EKO - AGRO to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne. Agroturystyka działa od września 2008, co po mimo tak krótkiego czasu pozwoliło osiągnąć nam gigantyczną ilość gości, aż 1285 zrealizowanych rezerwacji.

Naszym celem jest udoskonalanie oferty, tak, aby pobyt w eko - agro stal się niezapomnianym wrażeniem i doskonałym uzupełnieniem propozycji największej atrakcji regionu? uniejowskich term.

Obecnie do dyspozycji gości odajemy 2 pawilony ogrodowe, 2 grile, strzelnice, boisko do siatkówki i badmintona, plac zabaw dla dzieci a w nim trampolinę, huśtawkę, zjeżdżalnie, piaskownice, bujaki i ine zabawki. Dodatkowo do dyspozycji gości są rowery i zarybiony staw.

W ofercie posiadamy 2 pokoje (2 os.) i 2 pokoje (3 os.) w których znajdują się łazienki (prysznic, wc itd.), TV cyfrowa, dostęp do internetu i wiele inych udogodnień. Na terenie obiektu znajduje się parking a teren gospodarstwa jest w całości oświetlony.

W okolicy znajdują się: baseny termalne z gorącą solanka leczniczą, Zamek, kasztel rycerski, jeziora, pokaźne lasy, mini zo, stadnina koni, muzea, mini golf. Dużym atutem naszej oferty są posiłki, przygotowywane z własnych, ekologicznych płodów rolnych, miła atmosfera, cisza, spokój (ośrodek usytuowany jest z dala od zabudowań i drogi), piękno otaczającej nas flory i fauny.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-06-23.
Wyświetlenia oferty: 10336.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 18 do 35
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne