Informacje o obiekcie

Czapli 9 to nowe, komfortowe domki w Rewalu. Plac zabaw, tarasy, miejsca do grillowania, miejsce parkingowe przy każdym domku.
To miejsce dla wszystkich, którzy poszukują komfortu i bliskości natury.
Nasze przestronne 4-6 osobowe, przytulne, drewniane domki powstały z dbałością o każdy szczegół, a naszą misją było stworzenie miejsca, w którym można zapomnieć o codziennym stresie i w pełni się zrelaksować.
Komfort naszych Gości jest dla nas niezwykle ważny, dlatego w Czapli 9 znajdziecie przestronne wnętrza, w pełni wyposażoną kuchnię, przytulne sypialnie, nowoczesne łazienki z podgrzewana podłogą oraz zadaszone, drewniane tarasy ze stołami, krzesłami i leżakami, idealne miejsce na śniadanie na świeżym powietrzu lub popołudniowego grilla. Domki są przystosowane dla rodzin z dziećmi. Plac zabaw pozwoli dzieciom aktywnie spędzić czas na huśtawkach, zjeżdżalni, trampolinie, piaskownicy, jeżdżąc autkiem akumulatorowym czy rowerkiem. Możecie odwiedzić Czapli 9 nawet 6 osobową rodziną. W trosce o Waszą wygodę zadbaliśmy o dodatkowy sprzęt taki jak zmywarki, pralki, a ściany domków są dodatkowo wygłuszone tak by nic nie zakłócało Waszego wypoczynku.
Przy każdym domku zapewnione jest też miejsce parkingowe, aby nasi Goście mieli pewność, że ich pojazd jest bezpieczny i dostępny w każdej chwili.
Tym z Was, którzy lubią grillować mogą spodobać się nasze kamienne grille postawione przy każdym tarasie.
Chcemy abyście odwiedzając Czapli 9 czuli się jak w domu. Jesteśmy zawsze gotowi, żeby zapewnić Wam pomoc i sprawić, że Wasz pobyt będzie niezapomniany.

Okolica:
Domki znajdują się w pięknej i zielonej okolicy, nieco oddalonej od tłocznego centrum i ruchliwych ulic. W Czapli 9 śpiew ptaków zamieszkujących pobliskie łąki towarzyszy codziennemu wypoczynkowi. Mimo, że domki są usytuowane w spokojnej okolicy, to wcale nie są daleko od najważniejszych punktów na mapie Rewala.
Zaledwie 3 minuty spacerem dzieli nas od dużego marketu (Biedronka), gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty.
Aby oddać się morskim przyjemnościom, wystarczy 3 minuty samochodem lub 15 minut przyjemnego spaceru po malowniczej ścieżce, która prowadzi prosto na plażę.
Dla miłośników aktywności proponujemy wycieczki rowerowe po okolicy. Pobliska ścieżka rowerowa zaprowadzi Was do urokliwej miejscowości Niechorze, gdzie możecie odwiedzić motylarnię i latarnię morską – widoczną już z tarasów na Czapli 9.
Od centrum Rewala dzieli nas zaledwie 10 minut spacerem – szczególnie polecamy trasę przez malowniczą Aleję Róż.
Rezerwacja: tel. 783 498 743 lub 791 630 610

WYPOSAŻENIE

- kuchnia (płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, zastawa stołowa, garnki, czajnik elektryczny)- nowoczesna łazienka z dużą (120x90cm) wygodną kabiną prysznicową, toaletą, pralką- przytulne sypialnie- pościel i ręczniki dla Gości- suszarka na ubrania- pokój dzienny z wygodną kanapą i telewizorem (internet, WI - Fi)- stół z krzesłami i leżaki na tarasie- grill kamienny- miejsce parkingowe bezpośrednio przy domku

- parawany

- deska do prasowania
- żelazko, suszarka do włosów, młynek do kawy na życzenie Gości
- plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami, trampoliną, autka na akumulator, rowerek (w razie potrzeby z trzema kółkami)

Cennik

Maj - czerwiec
Do 4 osób - 300 zł/doba + media (prąd i woda) + kaucja 500 zł (zwrotna) - obowiązuje do 15 czerwca br.
Do 5/6 osób - 375/450 zł /doba + media (prąd i woda) +kaucja 500zł (zwrotna) - obowiązuje do 15 czerwca br.
Obowiązuje opłata klimatyczna 2,50 zł/doba za 1 osobę.
Minimalny okres wynajmu to 3 doby
Doba hotelowa od godz. 17:00 do 11:00

Regulamin Regulamin obiektu CZAPLI 9 – domki wypoczynkowe Rewal.

Dokonanie rezerwacji domku jest jednoznaczne z akceptacją postanowień zawartych w niniejszym regulaminie.

REZERWACJA:
1. Rezerwacji domku we wskazanym przez Gościa okresie można dokonać poprzez:
a) formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.czapli9rewal.com.pl
b) email: czapli9rewal@gmail.com
c) stronę internetową: www.nocowanie.pl
d) telefonicznie pod nr tel. +48 791 630 610, +48 783 498 743
e) rezerwacji może dokonać tylko osoba pełnoletnia
2. Recepcja potwierdza możliwość rezerwacji domku wypoczynkowego na określony przez Gościa termin, drogą mailową bądź telefonicznie. Potwierdzenie możliwości rezerwacji danego domku wypoczynkowego w określonym terminie jest równoznaczne z zawarciem umowy rezerwacyjnej. Jednocześnie Recepcja wyznacza Gościowi termin do wpłaty zadatku.
3. Gość jest zobowiązany do wpłaty zadatku w wysokości nie mniejszej niż 40% opłaty za pobyt, na rachunek bankowy:
Ewa Flis
ul. T. Zawadzkiego “Zośki” 59/2 65-530 Zielona Góra
Nr konta: mBank nr konta: 66 1140 2004 0000 3002 7911 0758
SWIFT CODE/IBAN: PL 66 1140 2004 0000 3002 7911 0758 (dla przelewów zagranicznych)
kod BIC/SWIFT mBanku BREXPLPWMBK

4. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji jest bezzwrotny.
5. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczne rozwiązanie umowy rezerwacyjnej.
6. Nie pojawienie się Gościa do godz. 10.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rozwiązaniem umowy rezerwacyjnej i możliwością wynajęcia domku innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej. Nie zwraca się wpłaconego wcześniej zadatku.

PŁATNOŚCI:
1. Opłata za pobyt oraz kaucja pobierane są z góry pierwszego dnia pobytu. Opłata ta nie zawiera w sobie opłaty klimatycznej.
2. Właściciel odrębnie od opłaty za pobyt pobiera opłatę klimatyczną zgodnie z uchwałą NR XLIV/300/21 Rady Gminy Rewal z dnia 29 listopada 2021 r. od dnia 01 stycznia 2022 roku ustala się stawkę opłaty miejscowej od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych na terenie Gminy Rewal za każdą rozpoczętą dobę pobytu w wysokości 2,50 zł (za osobę), opłata miejscowa na rok 2023 wynosi 2,50 zł od osoby za każdą rozpoczętą dobę pobytu.
3. Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa, na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.
4. W sezonie wysokim tj. lipiec - sierpień istnieje możliwość wynajęcia domków na minimum 3-4 pełne doby hotelowe lub ich wielokrotność. Inna długość pobytu możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu i potwierdzeniu przez recepcję.

ZAMELDOWANIE I POBYT:
1. Obiekt składa się z 6 domków przeznaczonych dla 4-6 osób.
2. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 17:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Przebywanie w domku lub pozostawienie rzeczy po godzinie 11:00 w dniu wyjazdu powodować będzie naliczeniem opłaty dodatkowej równej opłacie za jedną dobę według aktualnego cennika.
3.Goście zobowiązani są dokonać meldunku w Budynku recepcji niezwłocznie po przyjeździe, okazując aktualny dokument tożsamości wraz z fotografią. W przypadku odmowy okazania dokumentu tożsamości Właściciel ma prawo odmówić zameldowania Gościa.
4. Dzieci przebywające na terenie obiektu powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkie szkody powstałe w wyniku ich działania. Dodatkowo właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody na zdrowiu spowodowane korzystaniem w sposób niewłaściwy z placu zabaw i pozostałej infrastruktury.
5. Osoby niezameldowane nie mogą przebywać w obiekcie po godz. 22:00. Przebywanie osób zaproszonych przez Najmującego po godzinie 22.00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Najmującego domek, na odpłatne (100 zł od osoby za dobę) dokwaterowanie tych osób.
6. W obiekcie obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do godz. 07:00 rano. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług Obiektu nie powinno zakłócać pobytu innych Gości.
7. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy, lub z winy odwiedzających go osób, które jest zobowiązany natychmiast zgłaszać w recepcji. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju Goście zostaną obciążeni kosztami naprawy.
8. Właściciel obiektu może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu obiektu lub Gości albo szkodę na osobie Gości, pracowników lub innych osób przebywających w obiekcie albo też w inny sposób zakłócił pobyt Gościom lub funkcjonowanie Obiektu.
9. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie grzałek, czajników i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia domku. Zakaz nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
10. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i używania ognia otwartego w szczególności w pokojach i łazienkach.
11. Zezwala się na rozpalanie grilla wyłącznie w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Osoba rozpalająca grill zobowiązana jest do jego zgaszenia.
12. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryb.
14. Do dyspozycji Gości w obiekcie dostępne jest bezpłatne wi - fi, hasło dostępne u Gospodarza
15. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za niedogodności od niego niezależne, np. przerwy w dostawie prądu, wody, Internetu.
16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
17. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odsyłane na jego koszt za pośrednictwem kuriera. W przypadku nieotrzymania takiej dyspozycji w terminie 7 dni od ich znalezienia przedmioty te zostaną wyrzucone.
18. Na wyposażeniu każdego domku znajduje się płyta indukcyjna, czajnik, telewizor, pralka, zmywarka. Opuszczając domek, Gość powinien każdorazowo sprawdzić, czy drzwi są zamknięte na klucz, czy okna dachowe są zamknięte, krany zakręcone oraz wyłączyć wszelkie urządzenia elektryczne.
19. Dla bezpieczeństwa Gości obiekt jest monitorowany.
20. W obiekcie znajduje się niestrzeżony, monitorowany parking dla Gości. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę pojazdu należącego do Gościa.
21. Zabronione jest mycie pojazdów w Obiekcie oraz wprowadzanie prywatnych rowerów i innych jeździdeł (np.hulajnogi) do wnętrz domków. Rowery mogą pozostać na tarasie, który znajduje się przy każdym domku.
22. Właściciel oddaje do użytku plac zabaw dla dzieci, jednak nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie korzystających z niego dzieci. Całkowitą odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni, których obowiązkiem jest nadzór nad dziećmi.
23. Właściciel wraz z Gośćmi zobowiązani są do sprawdzenia stanu wyposażenia domku wypoczynkowego oraz do rozliczenia się z wyposażenia przed opuszczeniem Obiektu.
24. Właściciel wraz z Gośćmi zobowiązani są do sprawdzenia stanu początkowego i końcowego liczników wody i prądu w celu rozliczenia się przed opuszczeniem Obiektu.
25. Domek należy zdać w ogólnym porządku, w szczególności należy wynieść nieczystości do pojemników na śmieci znajdujących się w obiekcie, opróżnić zawartość lodówki oraz wstawić zmywarkę z brudnymi naczyniami. W przypadku pozostawienia nieposprzątanego domku wypoczynkowego Właściciel zastrzega sobie prawo naliczenia opłaty za sprzątanie w kwocie 200 zł.
26. Goście naruszający zasady niniejszego Regulaminu będą zobowiązani do niezwłocznego opuszczenia obiektu oraz uregulowania należności za wykorzystane usługi.
27. Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Czapli 9 to nowe, komfortowe domki w Rewalu. Plac zabaw, tarasy, miejsca do grillowania, miejsce parkingowe przy każdym domku.
To miejsce dla wszystkich, którzy poszukują komfortu i bliskości natury.
Nasze przestronne 4-6 osobowe, przytulne, drewniane domki powstały z dbałością o każdy szczegół, a naszą misją było stworzenie miejsca, w którym można zapomnieć o codziennym stresie i w pełni się zrelaksować.
Komfort naszych Gości jest dla nas niezwykle ważny, dlatego w Czapli 9 znajdziecie przestronne wnętrza, w pełni wyposażoną kuchnię, przytulne sypialnie, nowoczesne łazienki z podgrzewana podłogą oraz zadaszone, drewniane tarasy ze stołami, krzesłami i leżakami, idealne miejsce na śniadanie na świeżym powietrzu lub popołudniowego grilla. Domki są przystosowane dla rodzin z dziećmi. Plac zabaw pozwoli dzieciom aktywnie spędzić czas na huśtawkach, zjeżdżalni, trampolinie, piaskownicy, jeżdżąc autkiem akumulatorowym czy rowerkiem. Możecie odwiedzić Czapli 9 nawet 6 osobową rodziną. W trosce o Waszą wygodę zadbaliśmy o dodatkowy sprzęt taki jak zmywarki, pralki, a ściany domków są dodatkowo wygłuszone tak by nic nie zakłócało Waszego wypoczynku.
Przy każdym domku zapewnione jest też miejsce parkingowe, aby nasi Goście mieli pewność, że ich pojazd jest bezpieczny i dostępny w każdej chwili.
Tym z Was, którzy lubią grillować mogą spodobać się nasze kamienne grille postawione przy każdym tarasie.
Chcemy abyście odwiedzając Czapli 9 czuli się jak w domu. Jesteśmy zawsze gotowi, żeby zapewnić Wam pomoc i sprawić, że Wasz pobyt będzie niezapomniany.

Okolica:
Domki znajdują się w pięknej i zielonej okolicy, nieco oddalonej od tłocznego centrum i ruchliwych ulic. W Czapli 9 śpiew ptaków zamieszkujących pobliskie łąki towarzyszy codziennemu wypoczynkowi. Mimo, że domki są usytuowane w spokojnej okolicy, to wcale nie są daleko od najważniejszych punktów na mapie Rewala.
Zaledwie 3 minuty spacerem dzieli nas od dużego marketu (Biedronka), gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty.
Aby oddać się morskim przyjemnościom, wystarczy 3 minuty samochodem lub 15 minut przyjemnego spaceru po malowniczej ścieżce, która prowadzi prosto na plażę.
Dla miłośników aktywności proponujemy wycieczki rowerowe po okolicy. Pobliska ścieżka rowerowa zaprowadzi Was do urokliwej miejscowości Niechorze, gdzie możecie odwiedzić motylarnię i latarnię morską – widoczną już z tarasów na Czapli 9.
Od centrum Rewala dzieli nas zaledwie 10 minut spacerem – szczególnie polecamy trasę przez malowniczą Aleję Róż.
Rezerwacja: tel. 783 498 743 lub 791 630 610

WYPOSAŻENIE

 • kuchnia (płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, zastawa stołowa, garnki, czajnik elektryczny)

 • nowoczesna łazienka z dużą (120x90cm) wygodną kabiną prysznicową, toaletą, pralką

 • przytulne sypialnie

 • pościel i ręczniki dla Gości

 • suszarka na ubrania

 • pokój dzienny z wygodną kanapą i telewizorem (internet, WI - Fi)

 • stół z krzesłami i leżaki na tarasie

 • grill kamienny

 • miejsce parkingowe bezpośrednio przy domku
 • parawany
 • deska do prasowania
 • żelazko, suszarka do włosów, młynek do kawy na życzenie Gości
 • plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami, trampoliną, autka na akumulator, rowerek (w razie potrzeby z trzema kółkami)

Cennik

Maj - czerwiec
Do 4 osób - 300 zł/doba + media (prąd i woda) + kaucja 500 zł (zwrotna) - obowiązuje do 15 czerwca br.
Do 5/6 osób - 375/450 zł /doba + media (prąd i woda) +kaucja 500zł (zwrotna) - obowiązuje do 15 czerwca br.
Obowiązuje opłata klimatyczna 2,50 zł/doba za 1 osobę.
Minimalny okres wynajmu to 3 doby
Doba hotelowa od godz. 17:00 do 11:00  Regulamin Regulamin obiektu CZAPLI 9 – domki wypoczynkowe Rewal.

  Dokonanie rezerwacji domku jest jednoznaczne z akceptacją postanowień zawartych w niniejszym regulaminie.

  REZERWACJA:
  1. Rezerwacji domku we wskazanym przez Gościa okresie można dokonać poprzez:
  a) formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.czapli9rewal.com.pl
  b) email: czapli9rewal@gmail.com
  c) stronę internetową: www.nocowanie.pl
  d) telefonicznie pod nr tel. +48 791 630 610, +48 783 498 743
  e) rezerwacji może dokonać tylko osoba pełnoletnia
  2. Recepcja potwierdza możliwość rezerwacji domku wypoczynkowego na określony przez Gościa termin, drogą mailową bądź telefonicznie. Potwierdzenie możliwości rezerwacji danego domku wypoczynkowego w określonym terminie jest równoznaczne z zawarciem umowy rezerwacyjnej. Jednocześnie Recepcja wyznacza Gościowi termin do wpłaty zadatku.
  3. Gość jest zobowiązany do wpłaty zadatku w wysokości nie mniejszej niż 40% opłaty za pobyt, na rachunek bankowy:
  Ewa Flis
  ul. T. Zawadzkiego “Zośki” 59/2 65-530 Zielona Góra
  Nr konta: mBank nr konta: 66 1140 2004 0000 3002 7911 0758
  SWIFT CODE/IBAN: PL 66 1140 2004 0000 3002 7911 0758 (dla przelewów zagranicznych)
  kod BIC/SWIFT mBanku BREXPLPWMBK

  4. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji jest bezzwrotny.
  5. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczne rozwiązanie umowy rezerwacyjnej.
  6. Nie pojawienie się Gościa do godz. 10.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rozwiązaniem umowy rezerwacyjnej i możliwością wynajęcia domku innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej. Nie zwraca się wpłaconego wcześniej zadatku.

  PŁATNOŚCI:
  1. Opłata za pobyt oraz kaucja pobierane są z góry pierwszego dnia pobytu. Opłata ta nie zawiera w sobie opłaty klimatycznej.
  2. Właściciel odrębnie od opłaty za pobyt pobiera opłatę klimatyczną zgodnie z uchwałą NR XLIV/300/21 Rady Gminy Rewal z dnia 29 listopada 2021 r. od dnia 01 stycznia 2022 roku ustala się stawkę opłaty miejscowej od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych na terenie Gminy Rewal za każdą rozpoczętą dobę pobytu w wysokości 2,50 zł (za osobę), opłata miejscowa na rok 2023 wynosi 2,50 zł od osoby za każdą rozpoczętą dobę pobytu.
  3. Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa, na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.
  4. W sezonie wysokim tj. lipiec - sierpień istnieje możliwość wynajęcia domków na minimum 3-4 pełne doby hotelowe lub ich wielokrotność. Inna długość pobytu możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu i potwierdzeniu przez recepcję.

  ZAMELDOWANIE I POBYT:
  1. Obiekt składa się z 6 domków przeznaczonych dla 4-6 osób.
  2. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 17:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Przebywanie w domku lub pozostawienie rzeczy po godzinie 11:00 w dniu wyjazdu powodować będzie naliczeniem opłaty dodatkowej równej opłacie za jedną dobę według aktualnego cennika.
  3.Goście zobowiązani są dokonać meldunku w Budynku recepcji niezwłocznie po przyjeździe, okazując aktualny dokument tożsamości wraz z fotografią. W przypadku odmowy okazania dokumentu tożsamości Właściciel ma prawo odmówić zameldowania Gościa.
  4. Dzieci przebywające na terenie obiektu powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkie szkody powstałe w wyniku ich działania. Dodatkowo właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody na zdrowiu spowodowane korzystaniem w sposób niewłaściwy z placu zabaw i pozostałej infrastruktury.
  5. Osoby niezameldowane nie mogą przebywać w obiekcie po godz. 22:00. Przebywanie osób zaproszonych przez Najmującego po godzinie 22.00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Najmującego domek, na odpłatne (100 zł od osoby za dobę) dokwaterowanie tych osób.
  6. W obiekcie obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do godz. 07:00 rano. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług Obiektu nie powinno zakłócać pobytu innych Gości.
  7. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy, lub z winy odwiedzających go osób, które jest zobowiązany natychmiast zgłaszać w recepcji. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju Goście zostaną obciążeni kosztami naprawy.
  8. Właściciel obiektu może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu obiektu lub Gości albo szkodę na osobie Gości, pracowników lub innych osób przebywających w obiekcie albo też w inny sposób zakłócił pobyt Gościom lub funkcjonowanie Obiektu.
  9. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie grzałek, czajników i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia domku. Zakaz nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
  10. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i używania ognia otwartego w szczególności w pokojach i łazienkach.
  11. Zezwala się na rozpalanie grilla wyłącznie w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Osoba rozpalająca grill zobowiązana jest do jego zgaszenia.
  12. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryb.
  14. Do dyspozycji Gości w obiekcie dostępne jest bezpłatne wi - fi, hasło dostępne u Gospodarza
  15. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za niedogodności od niego niezależne, np. przerwy w dostawie prądu, wody, Internetu.
  16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
  17. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odsyłane na jego koszt za pośrednictwem kuriera. W przypadku nieotrzymania takiej dyspozycji w terminie 7 dni od ich znalezienia przedmioty te zostaną wyrzucone.
  18. Na wyposażeniu każdego domku znajduje się płyta indukcyjna, czajnik, telewizor, pralka, zmywarka. Opuszczając domek, Gość powinien każdorazowo sprawdzić, czy drzwi są zamknięte na klucz, czy okna dachowe są zamknięte, krany zakręcone oraz wyłączyć wszelkie urządzenia elektryczne.
  19. Dla bezpieczeństwa Gości obiekt jest monitorowany.
  20. W obiekcie znajduje się niestrzeżony, monitorowany parking dla Gości. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę pojazdu należącego do Gościa.
  21. Zabronione jest mycie pojazdów w Obiekcie oraz wprowadzanie prywatnych rowerów i innych jeździdeł (np.hulajnogi) do wnętrz domków. Rowery mogą pozostać na tarasie, który znajduje się przy każdym domku.
  22. Właściciel oddaje do użytku plac zabaw dla dzieci, jednak nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie korzystających z niego dzieci. Całkowitą odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni, których obowiązkiem jest nadzór nad dziećmi.
  23. Właściciel wraz z Gośćmi zobowiązani są do sprawdzenia stanu wyposażenia domku wypoczynkowego oraz do rozliczenia się z wyposażenia przed opuszczeniem Obiektu.
  24. Właściciel wraz z Gośćmi zobowiązani są do sprawdzenia stanu początkowego i końcowego liczników wody i prądu w celu rozliczenia się przed opuszczeniem Obiektu.
  25. Domek należy zdać w ogólnym porządku, w szczególności należy wynieść nieczystości do pojemników na śmieci znajdujących się w obiekcie, opróżnić zawartość lodówki oraz wstawić zmywarkę z brudnymi naczyniami. W przypadku pozostawienia nieposprzątanego domku wypoczynkowego Właściciel zastrzega sobie prawo naliczenia opłaty za sprzątanie w kwocie 200 zł.
  26. Goście naruszający zasady niniejszego Regulaminu będą zobowiązani do niezwłocznego opuszczenia obiektu oraz uregulowania należności za wykorzystane usługi.
  27. Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Więcej informacji na stronie internetowej:
  czapli9rewal.com.pl
  Oferta znajduje się w serwisie od: 2023-07-10.
  Wyświetlenia oferty: 1175.

  Czytaj więcej

  Udogodnienia
  • obiekt czynny sezonowo
  • pokoje 1, 2, 3, 4, 5-osobowe
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • TV SAT
  • lodówka w pokoju
  • czajnik w pokoju
  • pokoje z aneksem kuchennym
  • akceptacja zwierząt
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci
  • sprzęt plażowy
  • dostosowany dla niepełnosprawnych

  Średnia cena za osobę/noc: od 50 do 137 zł
  Dostępne pokoje:
  1, 2, 3, 4, 5-osobowe
  Średnia cena / osobę:
  od 50 do 137
  Dostępność obiektu:
  obiekt czynny sezonowo
  Sprawdź dostępność

  Opinie

  10.0/10
  Na podstawie 1 opinii.
  Podsumowanie
  • Położenie
   100%
  • Wyposażenie
   100%
  • Czystość
   100%
  • Obsługa
   100%
  • Cena / Jakość
   100%
  Opinie użytkowników
  Agnieszka 20-08-2023
  10.0/10
  Domki nowiutkie, pięknie urządzone i dobrze wyposażone. Każdy domek ma swój taras i grill. Spokojna okolica i blisko sklep Biedronka. Przemieli właściciele i bardzo pomocni. Plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią oraz trampoliną. Polecam serdecznie.
  + Szczegółowa ocena
  • Położenie
   10
  • Wyposażenie
   10
  • Czystość
   10
  • Obsługa
   10
  • Cena / Jakość
   10

  Więcej opinii

  Lokalizacja

  Położenie obiektu na mapie zostało ustawione przez właściciela obiektu.

  Obiekty podobne

  Domki 7 Houses
  domki
  Rewal
  od 40 zł za osobę
  Domki i Pokoje Gwiazda
  domki
  Rewal
  od 80 zł za osobę
  Domki Zielona Polana
  domki
  Rewal
  od 80 zł za osobę
  Albatros
  domki
  Rewal
  od 70 zł za osobę
  Łokietek i Mango
  domki
  Rewal
  od 60 zł za osobę
  Morska Przygoda
  domki
  Rewal
  od 30 zł za osobę
  Kolorowe Domki
  domki
  Rewal
  od 75 zł za osobę
  0.05842399597168