Domek dla ok. 4 osób z możliwością adaptacji 1 sypialni na pokój dla małego dziecka. Wyposażenie

Kuchnia - lodówka z zamrażalnikiem, mikrofalówka, kuchenka elektryczna, czajnik, sztućce i garnki, kuchnia gazowa z piekarnikiem (na tarasie), suszarka do grzybów.
Salon - spanie dla 2 osób TV SAT, radio, bezpłatny internet Wi - Fi, odtwarzacz DVD, szafki, stó, wentylator.
Sypialnia - spanie dla 2 osób, szafa lub spanie dla jednej osoby i łóżeczko dla dziecka + zabawki, huśtawki dla małego dziecka, piaskownica.
Łazienka - kabina prysznicowa z hydromasażem, w tym stóp.
Na miejscu wędzarnia i grill. Możliwe wyżywienie.
Dla niepełnosprawnych wózek inwalidzki i balkonik.

Domek całoroczny z ogrzewaniem z kominka i grzejnikami elektrycznymi. Położony na terenie prywatnym, dojazd asfaltem i prywatną drogą, w lesie 200 m od jeziora. Sklep 500 m we wsi. Do Piotrkowa Trybunalskiego 15 km. Do Spa 10 km. Najbliższy duży ośrodek wypoczynkowy ok. 1 [url ukryty] Napisz do nas łata za pobyt jest wyższą z kwot: cena domku lub cena za osoby.
Ceny za domek za dobę:
styczeń – luty, listopad 160 zł
marzec – maj, wrzesień - październik 200 zł
czerwiec – sierpień, grudzień 220 zł
Długie weekendy 220 zł. Płatność zaliczka, reszta po przyjeździe z góry.
Nie akceptujemy zwierząt ganiających koty.
Konieczne podpisanie umowy najmu. Umowa poniżej.

UMOWA NAJMU DOMKU LETNISKOWEGO


zawarta w dniu. w Barkowicach Mokrych pomiędzy Mirosławem Purczyńskim zamieszkałym w Barkowicach Mokrych przy ul. Letnia 4 legitymującym się dowodem osobistym serii ASN nr 900657 zwanym dalej Wynajmującym, a Panem/Panią. zamieszkałym w. przy ul. legitymującym się dowodem osobistym (paszportem) serii. nr., zwanym dalej Najemcą.

§ 1.
Wynajmujący zobowiązuje się do wynajęcia Najemcy domku letniskowego znajdującego się w Barkowicach Mokrych ul. Letnia 4, na okres od dnia. godz. [url ukryty] Napisz do nas do dnia. godz. [url ukryty] Napisz do nas , to jest. dni.

§ 2.
Wynajmujący zobowiązuje się do oddania w najem, w terminie określonym w § 1, domku letniskowego dla …. osób w tym …. dzieci, a Najemca do terminowego odbioru określonego w § 1 jako pierwszy dzień pobytu oraz zwrotu w terminie określonym w §1 jako ostatni dzień pobytu, a także do uiszczenia opłaty za wynajem oraz wpłacenie kaucji gwarancyjnej.

§ 3.
Cena wynajmu wynosi. zł za dobę. Kwota należna za okres najmu będzie uiszczona w całości najpóźniej w chwili objęcia domku przez Najemcę.

§ 4.
Najemca zobowiązany jest używać domku letniskowego zgodnie z jego właściwościami i przeznaczeniem. Najemca nie może dokonywać zmiany wystroju wnętrza. Stan techniczny urządzeń i wyposażenia oraz estetyka pomieszczeń domku letniskowego i jego otoczenia, nie mogą być, w dniu odbioru przez Wynajmującego, w stanie pogorszonym w stosunku do stanu w jakim był domek letniskowy przekazany Najemcy.

§ 5.
Najemca nie może, użyczać albo oddawać domku letniskowego w podnajem innym osobom. Większa liczba osób niż określona w § 2 może być w domku letniskowym wyłącznie za zgodą Wynajmującego, po uzgodnieniu warunków określonych w § 3.

§ 6.

Próby dezinstalacji lub unieruchomienia alarmów przeciwogniowych i przeciwdymowych lub palenie tytoniu w domku może być powodem zerwania umowy bez zwrotu opłat. Przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, dbanie o porządek oraz sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz domku, podczas całego okresu trwania wynajmu, należy do Najemcy. Za przestrzeganie zasad porządku publicznego i współżycia sąsiedzkiego odpowiedzialny jest Najemca. Organizowanie głośnych imprez, a także spotkań towarzyskich z osobami z

zewnątrz (nie zamieszkałymi w domku na warunkach zawartych w umowie) jest niedopuszczalne.

§ 7.
Najemca nie może bez zgody Wynajmującego zabierać ze sobą do domku letniskowego zwierząt domowych (psy, koty, itp.).

§ 8.
Najemca, tytułem zaliczki, uiści na konto podane przez Wynajmującego kwotę w wysokości 30% całkowitej kwoty wynajmu lub opłaty za dobę pobytu – wyższą z kwot.

§ 9.
Niniejsza umowa dochodzi do skutku pod warunkiem otrzymania przez Wynajmującego kwoty zaliczki w wysokości określonej w § 10 oraz dokładnie wypełnionego i podpisanego egzemplarza umowy.

§ 10.
Nieodebranie przez Najemcę domku letniskowego do godz. [url ukryty] Napisz do nas pierwszego dnia najmu bez wcześniejszej informacji co najmniej dzień wcześniej uważa się za odstąpienie Najemcy od niniejszej umowy.
Wpłacona zaliczka nie podlega wtedy zwrotowi.

§ 11.
W sprawach nie uregulowanych w niniejszej umowie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

§ 12.
Umowę sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, z których po jednym otrzymuje każda ze s

Oferta znajduje się w serwisie od: 2014-05-15.
Wyświetlenia oferty: 14588.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 40 do 160
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • TV SAT
 • radio
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • możliwość wyżywienia
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet

Opinie

10.0/10
Na podstawie 1 opinii.
Podsumowanie
 • Położenie
  100%
 • Wyposażenie
  100%
 • Czystość
  100%
 • Obsługa
  100%
 • Cena / Jakość
  100%
Opinie użytkowników
Joanna Dudzik
18-11-2018

Ocena: 10.0
Krótki, ale rewelacyjny pobyt
+ Szczegółowa ocena
 • Położenie
  10
 • Wyposażenie
  10
 • Czystość
  10
 • Obsługa
  10
 • Cena / Jakość
  10

Więcej opinii

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne