" Mickiewiczówka" zaprasza do pokoi gościnnych. Pokoje i kuchnia ogólnodostępna znajdują się na 1 piętrze w domu. Na życzenie Gości możliwość wynajmu kilku pokoi według potrzeby. Na posesji znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe, miejsce na grilla, mały plac zabaw dla dzieci.Na naszych gości czekają hamaki, leżaki w ogrodzie a dla aktywnych rowery. Kwatera jest położona w pobliżu lasu, co zapewnia ciszę i spokój. W niedalekiej odległości: sklepy, park wiejski z placem zabaw i siłownią zewnętrzną, przeprawa promowa przez Wisłę do Gdańska, Żuławska Kolej Wąskotorowa, kościół, rejsy na Ujście Wisły, Zatokę Gdańską i Zalew Wiślany. W pobliżu kwatery znajduje się droga pieszo - rowerowa na terenach leśnych, którą można przejechać niemal całą Mierzej Wiślaną.
Urocza, szeroka i dzika plaża (kąpielisko strzeżone też jest) to idealne miejsca dla każdego i o każdej porze dnia do kąpieli, odpoczynku i spacerów w poszukiwaniu bursztynów.
Mikoszewo to świetny punkt wypadowy do Trójmiasta, Malborka, Fromborka, dalej na Mierzeję Wiślaną i Żuławy. Mikoszewo położone jest na lub w pobliżu wielu szlaków turystycznych.
Co się zadziewa w Mikoszewie i okolicach, Historia i szersze informacje na stronie sołectwa - facebook.
Oferujemy pokoje na wczasy i krótszy wypoczynek. Cena noclegu zależy od czasu pobytu i to uzgadniamy indywidualnie. Doba noclegowa zaczyna się o 15:00 a kończy o 10:00. Wystawiamy rachunki.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i emialowego.
Pokoje gościnne " Mickiewiczówki" są w kameralnym, spokojnym, sielskim zakątku Mikoszewa.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.mickiewiczowka.fajnewczasy.com
Oferta znajduje się w serwisie od: 2018-06-26.
Wyświetlenia oferty: 4290.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 50 do 75
Dostępność obiektu:
całoroczny

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.