Najpiękniejsze na pojezierzu Drawskim Pole namiotowe Ostry róg! Znajduje się na krawędzi puszczy Drawskiej, Drawieńskiego Parku Narodowego i Drawskiego Parku Krajobrazowego! Nad jednym z największych jezior Polski Lubie! Dojazd od Drawska Pom. w kierunku Lubieszewa, zjazd nad jezioro we wsi Linowo (drogowskaz Ostry róg 2,5km).

Obiekt jest dobrze wyposażony w szereg wiat, stołów, ław i ławek w kominek, paleniska, pomost, dwie plażę (pół dzikie) oraz w punkt widokowy. Obiekt posiada zaplecze cateringowe.

Ostry róg to kompleks kilku odrębnych namiotowisk, więc nigdy nie jest tu tłocznie! Usytuowany na największym półwyspie jeziora Lubie, dokładnie na środku jeziora, na przeciwnym brzegu osada Karwice (słyny obiad Drawski, kręcono tam również film szatana z siódmej B). obiekt jest zawsze bardzo czysty, rzetelna miła obsługa.

Okolica bardzo piękna i mało popularna niezagrożona masowością i przeludnieniem turystycznym, zapewnia doskonały wypoczynek na łonie najprawdziwszej przyrody. Zapraszamy!

Oferta znajduje się w serwisie od: 2008-07-13.
Wyświetlenia oferty: 6705.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
brak informacji
Średnia cena / osobę:
od 5 do 11
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • możliwość wyżywienia
  • miejsce na grilla
  • parking
  • boisko do siatkówki

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.