Informacje o ofercie

AGROTURYSTYKA, POLNE KWIATY” Wieś Gostków położona między Wałbrzychem a Kamieną Górą ma swój początek w XIV wieku. Oprócz zabytków z tego okresu na szczególną uwagę zasługują walory krajobrazowe. Malownicze wzgórza, na których wypasa się krowy, szereg pięknych owadów, jaszczurki, rozmaite gatunki żab, bogactwo ziół i polnych roślin. To wszystko jakby nietknięte przez cywilizację. Dla uciekających od zgiełku, zapracowanych ludzi znajdzie się tu spokój, można spacerować po trawie na nieobute stopy i przysłuchiwać się skowronkom, trzmielom i nawoływaniu jastrzębi. Sarny, które podchodzą pod domostwa, niczym nie spłoszone, to także niecodzieny widok. Corocznie zaszczycają nas jaskółki budując gniazdo w garażu, szczebioczą zupełnie jak papużki, to niezwykła frajda dla malucha zobaczyć pisklęta z bliska. Wieczorem kiedy wszystko układa się do spoczynku słychać kaczki w pobliskim stawie. Dzień zakończy sowa, delikatnym szelestem skrzydeł. To wszystko oferujemy latem.

Do dyspozycji Państwa jest pokój kominkowy, a w nim wersalka i możliwość dostawienia łóżka polowego. Łazienka jest tylko dla gości, gwarantuje intymność. Wspólna jadalnia i kuchnia to okazja to rozmowy o życiu, zdrowej żywności, okolicach do zwiedzania. Dysponujemy rowerami, miejscem na ognisko, można grać w piłkę i ine gry. Niedaleko jest plac zabaw, a także kościółek. Wiejski sklepik zaspokoi pierwsze potrzeby.
Produkty wiejskie jak mleko czy jaja do zakupu w sąsiednim gospodarstwie.

O regionie.
Do zobaczenia w Wałbrzychu:
Stary rynek. Lisia sztolnia. Muzeum Przemysłu i Techniki .Muzeum Okręgowe. Dysponujemy fotografiami z początków tego miasta, aby można porównać jego wygląd.
Szczawno - Zdrój- teatr, park zdrojowy, zabytkowa pijalnia wód, stadnina koni, liczne kafejki, restauracje, korty tenisowe.
Świebodzice odalone o 15 km zaoferują aqua park.
Okolice Wałbrzycha to Zamek Książ z parkiem krajobrazowym i stadniną koni. Tuż obok znajduje się palmiarnia, doskonała na pochmurne czy chłodne dni.
Zagórze Śląskie – trasy spacerowe, zbiornik wodny i tama, która z bliska robi wielkie wrażenie. Także ruiny zamku i restauracja.
Kolorowe jeziorka w Rudawach Janowickich, dla lubiących trudniejsze spacery na pewno zagwarantują sporo przyjemności, a zamek Bolczów chwilę wytchnienia.
Wygasły wulkan, Chełmiec pozwoli na spełnienie się zawansowanym rowerzystom. Trasa do trampingu pozwoli zdobyć lepszą kondycję.
Andrzejówka – schronisko i stoki nie tylko na zimę, doskonała na spacery.
W Bolkowie polecam zwiedzić zamek.
Okolica obfituje w liczne szczyty związane z wydarzeniami historycznymi.
Nasze położenie pozwala zwiedzić Pragę czy Drezno w jeden dzień, jeśli zachodzi taka potrzeba. A to tylko niektóre z ciekawych miejsc, w które obfituje nasz region.

„Polne Kwiaty” - Agroturystyka
Jako gospodarze oferujemy serdeczność, otwartość i dyskrecję. Pomożemy opracować plan wycieczek w powiązania z państwa kondycją zdrowotną czy finansową. Na życzenie będziemy przewodnikami, gwarantując tym samym dowóz na miejsce zwiedzania. Pomożemy opracować program odchudzania, po ćwiczeniach aerobowych trening autogeny pozbawi Cię stresu. Chętnych nauczę szydełkowania czy robienia na drutach, pokażę jak zrobić kartkę okolicznościową, jak wykonać tanio kolczyki, mam wiele pomysłów do ozdoby mieszkania i nowatorskiego urządzenia, możemy także nauczyć koszenia łąki tradycyjną kosą. Jednym słowem postaramy się, aby pobyt u nas był w pełni satysfakcjonujący i treściwy. Dla spragnionych oglądania gwieździstego nieba proponuję namiot trzyosobowy, kuchenkę turystyczną, materace.

Ceny:
Pokój – 30 zł/osobę/dzień
Wyżywienie dziene (śniadanie, obiad, kolacja) 50 zł/osobę/dzień (cena może się wahać w związku z wymaganiami np. dieta niskokaloryczna lub tylko obiadokolacja, wszystko do uzgodnienia)
W cenę wliczona jest energia, gaz, woda +nieczystości komunalne, pościel + wkłady, ręczniki, opał do kominka, centralne opalanie, sprzątanie końcowe, miejsce parkingowe.

Namiot 20 zł/ za namiot w cenę wliczona jest energia, wywóz nieczystości i woda. W przypadku wypożyczenia od nas namiotu cena nie zmienia się.
Pobierana jest kaucja 50 zł (do zwrotu), w przypadku niewłaściwego użytkowania sprzętu lub uszkodzenia mienia, kaucja nie będzie zwrócona.

Zwierzęta Możliwy jest przyjazd ze swoim domowym pupilem (pies, kot z ważnymi szczepieniami), nie
wykluczamy koni, ponieważ i dla niego znajdzie się pastwisko koło domu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
ANA I ANDRZEJ

Dołączone zdjęcia pochodzą z zasobów własnych.

Oferta znajduje się w serwisie od: 2010-06-11.
Wyświetlenia oferty: 1275.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 30 do 40
Liczba miejsc:
2+2
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • możliwość wyżywienia
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.