Informacje o ofercie

Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonaciku. Do Państwa dyspozycji odajemy łącznie 12 pokoi, kuchnie z pełnym wyposażeniem, miejsce na grila, plac zabaw dla dzieci, parking.

Pokoje są 2,3,4 z łazienkami jak i wspólnymi łazienkami. W każdym pokoju znajduje się TV. dysponujemy również pokojem o podwyższonym standardzie, w którym znajduje się dodatkowo aneks kucheny oraz antresola, gdzie znajdują się miejsca do spania dla najmłodszych gości (zdjęcie nr 1 i 2).

Obiekt położony jest na dużym, ogrodzonym terenie w centralnej części Stegny. do morza prowadzi bardzo przyjemna droga w dużej mierze przez las. odległość do morza wynosi 1500m. Obiekt całoroczny.

Cenik:
pokój z łazienka: 40 zł
pokój ze wspólną łazienką: 35 zł
pokój o podwyższonym standardzie: 200 zł za całość (max 4 osoby)
dzieci do lat 6 - 50%

W naszej ofercie posiadamy również dwa apartamenty zlokalizowane przy głównym zejściu na plażę w Stegnie.

kilka słów o Stegnie:
Stegna znajduje się na Wybrzeżu Polski, niedaleko malowniczej delty Wisły. Miejscowość ta położona jest na pasie Mierzei Wiślanej, otoczona zewsząd wodami Wisły, Szkarpawy, Zalewu Wiślanego i Morza Bałtyckiego stanowi swojego rodzaju wyspę
Stegna w Polsce znana jest jako miejscowość turystyczna, która goście odwiedzają nie tylko ze względu na morze, szerokie piaszczyste plaże, ale również lecznicze właściwości jodu, którego natura nie poskąpiła lasom mierzei. unikalny mikroklimat naszego regionu czyni Stegnę wspaniałym miejscem do wypoczynku, zwolnienia pędzącego trybu ludzkiego życia, spędzenia niezapomnianych chwil w gronie rodziny, znajomych.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2014-05-15.
Wyświetlenia oferty: 1210.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 35 do 40
Liczba miejsc:
30
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.