Informacje o ofercie

KONTAKT I REZERWACJE TYLKO TELEFONICZNE [numer ukryty] Napisz do nas

"DOMEK NA KASZUBACH"położony w miejscowości Kamienica Królewska między malowniczymi jeziorami, pięknymi lasami jest idealnym miejscem do odpoczynku od miejskiego zgiełku. W bezpośredniej okolicy jest kilka małych jezior oraz [url ukryty] Napisz do nas znajduje się w zacisznym miejscu w bliskim sąsiedztwie jeziora "Junno".Leśną drogą dojść można do kąpieliska, nieopodal znajduję się przystań żeglarska wyposażona w sprzęty wodne, kajaki, łódki, rowerki oraz żagló [url ukryty] Napisz do nas miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy, rowerzystów jak i miłośników pieszych wędrówek.
W naszej okolicy znajdują się zabytkowe obiekty, szlaki turystyczne, punkty widokowe oraz świetna gastronomia! Sierakowice - 7 km, Kartuzy - 30 km, Łeba - 45 km, Trójmiasto - 60 km
Całoroczny piętrowy drewniany dom z tarasem wybudowany został w [url ukryty] Napisz do nas parterze znajduje się salon z dwuosobowa kanapą, telewizor, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na [url ukryty] Napisz do nas piętrze znajdują się 4 miejsca do [url ukryty] Napisz do nas otacza zadbana i ogrodzona działka z miejscem [url ukryty] Napisz do nas jej terenie znajduje się basen, trampolina, bramka piłkarska, miejsce na zorganizowanie ogniska, grill.

LINK DO FILMU: [url ukryty] Napisz do nas

WARUNKI NAJMU:
[url ukryty] Napisz do nas całkowity koszt najmu składa się cena podstawowa 200zł/DOBA, 220zł/DOBA LIPIEC SIERPIEŃ (zakwaterowanie z możliwością użytkowania całego wyposażenia domku i działki zgodnie z przeznaczeniem, pościel, prąd) i opłaty dodatkowe (ewentualne koszty wymienione w punktach 4-7).
[url ukryty] Napisz do nas dokonujemy telefonicznie, po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi należy w ciągu 5 dni wpłacić na konto bankowe 30% ceny podstawowej [url ukryty] Napisz do nas ła część ceny podstawowej (70%) do zapłacenia na konto nie później niż 14 dni przed terminem przyjazdu. Jeżeli od rezerwacji do dnia rozpoczęcia pobytu pozostaje mniej niż 40 dni należy dokonać przelewu bankowego całej ceny podstawowej (100%) w ciągu 3 dni. Brak wpłaty w ustalonych terminach jest równoznaczny z rezygnacją z najmu.
3.W okresie ścisłego sezonu lipiec, sierpień najem domku jest możliwy w systemie tygodniowym (przyjazd w sobotę od godz. [url ukryty] Napisz do nas , wyjazd w sobotę do godz [numer ukryty] Napisz do nas W pozostałych miesiącach możliwe są dowolne pobyty, nie krótsze niż 2 doby.
4.W domku letniskowym może bardzo wygodnie wypoczywać 6 osób. Pobyt każdej dodatkowej (powyżej 6) osoby, wliczając w to dzieci niezależnie od wieku wymaga zgody właściciela i jest możliwy za dopłatą 28 złotych za dobę. W przypadku przyjazdu bez uprzedzenia większej, niż zgłoszona, ilości osób właściciel może odmówić przyjęcia osób nie ujętych w zgłoszeniu, i wtedy w przypadku całkowitej rezygnacji z najmu nie zwraca dokonanej opłaty ani żadnych dodatkowych kosztów związanych z przyjazdem Gości.
[url ukryty] Napisz do nas zwierząt domowych jest możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu i za dopłatą-10zł za 1 zwierzę za dobę.
6.Właściciel przygotowuje w cenie wynajmu tygodniowego jedno ognisko (drewno do ogniska - wystarczy na kilkanaście godzin palenia) .Możliwe jest zorganizowanie ogniska dla pobytów krótszych po wcześniejszym uzgodnieniu z Właścicielem - drewno do spalenia w ognisku jest za opłatą20 zł.
[url ukryty] Napisz do nas Państwo do dyspozycji domek i posesję posprzątaną. Właściciel oczekuje, że odbierze obiekt w dobrym stanie. W razie pozostawienia ogólnego bałaganu (niepozmywane naczynia, niesprzątnięte butelki, puszki po napojach itp., zaśmiecony teren posesji, niedopałki papierosów) zostanie potrącona z kaucji kwota100zł na pokrycie kosztów sprzątania koń [url ukryty] Napisz do nas wymianę wody w basenie w przypadku zabrudzenia w stopniu uniemożliwiającym dalsze jego użytkowanie (pobite szkło, alkohol oraz resztki jedzenia w wodzie) pobierana jest kwota 200zł (bądź cała wpłacona kaucja) za ponowne jego uruchomienie.
8.W dniu przyjazdu prosimy o telefon 0,5godz. przed planowanym przybyciem.
[url ukryty] Napisz do nas o przestrzeganie zasad dobrego sąsiedztwa i dbania o powierzone mienie.
[url ukryty] Napisz do nas łaty dodatkowe pobierane są w dniu przyjazdu: zwierzę, dodatkowe osoby, drewno na ognisko, kaucja

Oferta znajduje się w serwisie od: 2018-05-23.
Wyświetlenia oferty: 779.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 200 do 220
Liczba miejsc:
6
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • TV SAT
 • radio
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci
 • basen

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne

Ranczo u Jakuba
domki
Gowidlino
od 35 zł za osobę
Kaszubski Raj
domki
Gowidlino
od 25 zł za osobę
Domek Joanna
domki
Borzestowo
od 35 zł za osobę
Domek w Garczu
domki
Garcz
od 50 zł za osobę