FOLWARK ZRĘBICE TO RODZINA AGROTURYSTYKA

Gospodarzami są: Stanisław Kozubek, Ewa i Artur Znaj, Zuzana Gruszka.

Stanisław Kozubek jest współorganizatorem Jurajskiego Stowarzyszenia Turystki Wiejskiej i jego przewodniczącym od dnia powstania tj [numer ukryty] Napisz do nas roku. Już w 2002 roku "Folwark Zrębice" otrzymał w ogólnopolskim konkursie "Zielone Lato" 2-gie miejsce i Puchar Wojewody Śląskiego.

Z okazji Światowego Dnia Turystki w 2006 roku, Marszałek Województwa Śląskiego wyróżnił specjalnym Dyplomem uznania za zasługi w rozwoju jurajskiej turystki wiejskiej Pana Stanisława Kozubka. W październiku 2006 roku Śląski Urząd Marszałkowski wytypował i wysłał gospodarza Folwarku Zrębice Stanisława Kozubka na turystyczny staż do Waloni w Belgi, aby poznał najciekawsze walońskie obiekty w turystyce wiejskiej oraz zarządzanie turystką wiejską, w tym unijnym kraju.

W styczniu 2009 roku w Folwarku Zrębice, jej gospodarz Stanisław Kozubek, przygotował odpowiednią bazę i uruchomił pierwszą w Polsce Agroturystyczną Szkołę Domowego Masarstwa. W sierpniu portal Wędzarniczej Braci, wyróżnił specjalnym Medalem Stanisława Kozubka, za jego wkład w rozwój domowego masarstwa w Polsce. We wrześniu 2009 roku, Częstochowska Organizacja Turystyczna nadała jej Certyfikat Jakości, zaś w październiku 2010 Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Częstochowie, nadała jej Wyróżnienie w Konkursie Jurajski Produkt Roku 2010?.

We wrześniu 2010 roku Folwark Zrębice został nominowany w miesięczniku AGRO - magazynie ludzi przedsiębiorczych, do tytułuKwatera na Medal. Internauci głosując, wybrali Folwark Zrębice, z 10 nominowanych Kwater, jako Złota Kwatera? 20 stycznia 2011 roku Agroturystyka Folwark Zrębice, otrzymała na noworocznej Gali w SGW, Statuetkę Zwycięscy. i I miejsce w tym ogólnopolskim, prestiżowym Konkursie.

Stanisław Kozubek, posiadający wieloletnie doświadczenie agroturystyczne, angażowany jest przez wyspecjalizowane instytucje, jako wykładowca i trener na różnych kursach agroturystycznych. Ostatnio był wykładowcą w częstochowskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego, organizatorem i wykładowcą w Folwarku Zrębice kursu zorganizowanego przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, a co kwartał prowadzi wykłady na spotkaniach Jurajskiego Stowarzyszenia Turystyki Wiejskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi trofeami i wyróżnieniami, jakie posiada Folwark Zrębice.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2011-03-15.
Wyświetlenia oferty: 2654.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 18 do 35
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • możliwość wyżywienia
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne