Domki letniskowe "U EWKI" to nowo wybudowany obiekt w Sarbinowie w gminie Mielno, który ma na celu zaspokojenie Państwa potrzeb odnośnie urlopu i wypoczynku.

Oferujemy sześć drewnianych domów w których jest przygotowane miejsce do spania dla sześciu osób.
Do dyspozycji gości jest salon z telewizją, wyposażona kuchnia oraz łazienka z wc i prysznicem na górze dwie zamykane sypialnie. Parking ogrodzony na terenie posesji.
Dokładamy wszelkich starań aby nasi goście poczuli się jak w domu:) Na tarasie każdego domu znajdują się meble ogrodowe dzięki którym możemy cieszyć się piękną pogodą przy grillu;)

Znajdujemy się w cichej okolicy Sarbinowa w odległości 600 m od morza i od ścisłego centrum;)

zapraszamy na naszego fejsa!
www.facebook.com/Domki-Letniskowe-U-EWKI-234252916949773/

REGULAMIN REZERWACJI I WYNAJMU DOMKÓW LETNISKOWYCH U EWKI

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu domków. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.
 2. Uzgodnioną rezerwację wstępną (telefoniczną lub mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto kwotę zaliczki w wysokości 30% wysokości całej opłaty.
 3. Wpłata zaliczki przez Wynajmującego oznacza, że akceptuje on przedmiotowy regulamin rezerwacji i wynajmu.
 4. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotówką w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy.
 5. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zaliczka nie podlega zwrotowi.
 6. Doba zaczyna się o godz: 14:00 (przyjazd), a kończy o godz: 10:00 (wyjazd).
 7. Wynajmujący zobowiązany jest w dniu przyjazdu do uregulowania całej należności za pobyt nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu (powody osobiste, trudności komunikacyjne, strajki, itp.).
 8. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.
 9. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w Domku w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej.
 10. W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób korzystających z Domku (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
 11. Cena usług świadczonych przez Właściciela Domków nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają Wynajmujący na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży w czasie całego rekreacyjnego pobytu, firma nie ponosi odpowiedzialności.
 12. Wynajmujący po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać Domek, tzn. sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia znajdujące się w Domku. Pozytywny odbiór Wynajmujący potwierdza własnoręcznym podpisem pod regulaminem. Uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela.
 13. Właściciel dopuszcza możliwość stwierdzenia uszkodzeń tzw. ukrytych, ale tylko w elementach niewidocznych (takich jak uszkodzone łóżko, uszkodzone drzwi do szafy itp.).
 14. Brak uwag ze strony Wynajmującego co do takich uszkodzeń w ciągu 4 godzin po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń co do całego lokalu, a wszystkie urządzenia i meble znajdują się w ilości zgodnej z zestawieniem wyposażenia i w dobrym stanie.
 15. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w Domku w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
 16. Zasady użytkowania „Domków letniskowych u Ewki” zostały określone w odrębnym regulaminie.

REGULAMIN UŻYTKOWANIA DOMKÓW LETNISKOWYCH U EWKI
 1. Goście przebywający w domkach letniskowych, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.
 2. Każda osoba łamiąca regulamin zostanie poproszona o opuszczenie terenu ośrodka.
  W przypadku odmowy, przekazana policji wraz z skierowaniem sprawy na drogę postępowania w sprawach o wykroczenia.
 3. Osoby przebywające na terenie Domków letniskowych „U Ewki” podlegają obowiązkowi meldunkowemu. Zameldowania należy dokonać niezwłocznie po przybyciu. Osoby niepełnoletnie mogą zostać zameldowane tylko wraz z osobą dorosłą, a pobyt ich na ośrodku możliwy jest tylko pod opieką dorosłych.
 4. Na wniosek osoby wynajmującej domek może zostać dokwaterowana dodatkowa osoba dopiero po wyrażeniu zgody przez Właściciela Domków oraz po dokonaniu formalności meldunkowych i wniesieniu stosownej opłaty.
 5. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie Domków w godz. od 8:00 do 23:00.
 6. Opłatę za pobyt w ośrodku należy uiścić zaraz po przybyciu w trakcie zameldowania.
 7. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie Domków, spowodowane nie z winy Właściciela Domków, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.
 8. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu.
 9. Na terenie ośrodka jest ogrodzony parking niestrzeżony.
 10. Właściciel Domków nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka.
 11. Osoba wynajmująca domek zobowiązana jest do sprawdzenia stanu wyposażenia domku. Potwierdzenie zgodności wyposażenia z wykazem oraz przyjęcie odpowiedzialności materialnej za braki i uszkodzenia powstałe w trakcie użytkowania. Osoby dewastujące sprzęt, wyposażenie, domki oraz ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody. Osoba wynajmująca, przed opuszczeniem ośrodka, zobowiązana jest do rozliczenia się z wyposażenia domku. W każdym z Domków do dyspozycji wczasowiczów pozostaje:
- 6 kubków;
- 6 talerzy;
- 1 komplet sztućców (6 łyżek, 6 łyżeczek, 6 noży, 6 widelców);
- patelnia;
- 3 garnki z przykrywkami;
- 6 kieliszków do wódki;
- 6 kieliszków do wina;
- lodówka;
- kuchenka mikrofalowa.
 1. Właściciel Domków nie ponosi odpowiedzialności materialnej za przedmioty, rzeczy pozostawione bez opieki na terenie ośrodka. Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach.
 2. Palenie ognisk i rozpalanie grilli możliwe jest tylko w miejscach wyznaczonych przez Właściciela Domków z zachowaniem szczególnej ostrożności i przepisów P - POŻ.
 3. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia, palenia papierosów. i smażenia ryb.
 4. Właściciel Domków wyraża zgodę na pobyt w domkach małych zwierząt domowych posiadających aktualne szczepienie po uzyskaniu wcześniejszej zgody obsługi ośrodka. Zwierzę na terenie ośrodka musi być pod pełną kontrolą właściciela oraz nie może zakłócać wypoczynku bądź stwarzać zagrożenia dla innych wczasowiczów.
 5. Za wszelkie zanieczyszczenia terenu oraz materialnie szkody wyrządzone przez posiadane zwierzęta odpowiada jego właściciel.
 6. Na terenie Domków obowiązuje doba hotelowa i trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00 dnia następnego, oraz cisza nocna w godzinach od 23:00 do 7:00.
 7. Dzieci na placu zabaw mogą przebywać jedynie pod opieką rodziców, bądź za ich zgodą – rodzice ponoszą odpowiedzialność za dzieci przebywające na placu zabaw.
 8. Za rzeczy pozostawione w Domkach Właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 9. Zgubienie klucza od pokoju powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.
 10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje Właściciel Domków.
 11. Osoby naruszające przepisy niniejszego regulaminu będą pociągnięte do odpowiedzialności na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.uewki.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2017-03-08.
Wyświetlenia oferty: 7389.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
brak informacji
Średnia cena / osobę:
od 30 do 62
Dostępność obiektu:
sezonowo

Opinie

9.9/10
Na podstawie 2 opinii.
Podsumowanie
 • Położenie
  100%
 • Wyposażenie
  95%
 • Czystość
  100%
 • Obsługa
  100%
 • Cena / Jakość
  100%
Opinie użytkowników
Adam Kurek
02-08-2017

Ocena: 9.8
bardzo fajna lokalizacja i bardzo fajne domki polecam bardzo XD
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  9
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Joanna Lemańczyk
18-06-2017

Ocena: 10.0
Krótko mówiąc super
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10

Więcej opinii

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne