Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wypoczynek nad
Jezioro Wielkie Partęczyny
które położone jest bardzo malowniczo na
POJEZIERZU BRODNICKIM

POŁOŻENIE
Domek znajduje się w kompleksie leśnym Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek (ok. 300 domków) położony jest nad największym jeziorem Pojezierza Brodnickiego - Partęczyny Wielkie. Powierzchnia jeziora wynosi 340 ha, maksymalna głębokość – 28,5 m (I klasy czystość wody) należy do akwenów o najbardziej urozmaiconym rybostanie, spotkać tu można [url ukryty] Napisz do nas . płocie, leszcze, węgorze, okonia, szczupaki, liny, krąpie, sielawy, sieje i miętus pospolity jak również raka błotnego. Piękne krajobrazy okolic zachęcają do spacerów i wycieczek, a doskonały mikroklimat dba o nasze samopoczucie. Partęczyny to raj dla wędkarzy, grzybiarzy, a także wszystkich tych, którzy cenią spokój i piękno przyrody.
Domek [url ukryty] Napisz do nas pokoje, aneks kuchenny, łazienka
Domek 4-6 osobowy (2 kanapy 2 osobowe i jedno łóżko dwupiętrowe)
150 zł doba za cały domek (max 6 osób)
Zarezerwowane:
Od [numer ukryty] Napisz do nas do [numer ukryty] Napisz do nas
Od [numer ukryty] Napisz do nas do [numer ukryty] Napisz do nas

Te terminy są już zajęte.

ATRAKCJE
Wypożyczalnia sprzętu wodnego 150m od domku (kajaki, rowery wodne, łódki)
Plaża 200 m od domku, z podziałem na kąpieliska dla dzieci (brodzik)
Parking strzeżony oraz boisko do siatkówki.
Idealne tereny na wycieczki piesze i rowerowe (oznakowane szlaki)
W pobliżu sklepy, bary (150m od domku)
11 km od Pensjonatu znajduje się zrekonstruowany Średniowieczny Gród Rycerski” Foluszek” w którym cyklicznie odbywa się festyn historyczny Medievalia ( [url ukryty] Napisz do nas ) połączony z plenerem artystycznym, pokazem walk rycerskich, dawnych rzemiosł, a także biesiada rycerska, gry i zabawy (np. możliwość strzelania z kuszy, łuku).
18 kilometrów to odległość do miasta Brodnica ( [url ukryty] Napisz do nas ), które jest organizatorem różnych imprez jak koncerty, festiwale, coroczny (przełom lipca i sierpnia) kiermasz wyrobów regionalnych - sprzedaż połączona z degustacją - kiełbas, chlebów, miodów, nalewek, itp. Znajdują się tu również zabytki: Pałac Anny Wazówny, ruiny Zamku Krzyżackiego z wieżą, spichlerz, muzeum, gotycki kościół św. Katarzyny i inne.
17 km od Pensjonatu Położone jest miasto Nowe Miasto Lubawskie znajduje się tu Gotycka Bazylika św. Tomasza Apostoła, dawny kościół ewangelicki z 1912 r., Baszta Bramy Lubawskiej, Baszta Brodnicka, fragmenty murów miejskich, ruiny klasztoru oo. Reformatów w Łąkach Bratiańskich
około 14 kilometrów od Ośrodka znajdują się ruiny średniowiecznego zamku krzyżackiego w Kurzętniku ( [url ukryty] Napisz do nas ętniku), skąd rozpościera się widok na równiny, na których w 1410 roku zbierały się wojska krzyżackie przed bitwą pod Grunwald.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2015-02-23.
Wyświetlenia oferty: 5859.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
brak informacji
Średnia cena / osobę:
od 25 do 30
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • radio
  • lodówka w pokoju
  • pokoje z aneksem kuchennym
  • miejsce na grilla
  • parking
  • boisko do siatkówki

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

0.18415379524231