Ośrodek Wczasowy KRAJNA znajduje się w województwie kujawsko - pomorskim nad jeziorem więcborskim. Więcbork to malowniczo położone miasteczko otoczone jeziorami i lasami usytułowane ok. 45 km na północny - zachód od Bydgoszczy.
O. W. Krajna oferuje wypoczynek w domkach letniskowych przeznaczony dla osób ceniących wygodę i wypoczynek. Ośrodek położony jest przy samym pasie leśnym. Od plaży miejskiej strzeżonej dzieli go ok. 250 m. Dojście na plażę oświetlonym deptakiem o nawierzchni utwardzonej. Ośrodek usytuowany jest na wzniesieniu od strony zachodniej, dzięki czemu można korzystać z dobrodziejstw słońca do samego jego zachodu.

Ośrodek wypoczynkowy Krajna oferuje drewniane domki 4-5 oraz 6-7osobowe. Posiadamy domki o powierzchni od 25m2 do 38m2.
Domki posiadają: 2-pokoje, kuchnie, łazienkę, taras. Łącznie dysponujemy 48 miejscami noclegowymi.

Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony oraz posiada własny parking z dogodnym dojazdem. Na terenie ośrodka dodatkowo oferujemy:

  • sala/świetlica wyposażona w stół bilardowy, stół do gry w ping ponga, piłkarzyki,
  • plac zabaw dla najmłodszych gości
  • pralnia
Ośrodek wypoczynkowy Krajna posiada własną przystań ze sprzętem wodnym tj. łodzie, kajaki i rowery wodne do dyspozycji gości ośrodka.
Usytuowanie ośrodka wypoczynkowego Krajna sprzyja i zachęca do aktywnego spędzania czasu na pieszych lub rowerowych wycieczkach, pływaniu oraz uprawianiu nordic woking czy spacerach. Przez obszar gminy Więcbork wytyczono cztery szlaki turystyki pieszej i pięć szlaków rowerowych.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2013-06-13.
Wyświetlenia oferty: 14949.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 25 do 35
Dostępność obiektu:
sezonowo

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne