SORELLE MAŁGORZATA - Pokoje Gościnne
Cennik 2021
od 40 zł-70 zł.
Po sezonie ceny do negocjacji.

Pokoje Gościnne usytuowane w spokojnej części Sarbinowa w niewielkiej odległości od plaży i centrum. Do plaży wygodnym chodnikiem do zejścia promenadą mamy 300 m, do centrum około 300m.
Oferujemy pokoje dwuosobowe na pierwszym piętrze z balkonami, na drugim bez balkonów. Na parterze znajduje się prowadzona rodzinnie stołówka. Budynek całoroczny, ogrzewany, mieszkalny.
Pokoje z łazienkami, TV, bezprzewodowy Internet, lodówka, czajnik, naczynia, kuchenka mikrofalowa, sprzęt plażowy, na korytarzach są kuchenki mikrofalowe. Na terenie obiektu Sorelle znajduje się również ogrodzony mały plac zabaw, bilard dla dorosłych, piłkarzyki, miejsce do grillowania oraz stołówka z domowymi posiłkami (śniadanie 15PLN, obiad 20PLN, całodzienne wyżywienie dla grup zorganizowanych - ceny i posiłki do uzgodnienia).
Parking zamykany, monitorowany w odległości 250 m od posesji, na drugim naszym obiekcie (klucze do bramy).

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, kończy o 10.00 dnia ostatniego.
Monitorowany, ogrodzony 250 m od posesji parking (Kalipso), istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu i pozostawienia samochodu na zamykanym, monitorowanym parkingu 250 m od posesji.
Do kosztów pobytu naliczana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,00 PLN za osobę dla Urzędu Miasta w Mielnie.
W ofercie mamy również Domki całoroczne Kalipso
www.domkikalipso.pl


REGULAMIN DOMKÓW LETNISKOWYCH - KALIPSO i Pokoi gościnnych Sorelle
W trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort:
Warunkiem pełnej rezerwcji pobytu w domkach Kalipso jest wpłacenie zadatku w wysokości dwóch nocy ustalonej ceny za dobę pobytu na:

Dariusz Jabłoński
ul. Młyńska 12a, 76-034 Sarbinowo
Nr konta: 36 1090 2590 0000 000 1325 87 776
(Wystawiamy Faktury Vat)
1. Goście przebywający w domkach letniskowych/pokojach proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.
2. Wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 502 287 604
3. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego.
4. Pozostałą część opłaty za pobyt oraz kaucja (zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu domków przez właściciela), opłatę miejscową dla Urzędu Gminy w Mielnie należy uiścić w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku), w dniu wyjazdu rozliczane jest zużycie prądu wg stanu licznika, licznik spisywany w obecności wynajmującego domek i właściciela.
5. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domków, spowodowane nie z winy właściciela ośrodka, zdarzenia, wypadku losowego, klęski żywiołowej nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z wyżej wymienionych powodów pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.
6. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu.
7. Do korzystania z pokoi i domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane.
Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka po uprzednim zgłoszeniu lecz nie dłużej niż do godz. 22.
8. Wczasowicze przebywający na terenie ośrodka na wczasach ubezpieczeni są we własnym zakresie.
9. Goście nie mogą przekazywać domku letniskowego osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
10. Odbiór i zdanie pokoju / domku odbywa się zawsze w towarzystwie właściciela lub osoby przez niego upoważnionej. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.
11. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domków/pokoju. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić właściciela. Za powstałą z winy gości szkodę lub braki w wyposażeniu domku/pokoju goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną
12. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie właścicielowi ośrodka.
13. Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków/pokoju.
14. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, właściciel obiektu zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw odpowiedzialność ponoszą opiekunowie. Korzystanie z placu zabaw tylko dla dzieci pod opieką osoby dorosłej na własną odpowiedzialność.
15. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia.
16. Na terenie ośrodku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00. Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom.
17. W przypadku zakłócania porządku i nie przestrzegania regulaminu na terenie ośrodka jego właściciel ma prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.
18. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do gości pozostawione w domku /pokoju lub na terenie ośrodka, jak również nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka (parking niestrzeżony). Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach.
19. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku/pokoju.
20. W domkach / pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, smażenia ryb, używania własnych kuchenek i piecyków elektrycznych.
21. Nie akceptujemy zwierząt.
22. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.
23.Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.
W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia zadatku) umowę najmu uważa się za zawartą i wiąże się z akceptacją Regulaminu Domko Kalipso i Pokoi Gościnnych Sorelle. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za nieważną.
OBIEKT MONITOROWANY.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.domkikalipso.pl www.sorellesarbinowo.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2016-05-09.
Wyświetlenia oferty: 13581.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 40 do 70
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

10.0/10
Na podstawie 2 opinii.
Podsumowanie
 • Położenie
  100%
 • Wyposażenie
  100%
 • Czystość
  100%
 • Obsługa
  100%
 • Cena / Jakość
  100%
Opinie użytkowników
Marek Breus
28-07-2017

Ocena: 10.0
Bardzo ładne i czyste domki fajna lokalizacja bardzo miła Pani właścicielka
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10
Ewa z Łodzi
15-07-2017

Ocena: 10.0
Fantastyczne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Czysto, blisko do morza, ładny plac zabaw. Właścicielka bardzo życzliwa i sympatyczna. Mam nadzieję że jeszcze tu wrócimy
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10

Więcej opinii

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty

Domki Kalipso
domki
Sarbinowo
od 40 zł za osobę