Serdecznie zapraszamy na noclegi, narty, wycieczki piesze, rower i wypoczynek w Góry Sowie!

Nasze gospodarstwo agroturystyczne Sokolec - Falco położone jest w malowniczym Sokolcu, w samym sercu Gór Sowich - 625m. n. p. m, na południowym i słonecznym stoku Krajobrazowego Parku Gór Sowich. Sokolec leży w gminie Nowa Ruda w Sudetach Środkowych w północnej części Ziemi Kłodzkiej, uznawanej przez wielu za najpiękniejszy i najbardziej atrakcyjny zakątek w Polsce. Sokolec i Góry Sowie to wyjątkowe miejsce, do miłego spędzenia czasu o każdej porze roku.

Miłośnicy spacerów i pieszych wędrówek znajdą tu liczne szlaki turystyczne, polne drogi i leśne ścieżki. Agroturystyka Sokolec Falco w Górach Sowich to czysta i piękna górska natura, oferująca wspaniałe warunki do uprawiania turystyki aktywnej

Posesja jest ogrodzona i usytuowana na pięknie położonej i dużej działce z ogrodem pełnym zieleni, krzewów, drzewek owocowych i leśnych. (obszar ogrodu to 7900m2! - owoce gratis).

Dla dzieci przygotowaliśmy duży Plac Zabaw - funkcjonalny, bezpieczny i otoczony dokoła pięknymi świerkami. Cisza, dużo zieleni i piękne widoki wprost z domu, to mocne zalety naszego obiektu i okolic. Po trudach dnia, można miło spędzić czas przy ognisku na miejscu do biesiadowania.

W zimie proponujemy aktywny wypoczynek na nartach, w każdej kategori: zjazd - wyciągi orczykowe w ośrodku sportów zimowych Sokolec - Rzeczka, w pobliskim Jugowie, JUGÓW - PARK i na najdłuższej trasie narciarskiej w Górach Sowich: Potoczek - Wielka Sowa, natomiast na narty turowe i śladowe - polecamy wspaniałe tereny na stokach Wielkiej Sowy.

Sokolec posiada ciekawą ofertę aktywnego wypoczynku dla swoich gości nie tylko w zimie, poniżej naszego domu w ośrodku, Harenda, znajdziemy wiele atrakcji: nauka jazy konej z przejażdżkami po okolicy, wyjazdy pojazdami wojskowymi do okolicznych atrakcji Gór Sowich, łowiska pstrąga, mini - zo gdzie można z bliska zobaczyć dzikie zwierzęta, kąpielisko z akwenem wodnym (wypożyczalnia- kajaki, rowery wodne, żaglówka) a także paintbal i rajdy samochodami terenowymi po naszych górach.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-08-12.
Wyświetlenia oferty: 2729.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 30 do 40
Liczba miejsc:
15
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • TV SAT
  • radio
  • czajnik w pokoju
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne