewizję kablową (ok. 100 kanałów). Każdy z większych segmentów składa się z dwóch niezależnych sypialni (na piętrze), salonu z jadalnią z pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz dużą łazienką (na parterze) natomiast mniejsze mają podobny rozkład z tą różnicą, że na górze usytuowana jest jedna sypialnia.
Miejscowość ta szczególnie polecana dla rodzin z małymi dziećmi. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowane są place zabaw dla najmłodszych (w tym jeden około 20 metrów od plaży), ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne, plenerowa siłownia czy kort tenisowy.

Opis domku przeznaczonego dla 4-8 osób:
Parter - salon z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka BECO, kuchnia indukcyjna, komplet sztućców, kubków, garnków), łazienka (kabina prysznicowa, nablatowa umywalka)
W salonie znajduje się rozkładany dwuosobowy narożnik z funkcją spania, stół z krzesłami, telewizor (32 calowy).
Piętro - dwie niezależne sypialnie, w każdej znajdują się odpowiednio: jedno łóżko pojedyncze i jedno łóżko dwuosobowe wraz z kompletem pościeli. W przedpokoju duża szafa ubraniowa.

Opis domku przeznaczonego dla 2-3 osób:
Parter - salon z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, płyta indukcyjna, komplet sztućców, kubków, garnków), łazienka z kabiną prysznicową oraz umywalką. W salonie znajduje się rozkładany dwuosobowy narożnik z funkcją spania, stół z krzesłami oraz 40 calowy telewizor LCD.
Piętro - sypialnia, w której znajduje się jedno łóżko pojedyncze i jedno łóżko dwuosobowe wraz z kompletem pościeli.

Do Państwa dyspozycji pozostaje sprzęt plażowy (leżaki, parawan), suszarka do ubrań.
Dla najmłodszych posiadamy łóżeczka turystyczne z kompletem pościeli.
W okresie od 12.06 do 28.08.2022r. preferowane są turnusy 7 lub 14 dniowe, rozpoczynające i kończące się w sobotę lub niedzielę

Cennik: w podaną kwotę wliczone są wszystkie opłaty (media, miejsce postojowe) - z wyłączeniem opłaty klimatycznej płatnej wg taryfikatora gminnego wynoszącej 2,50zł za dobę.

Domki przeznaczone dla 4-8 osób:

 • 30.04 - 31.05.2022r. - 250 zł. /domek - do 6 osób*/
 • 01.06 - 24.06.2022r. - 350 zł. /domek - do 6 osób*/
 • 25.06 - 15.07.2022r. - 500 zł. /domek - do 6 osób*/
 • 16.07 - 15.08.2022r. - 650 zł. /domek - do 6 osób*/
 • 16.08 - 31.08.2022r. - 500 zł. /domek - do 6 osób*/
 • 01.09 - 30.09.2022r. - 350 zł. /domek - do 6 osób*/.
* możliwość zakwaterowania dodatkowych 2 osób w cenie 70 zł/osoba.

Domki przeznaczone dla 2-3 osób:
 • 30.04 - 31.05.2022r. - 200 zł
 • 01.06 - 24.06.2022r. - 250 zł.
 • 25.06 - 15.07.2022r. - 350 zł.
 • 16.07 - 15.08.2021r. - 450 zł.
 • 16.08 - 31.08.2022r. - 350 zł.
 • 01.09 - 30.09.2022r. - 200 zł.
Rezerwacja pobytu w Obiekcie będzie skuteczna, jeśli w ciągu dwóch dni od chwili ustalenia warunków oraz terminu pobytu kwota zadatku zostanie wpłacona na podany niżej nr konta. Pozostała część należności powinna zostać opłacona w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z usługi, zadatek nie podlega zwrotowi. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania: tel.: 500075833.

Dane do przelewu:
PKO BP
50 1020 3408 0000 4902 0493 4594
Anita Kończak
ul. Rojna 48 m. 66
91-134 Łódź
Tytuł przelewu: Rezerwacja, Imię i Nazwisko, nr tel.

REGULAMIN DOMKÓW LETNISKOWYCH

Szanowni Państwo, serdecznie witamy w naszych domkach letniskowych. Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu postanowień regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym obiekcie.

