Informacje o ofercie

Posiadamy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w umywalki, dwa dodatkowo w kabiny prysznicowe. W korytarzu znajdują się dwa prysznice i toalety.

Dom położony jest w zacisznej części Ustrzyk Dolnych. Obiekt ma charakter całoroczny. Na miejscu mała kameralna salka, w której na życzenie gości organizujemy różnego typu [url ukryty] Napisz do nas budynkiem mały parking dla naszych gości. Posiadamy również duży taras z miejscem na gril.

Dla grup zorganizowanych, oraz dla gości indywidualnych (przy dłuższych pobytach) przewidujemy zniżki. Dzieci do lat 3 gratis, do lat 7 – 50% ceny. Powyżej 7 lat – do uzgodnienia. Przyjmujemy również gości ze zwierzętami – bez dodatkowych opłat.

W pobliżu naszego budynku znajduje się kryta pływalnia DELFIN z sauną, siłownią, biczami wodnymi oraz odnową biologiczną. W niewielkiej odległości od naszego obiektu rozlokowane są wyciągi narciarskie z trasami o różnym stopniu trudności.

Ustrzyki pochwalić się mogą 5 narciarskimi trasami zjazdowymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Z pobliskiej Ustianowej wytyczono 2 trasy biegowe - wyczynową (5 km) i rekreacyjną (20 km).

Także latem jest tutaj sporo atrakcji. Ustrzyki otacza sieć pięknych szlaków spacerowych (czerwony, niebieski, zielony i żółty) o łącznej długości 25 km oraz liczne trasy rowerowe kolarstwa górskiego.

Ustrzyki Dolne leżą na trasie dużej i małej obwodnicy bieszczadzkiej - to doskonała baza wypadowa w wysokie partie Bieszczad jak i nad zalew Soliński. Na terenie miasta znajdują się biura turystyczne organizujące wycieczki na Ukrainę (Lwów i Truskawiec), oraz Słowację (Bardejów). Organizowane są również wycieczki autokarowe, piesze oraz rowerowe wszystkimi bieszczadzkimi szlakami.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem G 1839672, oraz adresem e - mail: [email ukryty] Napisz do nas

Oferta znajduje się w serwisie od: 2007-09-06.
Wyświetlenia oferty: 800.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 30 do 40
Liczba miejsc:
20
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • radio
  • czajnik w pokoju
  • możliwość wyżywienia
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.