Informacje o ofercie

Szanowni Państwo, Dom jest położony 3 minuty spacerem od plaży. W okresie od wiosny do jesieni wynajmujemy pokoje przygotowane dla turystów. Pokoje są bardzo dobrze wyposażone. Każdy pokój ma łazienkę w pokoju lub na przeciw pokoju. Niektóre pokoje są z wyjściem na taras oraz balkon. Każdy pokój ma również, lodówkę i czajnik.

Szczególnie zapraszamy do naszego domu rodziny z dziećmi. Darłówek jest spokojną atrakcyjną miejscowością szczególnie nadającą się na wypoczynek z dzieć [url ukryty] Napisz do nas ąc na plażę mijamy AQUA Park Jantar z basenami na świezym powietrzu. Podczas niepogody można iść na baseny mieszczące się w hotelu LIDIA (10minut piechotą od Domu) lub pojechać do AQUA - Parku JAN po wschodniej stronie Darłó [url ukryty] Napisz do nas Wodny Jan usytuowany w Darłówku wschodnim jest jednym z nielicznych w Europie i jedynym w Polsce, którego baseny wypełnione są słoną wodą Bałtyku. W AQUA - parku znajdują się: basen dla dzieci, basen sportowy, basen "rwąca rzeka", jakuzzi, dwie zjeżdżalnie rurowe, zjeżdżalnie wewnętrzne oraz basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą. Poza tym dużą atrakcją tej miejscowości są letnie rejsy na Bornholm, co jak zawsze w sezonie letnim przyciąga wielu turystów spragnionych wycieczek rowerowych na tej wyspie. ZABIERZ ROWER I POPŁYŃ NA BORNHOLM!
Pragnących pograć w tenisa ziemnego, siatkówkę czy piłkę halową mogą rozegrać mecze w krytej hali sportowej należącej do Ośrodka Róża Wiatró [url ukryty] Napisz do nas tam równiez mini golf.
Tory bowlingowe znajdują się po obu stronach Darłówka w hotelach Lidia i Jan. Należy wspomnieć o parku linowym usytuowanym kilkaset metrów od naszego domu.
Dla rowerzystów możemy zaproponować kilkanaście tras rowerowych: Mała Pętla (7km), Pętla Szlakiem Cystersów (23km), Duża Pętla Nadmorska (37km), Duża Petla wiatrakowa (39km), Szlak ś [url ukryty] Napisz do nas .
O tym, że warto tu przyjechać można dopiero się przekonać podejmując taką decyzję. Jest wielu, którzy tu byli i chcą tu wracać co jakiś czas.

Serdecznie zapraszamy.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2008-05-26.
Wyświetlenia oferty: 59399.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 40 do 70
Liczba miejsc:
20
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • lodówka w pokoju
  • czajnik w pokoju
  • sprzęt plażowy
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • internet

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.