Informacje o ofercie

Ten niewielki, nowo otwarty hostel znajdujący się przy Al. Jana Pawła I przyciąga swym położeniem ale także wyjątkowym klimatem. Goście oprócz noclegu w kameralnych warunkach mogą przenieść się w świat muzyki płynącej wprost z serca Warszawy, a to za sprawą niepowtarzalnego motywu przewodniego – „Muzycy warszawscy”.
W Hostelu Znajduje się 5 pokoi, mała kuchnia i 3 łazienki. Jeden z pokoi posiada własną łazienkę, dla Gości z pozostałych 4 pokoi dostępne są dwie łazienki na korytarzu. W cenie noclegu każdy z Gości otrzymuje pościel, ręcznik, a dodatkowo może bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego Internetu WiFi. Pokoje 4 i 6-osobowe posiadają zamykane na klucz szafki. ”

Doskonały punkt komunikacyjny
Hostel Apiano mieści się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym – 20 m od przystanku autobusowego i tramwajowego. W zaledwie 7 minut dojedziemy do słynego Placu Zamkowego i tętniącego życiem Krakowskiego Przedmieścia. Podróż do Pałacu Kultury i Nauki zajmie nam tyle samo. Bezpośrednio spod Hostelu można także dojechać pod sam Stadion Narodowy, a spacerkiem, w 10 minut dotrzeć do jednego z największych centrów handlowych Europy – Arkadi.

Cenik

  • Pokój 6-osobowy „Mazowsze” – 49 zł / za osobę
  • Pokój 4-osobowy „Kapela Czerniakowska” – 59 zł / za osobę
  • Pokój 3-osobowy „Hanka Ordonówna” – 160 zł / za pokój
  • Pokój 2-osobowy z łożem małżeńskim „Mieczysław Fog” – 150 zł / za pokój
  • Pokój 2-osobowy z łożem małżeńskim i łazienką „Fryderyk Chopin” – 170 zł / za pokój
UWAGA! Jeśli chcesz wynająć pokój do pojedynczego wykorzystania, cena jest niższa!

OFERTA SPECJALNA! KARNET WIELONOCLEGOWY!
Odwiedzasz Warszawę regularnie? Chcesz zaoszczędzić na noclegach? Skorzystaj ze specjalnej promocji „Karnet Wielonoclegowy”. Dzięki tej ofercie, możesz wykupić więcej noclegów za niższą cenę. Wykupując 10 noclegów, zapłacisz za 8.

Warszawa jest w czołówce najbardziej zakorkowanych miast w Europie. Jeśli zależy Ci na dokładnym zwiedzaniu Warszawy to nie marnuj czasu na dojazdy! Od nas, do najważniejszych obiektów trafisz w kilka minut!

Oferta znajduje się w serwisie od: 2011-11-29.
Wyświetlenia oferty: 1092.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 39 do 85
Liczba miejsc:
17
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • kuchnia do dyspozycji
  • internet

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne

Moon Hostel
hostele
Warszawa
od 35 zł za osobę