 • Goście przebywający w domkach letniskowych proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.
 • O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek na miejscu dba właściciel. Wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco osobiście bądź pod nr telefonu: 500-075-833.
 • Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
 • Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zadatku, co jest równoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu. Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy uiścić w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku). Nie realizujemy kart płatniczych.
 • Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domków, spowodowane nie z winy właściciela obiektu, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.
 • Celem zapewnienia kameralnego nastroju jak również w trosce o bezpieczeństwo i spokojny wypoczynek do korzystania z domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane.
 • Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-8:00. Korzystający z naszych usług nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom. W przypadku zakłócania porządku i nie przestrzegania regulaminu na terenie obiektu jego właściciel ma prawo odmówić dalszego świadczenia usług oraz zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.
 • Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie właściciel ma prawo wymówić umowę w trybie natychmiastowym bez zwrotu wcześniejszych opłat.
 • Wczasowicze przebywający na terenie obiektu ubezpieczeni są we własnym zakresie.
 • Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia.
 • Każdy z Wczasowiczów jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domków. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić właściciela. Za powstałą z winy Gości szkodę lub braki w wyposażeniu domku wynajmujący ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.
 • Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej zabronione jest używanie w domkach grzejników, grzałek i innych urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia pokoi z wyłączeniem ładowarek, zasilaczy urządzeń RTV czy komputerowych. W przypadku chłodniejszych dni zabezpieczamy Gościom własny sprzęt grzewczy. Z uwagi na komfort, bezpieczeństwo bezpośrednio związane z technologią budowy segmentów na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu jak i smażenia potraw o intensywnym zapachu np. ryb.
 • Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków.
 • Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do Gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka, jak również nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka (parking niestrzeżony – 1 miejsce parkingowe dla każdego domku, istnieje możliwość zaparkowania dodatkowego pojazdu w kwocie 15 zł/dobę). Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku. Ze względów bezpieczeństwa osoba opuszczająca pokój lub udająca się na spoczynek, powinna również wyłączyć telewizor, zgasić światło oraz zakręcić krany.
 • Goście nie mogą przekazywać domku letniskowego osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścili należną za pobyt opłatę.
 • Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie właściciela. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.
 • W trakcie pobytu Wynajmujący samodzielnie dba o porządek. Przed opuszczeniem obiektu należy posprzątać domek. Wyrzucanie śmieci do oznaczonych pojemników możliwe jest po uprzedniej segregacji nieczystości.
 • W obiekcie dopuszczalny jest pobyt nieuciążliwych zwierząt domowych wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu tej informacji podczas rezerwacji w cenie 20 zł/dobę.
 • Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie obiektu.
 • W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.


Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu przyjemnego pobytu w naszym obiekcie.

Więcej informacji na stronie internetowej:
pustkowospacerowa.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2017-04-18.
Wyświetlenia oferty: 53575.

Czytaj więcej

Udogodnienia
 • obiekt czynny sezonowo
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • TV SAT
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • sprzęt plażowy
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet

Średnia cena za osobę/noc: od 40 do 80 zł
Dostępne pokoje:
brak informacji
Średnia cena / osobę:
od 40 do 80
Dostępność obiektu:
obiekt czynny sezonowo
Sprawdź dostępność

Opinie

9.9/10
Na podstawie 7 opinii.
Podsumowanie
 • Położenie
  100%
 • Wyposażenie
  99%
 • Czystość
  100%
 • Obsługa
  100%
 • Cena / Jakość
  99%
Opinie użytkowników
Żaneta Klimowicz 15-07-2020
10.0/10
Wspaniałe miejsce dla wypoczynku rodzin z dziećmi, Czyste, gustownie urządzone i wyposażone domki, okolica spokojna. Miejsce do uprawiania sportu i spacerów. Właściciele mili, pomocni, jest możliwość pobytu z domowym zwierzątkiem. Polecam z czystym sumieniem.
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Joanna Reślińska Kostanowicz 26-08-2019
10.0/10
Serdecznie polecam domki skandynawskie. Domki cudowne. Wszystko dobrane ze smakiem. Cisza spokoj. Idealne miejsce na wypoczynek. Właściciele bardzo mili. W dniu przyjazdu czekal na nas półmisek z owocami oraz dzbanek wody z cytryna co bardzo nas urzekło. Jak tylko będzie to możliwe z pewnością wrócimy w to miejce w przyszlym roku. Pozdrawiamy gorąco właścicieli
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Darek 08-07-2019
10.0/10
Super domki, super właściciele po prostu EKSTRA okolica też spokojna, serdecznie polecam. Pozdrawiam właścicieli i pięknego kotka.
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Magdalena W. 07-07-2019
9.6/10
Świetny dom dla rodziny. Wszystko czyste i zadbane, a do tego urządzone z gustem. Na powitanie miły gest - świeże owoce i karafka z wodą. Urzekło mnie to! Tak niewiele trzeba, by zrobić dobre wrażenie. Polecam z czystym sumieniem. Blisko plaży i sklepów. Parking przy obiekcie. Parawan i leżaki na stanie (nawet te są dobrane kolorystycznie!).
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  9
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  9
Dorota 29-08-2018
10.0/10
Wspaniałe miejsce na odpoczynek! Czyściutko, dużo miejsca, bardzo fajne warunki! Do tego taras, a na nim poranna kawka i śniadanko - rogaliki i bułeczki z piekarni obok! Super! Właściciele bardzo sympatyczni!
Serdecznie polecam:) to miejsce. Ja wrócę na pewno: -D
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Agnieszka Gosk 15-08-2018
10.0/10
Super domek, super właściciele, super wypoczynek! Polecam wszystkim, domek wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy, czysty i bardzo ładny. Zapewniony parking na posesji i przed, a do plaży 5 minut.
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Edyta Rozwadowska 16-07-2018
10.0/10
Miłe zaskoczenie, domki wspaniale dużo miejsca, super wyposażenie, czysciutko i pachnąco .Wlascicele konkretni i pomocni. Blisko do morza, sklepy na miejscu, a przede wszystkim spokój i cisza.Gorąco polecam
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10

Więcej opinii

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne

Lorex
domki
Pustkowo
od 60 zł za osobę
Domki - Apartamenty
domki
Pustkowo
od 40 zł za osobę
Bursztynek
domki
Pustkowo
od 40 zł za osobę
Domki Bryza
domki
Pustkowo
od 40 zł za osobę
Domki Letniskowe
domki
Pustkowo
od 45 zł za osobę
Domki North Side
domki
Pustkowo
od 70 zł za osobę
YODpocznij
domki
Pustkowo
od 0 zł za osobę
Relax
domki
Trzęsacz
od 40 zł za osobę
Neo Rest
domki
Trzęsacz
od 65 zł za osobę
0.22042608261108