WITAMY SERDECZNIE!

Nasze gospodarstwo "Agroturystyka Pod Lipą" oferuje Państwu wynajem pięciu domków letniskowych, oraz jednego domu wakacyjnego całorocznego. Dwa domki letniskowe oraz dom całoroczny umiejscowione są przy samej plaży a trzy nad łowiskiem. Domki są 4-ro i 6-cio osobowe, istnieje oczywiście możliwość przyjęcia większej ilości osób po wcześniejszym uzgodnieniu. W każdym domku są dwa pokoje, łazienka, TV oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Dom całoroczny ogrzewany zimą jest kominkiem a latem chłodzony klimatyzacją. Domki są od siebie oddalone dlatego też nie ma problemu, aby przywieść ze sobą zwierzęta domowe. W ogrodzie stoi grill murowany, jest miejsce na ognisko, a przed niespodziewanym deszczem ochroni Państwa drewniana altana. Przed każdym z domków stoi duży stół z ławeczkami dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się jedzeniem posiłków na świeżym powietrzu.

Jesteśmy ekologicznym gospodarstwem agroturystycznym, daleko nam do wielkomiejskiego szumu i zanieczyszczeń. Jest możliwość kupienia świeżego swojskiego chleba, serów, swojskie wyroby mięsne oraz jaja od ekologicznych kur.

Dla dzieci na terenie agroturystyki znajdują się: trampolina, boisko, piaskownica, huśtawki, hamaki, plac wspinaczkowy i wiele wolnej przestrzeni do innych aktywności na świeżym powietrzu.

Dla wędkarzy mamy dwie propozycje. Jedna z nich to jezioro na którym mamy dwa prywatne pomosty. Druga propozycja to własne łowisko które znajduje się 100 metrów od domków. Odpłatnie można tu złapać karpia, amury, tołpygi, karasie złote, jesiotry, płocie oraz leszcze. Mamy swoje łódki i sprzęt wędkarski z których można korzystać bez żadnych opłat.

Dla aktywnych urlopowiczów wyznaczone są także trasy piesze i rowerowe. W pobliżu naszej agroturystyki znajduje się stajnia gdzie można pojeździć konno z instruktorem lub bez. Jest też w odległości 18 km KURZA GÓRA, gdzie można poszusować na nartach.

Tu naprawdę można doświadczyć ciszy i spokoju. Na wielokilometrowych trasach często nie spotka się żywej duszy. Szczególnie malowniczo wiją się szlaki rowerowe.

Ogólny cennik za domek (dokładne ceny ustalamy telefonicznie w zależności od długości pobytu i ilości osób)

-domki nad łowiskiem
od 100zł do 160 zł
-domki holenderskie nad jeziorem
od 140zł do 200 zł
-dom całoroczny
od 200zł do 350 zł

Istnieje możliwość wyżywienia do uzgodnienia telefonicznie.

Więcej informacji oraz zdjęć o naszej agroturystyce znajdą Państwo na stronie www.agropodlipa.pl oraz www.lawendowyazyl.pl

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.agropodlipa.pl www.agropodlipa.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2017-07-18.
Wyświetlenia oferty: 10959.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
3, 4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 35 do 80
Dostępność obiektu:
całoroczny
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • sprzęt plażowy
 • możliwość wyżywienia
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty

Agro Pod Lipą
domki
Małe Leźno
od 120 zł za osobę

Obiekty podobne

Domki Letniskowe
domki
Ostaszewo
od 150 zł za osobę