Informacje o ofercie

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia (sypialnia, duży pokój, kuchnia, łazienka z w - c, przedpokój, balkon). Możliwość zaparkowania samochodu pod blokiem. Lokalizacja blisko centrum miasta, przeprawy promowej, przystani jachtowej, odległość od morza około 15 minut, w pobliżu Park Zdrojowy, plac zabaw dla dzieci. W wyposażeniu znajduje się telewizor, lodówka, naczynia, deska do prasowania, żelazko, pościel, ręczniki, koce oraz sprzęt plażowy.

Cena za wynajem wynosi:
maj, wrzesień 180 zł za dobę,
czerwiec 200 zł za dobę,
lipiec, sierpień 240 zł za dobę.
Cena dotyczy wynajmu całego mieszkania. Cena nie zależy od liczby osób – maksymalnie 4 osoby. Dla zagwarantowania rezerwacji pobierana jest zaliczka w wysokości 30% całkowitej ceny wynajmu płatna na rachunek bankowy w terminie 3 dni robocze. W przypadku braku przedpłaty rezerwację anuluje się. Płatność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu podczas meldunku. Podczas meldunku w lokalu pobiera się kaucję w kwocie 300 zł. Zwracana jest ona w całości lub w części, w zależności od ewentualnych szkód spowodowanych w mieniu.

Pobierana jest opłata uzdrowiskowa 4 zł od osoby (dzieci do lat 7 bezpłatnie) płatna na miejscu w dniu przyjazdu. Godzina rozpoczęcia i zakończenia doby wynajmu po wcześniejszym uzgodnieniu. Preferowany pobyt nie krótszy niż 3 doby. Osobom niepełnoletnim nie wynajmujemy. Obowiązuje zakaz palenia. Nie przewidujemy dostawek.
Nie przyjmujemy zwierząt.

ZAPRASZAMY!

Oferta znajduje się w serwisie od: 2014-05-31.
Wyświetlenia oferty: 16397.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
2-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 40 do 55
Liczba miejsc:
4
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
  • łazienka w pokoju
  • TV
  • lodówka w pokoju
  • sprzęt plażowy
  • kuchnia do dyspozycji
  • parking

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Obiekty podobne