Szanowni Państwo,

W naszej ofercie znajdziecie segmenty posiadające od 2 do 4 łóżek dzięki czemu komoftowo wypoczywać u nas mogą zarówno pary jak i duże rodziny. Wszystkie pokoje wyposażone są we własne łazienki oraz aneksy kuchenne. W każdym aneksie prócz czajnika elektrycznego znajduje się kuchenka pozwalająca na przygotowanie posiłków.

Nasz dom znajduje się w sercu wsi Danowskie na przesmyku pomiędzy jeziorami Blizno i Blizienko. Otoczony jest malowczniczym ogrodem z licznymi miejscami do wypoczynku. W ogrodzie znajdują się ławki, huśtawki, hamaki i wiele innych obiektów gwarantujących bezpieczną zabawę dla dzieci i wypoczynek dla dorosłych. Ogród posiada miejsce na rozpalenie ogniska. Dla osób zdecydowanych na jesienny pobyt zapewniamy pomieszczenia z piecami pozwalającymi na suszenie grzybów w które obfitują w tym okresie okoliczne lasy.
Posiadamy parking niestrzeżony z zamykaną na noc bramą.

Do dyspozycji gości oddany jest własny brzeg z piaszczystym zejściem oraz pomostem nad jeziorem Blizno. Nasi goście bez ograniczeń mogą korzystać z łodzi wiosłowej. Jezioro Blizno jest pod opieką Polskiego Związku Wędkarskiego zatem zapewni rozrywkę fanom wędkarstwa. We wsi znajdują się 2 bary serwujące obiady domowe oraz sklep. We wsi znajdą Państwo również ogólnodostępną plaże z piaszczystym brzegiem, pomostem oraz zjeżdzalnią.

Osoby lubiące aktywny wypoczynek znajdą w okolicy liczne atrakcje takie jak trasy rowerowe, wypożyczalnie kajaków, lasy dające świetne warunki do spacerowania i biegania. W sąsiedniej wsi Monkinie znajduje się ogólnodostępny obiekt typu Orlik posiadający boiska do piłki nożnej, siatkowej i koszykówki oraz kort tenisowy. W okolicznych wsiach znajdziemy również stadniny koni.

Znanymi atrakcjami w okolicy są:
- miasto Augustów (25 km) - uroczy rynek Zygmunta Augusta, rejs kanałem augustowskim, bulwary nad rzeką Nettą oraz jeziorem Necko, słynna restauracja "Albatros", park linowy, tor kartingowy, wyciąg nart wodnych
- Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej w Studzienicznej - prześliczny obiekt sakralny umiejscowiony na półwyspie
- Wigierska Kolej Wąskotorowa
- jezioro Wigry - rezerwat przyrody
- pokamedulski klasztor w Wigrach
- trasa rowerowa Green Velo
- rzeka Czarna Hańcza - spływy kajakowe 1-, 2- i 3- dniowe
- słynna Dolina Rospudy
- miasto Suwałki (25 km)
- popularnością cieszą się jednodniowe wycieczki na Litwę do aquaparku w Druskiennikach, do Wilna czy Kłajpedy

Wypoczynek w naszym obiekcie jest gwarancją znalezienia wewnętrznego spokoju, którego nie da się odnaleźć w mieście. W razie jakichkolwiek pytań lub w celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny pod numerem:
kom: +48 514 632 086
dom: +48 87 641 00 66

Serdecznie zapraszam,
Teresa Omilianowicz

Adres:
Danowskie 9A
16-304 Nowinka

Więcej informacji na stronie internetowej: www.danowskie9a.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2019-07-16.
Wyświetlenia oferty: 4550.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 30 do 50
Dostępność obiektu:
sezonowo

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.