Informacje o obiekcie

Apartamenty Stella del Mare BLISKO MORZA - APARTAMENTY OZONOWANE wolne od bakterii.
WWW.STELLADELMARE.PL

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY
Zapraszam tel 605 209 787

Stella del Mare 1 (od 1-6 osób)
Stella del Mare 2 (od 1-4 osób)
Stella del Mare 3 (od 1-4 osób)
Stella del Mare 4 (od 1-4 osób)
Stella del Mare 5 (od 1-4 osób)

tel 605 209 787

Witamy Państwa w Naszych Apartamentach Stella del Mare 1,2,3,4,5 we Władysławowie.

Stella Del Mare 1 to 6-osobowy apartament klimatyzowany w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Rybackiej 8b/20 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu.

Trzypokojowy apartament o powierzchni 53 m kwadratowych usytuowany na 2 piętrze nowoczesnym Apartamentowcu Vento, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 6 osób, składa się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 2 sypialniami, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, Netflix. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym, wyposażonym w ogródek w którym możecie Państwo spędzać czas po codziennym plażowaniu. Na parterze budynku znajduje się studio odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz gabinet stomatologiczny. W otoczeniu budynku znajdują się sklepy spożywcze oraz kawiarnia.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:
Kuchnia (wyposażona w: zmywarkę, ekspres do kawy na kapsułki, lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe, podgrzewacz do butelek dla niemowlaków, fotelik do karmienia)
Salon (sofa trzyosobowa rozkładana, TV LED z dostępem do Netflixa

www.nocowanie.pl/urlop-pod-palmami--skorzystaj-z-oferty-noclegu-we-wladyslawowie.html
, internet Wi - Fi) + część jadalniana stylowy stół z 6 krzesłami oraz stolik dla dzieci z 2 krzesełkami.

Sypialnia pierwsza: jedno, dwuosobowe łóżko o szerokości 160 cm, TV LED z dostępem do Netflixa, komoda, szafka z lampką mocną, łóżeczko turystyczne dla dziecka

Sypialnia druga: dwa, jednoosobowe kontynentalne łóżka o szerokości 80 cm z możliwością złączenia, szafka z lampką nocną.

Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalką i dużym lustrem (wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz)

Przedpokój: z dużą potrójną szafą z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania, dużym lustrem i akcesoriami plażowymi (koc, parawan, leżaki)

Balkon/taras: przestronny balkon - taras wyposażony w fotele ratanowe, stolik

Apartament Stella del Mare znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:
- plaża 300 metrów
- port rybacki 300 metrów
- centrum miasta 300 metrów
- amfiteatr 200 metrów
- letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
- Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
- Ocean Park 1,5 km
- dworzec PKP 350metrów
- lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-6 osób)

Sezon 20.06. - 31.08. -750,00 zł/dobę
Wrzesień 01.09. - 30.09. - 600,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień 01.10. - 30.04. - 450 zł/dobę
Maj - Czerwiec 01.05. - 19.06. - 750 zł/dobę

Tytułem zabezpieczenia ewentualnych roszczeń odszkodowawczych za szkody Apartament Stella del Mare 1 pobiera KAUCJĘ zwrotną w wysokości 300 zł w momencie przekazania kluczy do Lokalu. Kaucja podlega zwrotowi po zakończeniu pobytu pod warunkiem odbioru Lokalu bez jakichkolwiek uwag.

Stella Del Mare 2 to 4-osobowy apartament komfortowy, klimatyzowany w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Rybackiej 8b/3 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu. Dwupokojowy apartament o powierzchni 32,6 m kwadratowych usytuowany na 1 piętrze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Vento, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4osób.Składa się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym, wyposażonym w ogródek w którym możecie Państwo spędzać czas po codziennym plażowaniu. Na parterze budynku znajduje się studio odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz gabinet stomatologiczny. W otoczeniu budynku znajdują się sklepy spożywcze oraz kawiarnia.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (wyposażona w: zmywarkę, ekspres do kawy na kapsułki, lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe)

Salon (sofa trzyosobowa rozkładana, TV LED z dostępem do Netflixa, internet Wi - Fi) + część jadalniana

Sypialnia: jedno dwuosobowe łóżko o szerokości 130 cm, szafa, szafki z lampką nocną + TV LED

Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalką i dużym lustrem (wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz)

Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania, dużym lustrem i akcesoriami plażowymi (koc, parawan, leżaki)

Balkon/taras: przestronny balkon - taras wyposażony w fotele, stolik

Apartament Stella del Mare 2 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:
- plaża 300 metrów
- port rybacki 300 metrów
- centrum miasta 300 metrów
- amfiteatr 200 metrów
- letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
- Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
- Ocean Park 1,5 km
- dworzec PKP 350metrów
- lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)

Sezon 20.06. - 31.08. - 550,00 zł/dobę
Wrzesień 01.09. - 30.09. - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień 01.10. - 30.04. - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec 01.05. - 19.06. - 550 zł/dobę

Tytułem zabezpieczenia ewentualnych roszczeń odszkodowawczych za szkody Apartament Stella del Mare 2 pobiera KAUCJĘ zwrotną w wysokości 300 zł w momencie przekazania kluczy do Lokalu. Kaucja podlega zwrotowi po zakończeniu pobytu pod warunkiem odbioru lokalu bez jakichkolwiek uwag.

Stella Dell Mare 3 to 4-osobowy apartament, komfortowy w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Rybackiej 8b/6 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu. Dwupokojowy apartament o powierzchni 46 m kwadratowych usytuowany na 1 piętrze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Vento, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4 osób, składa się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, NetFlix .Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym, wyposażonym w ogródek w którym możecie Państwo spędzać czas po codziennym plażowaniu. Na parterze budynku znajduje się studio odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz gabinet stomatologiczny. W otoczeniu budynku znajdują się sklepy spożywcze oraz kawiarnia.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (Wyposażona w: lodówkę, płytę indukcyjną, zmywarkę, ekspres do kawy, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe)
Salon (Sofa trzyosobowa rozkładana, TV LED z dostępem do Netflixa, internet Wi - Fi) + część jadalniana.
Sypialnia: 2 łóżka, TV LED z dostępem do Netflixa, szafa, szafki z lampką nocną
Łazienka: Kabina prysznicowa, umywalką z dużym lustrem, wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz.
Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania wraz z akcesoriami plażowymi (koc, parawan, leżaki)
Balkon/taras: Przestronny balkon - taras wyposażony w fotele, stolik, kokon do relaksu.

Apartament Stella del Mare 3 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:

plaża 300 metrów
port rybacki 300 metrów
centrum miasta 300 metrów
amfiteatr 200 metrów
letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
Ocean Park 1,5 km
dworzec PKP 350metrów
lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)

Sezon 20.06. - 31.08. - 550,00 zł/dobę
Wrzesień 01.09. - 30.09. - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień 01.10. - 30.04. - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec 01.05. - 19.06. - 550 zł/dobę

Stella Dell Mare 4 to 4-osobowy klimatyzowany apartament w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Siedleckiego 5/32 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu. Dwupokojowy apartament o powierzchni 41 m kwadratowych usytuowany na 3 piętrze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Słoneczna Przystań, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4 osób, składa się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, netflix. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (Wyposażona w: lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, ekspres do kawy, naczynia kuchenne i stołowe)
Salon (Sofa trzyosobowa rozkładana, TV 4K z dostępem do Netflixa, internet Wi - Fi) + część jadalniana.
Sypialnia: 2 łóżka, TV 4k z dostępem do Netflixa, szafa, szafki z lampką nocną.
Łazienka: Kabina prysznicowa, umywalka z dużym lustrem, wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz.
Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania wraz z akcesoriami plażowymi (parawan)
Balkon/taras: Przestronny balkon - taras wyposażony w fotele, stolik

Apartament Stella del Mare 4 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:

plaża 350 metrów
port rybacki 300 metrów
centrum miasta 300 metrów
amfiteatr 200 metrów
letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
Ocean Park 1,5 km
dworzec PKP 350metrów
lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)
Sezon 20.06. - 31.08. - 550,00 zł/dobę
Wrzesień 01.09. - 30.09. - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień 01.10. - 30.04. - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec 01.05. - 19.06. - 550 zł/dobę

Stella Dell Mare 5 to 4-osobowy nowoczesny apartament z ogródkiem położony w samym centrum Władysławowa przy ulicy Siedleckiego 13/8 oddalony o 250 m od dworca PKS i 350 m od dworca PKP, a do plaży można dojść w 15 min.
Dwupokojowy apartament klimatyzowany o powierzchni 41 m kwadratowych usytuowany na parterze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Nowe Hallerowo II, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4 osób, składa się z z salonu wraz z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym ogródkiem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot.
Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, netflix. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym posiada plac zabaw dla dzieci.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (Wyposażona w: lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, zmywarkę, ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe)
Salon (Sofa trzyosobowa rozkładana, TV Samsung Frame z dostępem do Netflixa, Wi - Fi) + Część jadalniana (stół z 4 krzesłami)
Sypialnia: Łóżko małżeńskie z możliwością rozsunięcia, TV Samsung Frame z dostępem do Netflixa, szafa, szafki z lampką nocną.
Łazienka: Kabina prysznicowa, umywalka z dużym lustrem, wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz.
Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania wraz z akcesoriami plażowymi (parawan)
Ogród: wyposażony w meble ogrodowy + huśtawkę.

Apartament Stella del Mare 5 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:

plaża 15 min spacerkiem
port rybacki 15 min spacerkiem
centrum miasta 2 min
amfiteatr 9 min
letnie centrum Władysławowa ulica Morska 9 min
Aleja Gwiazd Sportu 12 min
Ocean Park 12 min
dworzec PKP 3 min
lunapark Sowiński 7 min

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)
Sezon 20.06. - 31.08. - 550,00 zł/dobę
Wrzesień 01.09. - 30.09. - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień 01.10. - 30.04. - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec 01.05. - 19.06. - 550 zł/dobę

Dodatkowe informacje na: WWW.STELLADELMARE.PL
Zapraszamy tel 605 209 787

Apartamenty Stella del Mare BLISKO MORZA - APARTAMENTY OZONOWANE wolne od bakterii.
[url ukryty] Napisz do nas

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY
Zapraszam tel [numer ukryty] Napisz do nas

Stella del Mare 1 (od 1-6 osób)
Stella del Mare 2 (od 1-4 osób)
Stella del Mare 3 (od 1-4 osób)
Stella del Mare 4 (od 1-4 osób)
Stella del Mare 5 (od 1-4 osób)

tel [numer ukryty] Napisz do nas

Witamy Państwa w Naszych Apartamentach Stella del Mare 1,2,3,4,5 we Władysławowie.

Stella Del Mare 1 to 6-osobowy apartament klimatyzowany w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Rybackiej 8b/20 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu.

Trzypokojowy apartament o powierzchni 53 m kwadratowych usytuowany na 2 piętrze nowoczesnym Apartamentowcu Vento, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 6 osób, składa się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 2 sypialniami, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, Netflix. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym, wyposażonym w ogródek w którym możecie Państwo spędzać czas po codziennym plażowaniu. Na parterze budynku znajduje się studio odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz gabinet stomatologiczny. W otoczeniu budynku znajdują się sklepy spożywcze oraz kawiarnia.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:
Kuchnia (wyposażona w: zmywarkę, ekspres do kawy na kapsułki, lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe, podgrzewacz do butelek dla niemowlaków, fotelik do karmienia)
Salon (sofa trzyosobowa rozkładana, TV LED z dostępem do Netflixa

[url ukryty] Napisz do nas
, internet Wi - Fi) + część jadalniana stylowy stół z 6 krzesłami oraz stolik dla dzieci z 2 krzesełkami.

Sypialnia pierwsza: jedno, dwuosobowe łóżko o szerokości 160 cm, TV LED z dostępem do Netflixa, komoda, szafka z lampką mocną, łóżeczko turystyczne dla dziecka

Sypialnia druga: dwa, jednoosobowe kontynentalne łóżka o szerokości 80 cm z możliwością złączenia, szafka z lampką nocną.

Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalką i dużym lustrem (wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz)

Przedpokój: z dużą potrójną szafą z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania, dużym lustrem i akcesoriami plażowymi (koc, parawan, leżaki)

Balkon/taras: przestronny balkon - taras wyposażony w fotele ratanowe, stolik

Apartament Stella del Mare znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:
- plaża 300 metrów
- port rybacki 300 metrów
- centrum miasta 300 metrów
- amfiteatr 200 metrów
- letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
- Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
- Ocean Park 1,5 km
- dworzec PKP 350metrów
- lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-6 osób)

Sezon [numer ukryty] Napisz do nas . -750,00 zł/dobę
Wrzesień [numer ukryty] Napisz do nas . - 600,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień [numer ukryty] Napisz do nas . - 450 zł/dobę
Maj - Czerwiec [numer ukryty] Napisz do nas . - 750 zł/dobę

Tytułem zabezpieczenia ewentualnych roszczeń odszkodowawczych za szkody Apartament Stella del Mare 1 pobiera KAUCJĘ zwrotną w wysokości 300 zł w momencie przekazania kluczy do Lokalu. Kaucja podlega zwrotowi po zakończeniu pobytu pod warunkiem odbioru Lokalu bez jakichkolwiek uwag.

Stella Del Mare 2 to 4-osobowy apartament komfortowy, klimatyzowany w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Rybackiej 8b/3 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu. Dwupokojowy apartament o powierzchni 32,6 m kwadratowych usytuowany na 1 piętrze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Vento, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4osó [url ukryty] Napisz do nas łada się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym, wyposażonym w ogródek w którym możecie Państwo spędzać czas po codziennym plażowaniu. Na parterze budynku znajduje się studio odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz gabinet stomatologiczny. W otoczeniu budynku znajdują się sklepy spożywcze oraz kawiarnia.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (wyposażona w: zmywarkę, ekspres do kawy na kapsułki, lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe)

Salon (sofa trzyosobowa rozkładana, TV LED z dostępem do Netflixa, internet Wi - Fi) + część jadalniana

Sypialnia: jedno dwuosobowe łóżko o szerokości 130 cm, szafa, szafki z lampką nocną + TV LED

Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalką i dużym lustrem (wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz)

Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania, dużym lustrem i akcesoriami plażowymi (koc, parawan, leżaki)

Balkon/taras: przestronny balkon - taras wyposażony w fotele, stolik

Apartament Stella del Mare 2 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:
- plaża 300 metrów
- port rybacki 300 metrów
- centrum miasta 300 metrów
- amfiteatr 200 metrów
- letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
- Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
- Ocean Park 1,5 km
- dworzec PKP 350metrów
- lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)

Sezon [numer ukryty] Napisz do nas . - 550,00 zł/dobę
Wrzesień [numer ukryty] Napisz do nas . - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień [numer ukryty] Napisz do nas . - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec [numer ukryty] Napisz do nas . - 550 zł/dobę

Tytułem zabezpieczenia ewentualnych roszczeń odszkodowawczych za szkody Apartament Stella del Mare 2 pobiera KAUCJĘ zwrotną w wysokości 300 zł w momencie przekazania kluczy do Lokalu. Kaucja podlega zwrotowi po zakończeniu pobytu pod warunkiem odbioru lokalu bez jakichkolwiek uwag.

Stella Dell Mare 3 to 4-osobowy apartament, komfortowy w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Rybackiej 8b/6 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu. Dwupokojowy apartament o powierzchni 46 m kwadratowych usytuowany na 1 piętrze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Vento, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4 osób, składa się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, NetFlix .Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym, wyposażonym w ogródek w którym możecie Państwo spędzać czas po codziennym plażowaniu. Na parterze budynku znajduje się studio odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz gabinet stomatologiczny. W otoczeniu budynku znajdują się sklepy spożywcze oraz kawiarnia.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (Wyposażona w: lodówkę, płytę indukcyjną, zmywarkę, ekspres do kawy, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe)
Salon (Sofa trzyosobowa rozkładana, TV LED z dostępem do Netflixa, internet Wi - Fi) + część jadalniana.
Sypialnia: 2 łóżka, TV LED z dostępem do Netflixa, szafa, szafki z lampką nocną
Łazienka: Kabina prysznicowa, umywalką z dużym lustrem, wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz.
Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania wraz z akcesoriami plażowymi (koc, parawan, leżaki)
Balkon/taras: Przestronny balkon - taras wyposażony w fotele, stolik, kokon do relaksu.

Apartament Stella del Mare 3 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:

plaża 300 metrów
port rybacki 300 metrów
centrum miasta 300 metrów
amfiteatr 200 metrów
letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
Ocean Park 1,5 km
dworzec PKP 350metrów
lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)

Sezon [numer ukryty] Napisz do nas . - 550,00 zł/dobę
Wrzesień [numer ukryty] Napisz do nas . - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień [numer ukryty] Napisz do nas . - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec [numer ukryty] Napisz do nas . - 550 zł/dobę

Stella Dell Mare 4 to 4-osobowy klimatyzowany apartament w pełni wyposażony, zlokalizowany w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Władysławowa przy ulicy Siedleckiego 5/32 oddalony zaledwie 300 metrów od plaży i portu. Dwupokojowy apartament o powierzchni 41 m kwadratowych usytuowany na 3 piętrze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Słoneczna Przystań, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4 osób, składa się z z salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym tarasem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, netflix. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (Wyposażona w: lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, ekspres do kawy, naczynia kuchenne i stołowe)
Salon (Sofa trzyosobowa rozkładana, TV 4K z dostępem do Netflixa, internet Wi - Fi) + część jadalniana.
Sypialnia: 2 łóżka, TV 4k z dostępem do Netflixa, szafa, szafki z lampką nocną.
Łazienka: Kabina prysznicowa, umywalka z dużym lustrem, wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz.
Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania wraz z akcesoriami plażowymi (parawan)
Balkon/taras: Przestronny balkon - taras wyposażony w fotele, stolik

Apartament Stella del Mare 4 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:

plaża 350 metrów
port rybacki 300 metrów
centrum miasta 300 metrów
amfiteatr 200 metrów
letnie centrum Władysławowa ulica Morska 400 metrów
Aleja Gwiazd Sportu 500 metrów
Ocean Park 1,5 km
dworzec PKP 350metrów
lunapark Sowiński 300 metrów

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)
Sezon [numer ukryty] Napisz do nas . - 550,00 zł/dobę
Wrzesień [numer ukryty] Napisz do nas . - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień [numer ukryty] Napisz do nas . - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec [numer ukryty] Napisz do nas . - 550 zł/dobę

Stella Dell Mare 5 to 4-osobowy nowoczesny apartament z ogródkiem położony w samym centrum Władysławowa przy ulicy Siedleckiego 13/8 oddalony o 250 m od dworca PKS i 350 m od dworca PKP, a do plaży można dojść w 15 min.
Dwupokojowy apartament klimatyzowany o powierzchni 41 m kwadratowych usytuowany na parterze w nowo otwartym, nowoczesnym Apartamentowcu Nowe Hallerowo II, posiada cichobieżną windę. Ten przestronny apartament jest w pełni wyposażony, przeznaczony dla 4 osób, składa się z z salonu wraz z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz 1 sypialnią, łazienką, przedpokojem i umeblowanym ogródkiem. Posiada własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym z bramą zamykaną na pilot.
Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, netflix. Teren budynku jest terenem zamkniętym, monitorowanym i ogrodzonym posiada plac zabaw dla dzieci.

WYSOKI STANDARD APARTAMENTU:

Kuchnia (Wyposażona w: lodówkę, płytę indukcyjną, wyciąg kuchenny, czajnik bezprzewodowy, zmywarkę, ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, naczynia kuchenne i stołowe)
Salon (Sofa trzyosobowa rozkładana, TV Samsung Frame z dostępem do Netflixa, Wi - Fi) + Część jadalniana (stół z 4 krzesłami)
Sypialnia: Łóżko małżeńskie z możliwością rozsunięcia, TV Samsung Frame z dostępem do Netflixa, szafa, szafki z lampką nocną.
Łazienka: Kabina prysznicowa, umywalka z dużym lustrem, wyposażona w: pralkę, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do prania, suszarkę do włosów, odkurzacz.
Przedpokój: szafa z wieszakami oraz miejscem na bagaże i ubrania wraz z akcesoriami plażowymi (parawan)
Ogród: wyposażony w meble ogrodowy + huśtawkę.

Apartament Stella del Mare 5 znajduje się w doskonałej lokalizacji Władysławowa:

plaża 15 min spacerkiem
port rybacki 15 min spacerkiem
centrum miasta 2 min
amfiteatr 9 min
letnie centrum Władysławowa ulica Morska 9 min
Aleja Gwiazd Sportu 12 min
Ocean Park 12 min
dworzec PKP 3 min
lunapark Sowiński 7 min

CENNIK APARTAMENTU: (od 1-4 osób)
Sezon [numer ukryty] Napisz do nas . - 550,00 zł/dobę
Wrzesień [numer ukryty] Napisz do nas . - 500,00 zł /dobę
Październik - Kwiecień [numer ukryty] Napisz do nas . - 350 zł/dobę
Maj - Czerwiec [numer ukryty] Napisz do nas . - 550 zł/dobę

Dodatkowe informacje na: [url ukryty] Napisz do nas
Zapraszamy tel [numer ukryty] Napisz do nas

Oferta znajduje się w serwisie od: 2023-01-12.
Wyświetlenia oferty: 2209.

Czytaj więcej

Udogodnienia
 • obiekt całoroczny
 • pokoje 4, 5-osobowe
 • TV
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • akceptacja zwierząt
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci
 • sprzęt plażowy

Średnia cena za osobę/noc: od 138 do 150 zł
Dostępne pokoje:
4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 138 do 150
Dostępność obiektu:
obiekt całoroczny
Sprawdź dostępność

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

0.083317041397095