Informacje o ofercie

Zapraszamy do nowo otwartych w tym roku domków letniskowych nad morzem w miejscowości Ustronie Morskie.

Do dyspozycji gości posiadamy domki parterowe 6 osobowe i 4 osobowe. Domki posiadają salon (wyposażony w stół z krzesłami, rozkładana sofa dwuosobowa, telewizor), aneks kuchennym (lodówka, kuchnia indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, czajnik, komplet naczyń, szklanek i garnków), dwie sypialnie jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z łóżkiem piętrowym, łazienkę oraz zadaszony taras. Są w pełni wyposażone.

Do każdego domku zapewniamy parking. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest ogrodzony i bezpieczny.

Oferta na sezon 2018
Domki 4-ro osobowe

 • 01.04- 16.06 - 150zł za dobę
 • 16.06-30.06 - 180zł za dobę
 • 30.06-18.08 - 200zł za dobę
 • 18.08-01.09 - 150zł za dobę
 • 01.09-30.09 - 130zł za dobę
Domki 6-cio osobowe
 • 01.04- 16.06 - 180zł za dobę
 • 16.06-30.06 - 200zł za dobę
 • 30.06-18.08 - 300zł za dobę
 • 18.08-01.09 - 220zł za dobę
 • 01.09-30.09 - 180zł za dobę

 • Do ceny najmu doliczamy opłatę lokalną, prąd i wodę wg. liczników
 • W cenie zapewniona jest pościel
Uwaga! W lipcu i sierpniu najem tygodniowy od soboty godz. 15:00 do soboty godz. 10:00.

Więcej szczegółów udzielę telefonicznie pod numerem tel. 693538868, na stronie www.jezioroimorze.pl

Rezerwacja i opłaty:
Wstępna rezerwacja: ustalenia dokonane osobiście, telefonicznie, pocztą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy. Wniesienie zadatku na poczet rezerwacji w terminie do 3 dni od daty rezerwacji wstępnej w kwocie 30% całkowitej należności za wynajem. Zadatek należy wpłacić na rachunek bankowy: Beata Kamzelewska mBank numer konta: 54 1140 2004 0000 3902 7773 7886 lub Alicja Markiewicz Bank Pekao 97 1240 6452 1111 0010 8408 4407, podając imię i nazwisko, adres, numer telefonu osoby rezerwującej, datę przyjazdu i wyjazdu. Po wpłacie zadatku klient otrzyma w ciągu 3 dni potwierdzenie rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej, rezerwację tę uważa się za nieobowiązującą. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu.
Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić przelewem na wskazane konto bankowe przed przyjazdem, aby należność mogła zostać zaksięgowana. W przypadku braku możliwości wpłaty na konto bankowe pozostałej części należności za pobyt, należy skontaktować się z właścicielem w celu ustalenia sposobu zapłaty tej części kwoty. W razie rezygnacji z pobytu wpłacony zadatek przepada.

Regulamin użytkowania domków letniskowych
„Domki na Leśnej”
 1. Goście przebywający w obiekcie „Domki na Leśnej”, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Przez cały okres pobytu obowiązuje zasada uszanowania dobrosąsiedzkich stosunków.
 2. Do korzystania z domku uprawnione są osoby zameldowane. W domku może zamieszkiwać maksymalnie 4-6 osób.
 3. Wynajem domków w lipcu i sierpniu odbywa się w systemie tygodniowym (przyjazdy i wyjazdy w sobotę). Doba hotelowa w tym okresie trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego. W szczególnych przypadkach można ustalić inne godziny.
 4. Jest możliwość przedłużenia pobytu poza okres umówiony, jeśli poza okresem umówionym nie nastąpiła rezerwacja.
 5. Rezerwacja domku nastąpi po wniesieniu zadatku na konto bankowe na poczet rezerwacji w terminie do 3 dni od daty rezerwacji wstępnej w kwocie 30% całkowitej należności za wynajem. Po wpłacie zadatku klient otrzyma, w ciągu 3 dni, potwierdzenie rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej, rezerwację tę uważa się za nieobowiązującą. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację regulaminu. Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić przelewem na wskazane konto bankowe przed przyjazdem, aby należność mogła zostać zaksięgowana. W przypadku braku możliwości wpłaty na konto bankowe pozostałej części należności za pobyt, należy skontaktować się z właścicielem w celu ustalenia sposobu zapłaty tej części kwoty.
 6. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości oraz okazania dokumentu potwierdzającego przelanie pozostałej części należności za pobyt.
 7. W momencie przekazania Gościom kluczy stają się oni za nie odpowiedzialni. Za zagubiony klucz Gość jest zobowiązany uiścić opłatę w wysokości 50,00 zł
 8. Goście nie mogą przekazywać, ani udostępniać domku osobom trzecim; domek nie może być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną przy rezerwacji.
 9. W domku znajduje się pościel na jeden okres wynajmu.
 10. Domek jest przekazywany Gościom w użytkowanie i odbierany przy wyjeździe przez właściciela. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie godziny wyjazdu (jeśli nie jest to okres lipcowo - sierpniowy), w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku przez właściciela.
 11. Dom jest zawsze posprzątany i taki należy pozostawić po swoim pobycie. Wszelkie śmieci wyrzucamy we własnym zakresie.
 12. Prosimy o sprawdzenie faktycznego stanu wyposażenia domku z listą wyposażenia znajdującą się w domku. W przypadku stwierdzenia ewentualnych różnic, należy ten fakt zgłosić właścicielowi w ciągu pierwszej godziny pobytu.
 13. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z ich winy lub winy osób ich odwiedzających w okresie pobytu.
 14. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia w obiekcie prosimy Gości o natychmiastowe poinformowanie właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.
 15. W związku z ponoszeniem przez rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, zwracamy się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.
 16. Na obiekcie obowiązuje cisza nocna 23:00-7:00.
 17. W przypadku chęci przedłużenia pobytu ponad ustalony termin, prosimy o możliwie szybkie zgłaszanie zapotrzebowania u właściciela.
 18. Za rzeczy pozostawione w domku właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 19. Goście domku letniskowego mogą parkować swoje samochody tylko i wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym – jedno miejsce parkingowe.
 20. Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione na terenie obiektu w szczególności takiego jak: środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym, zabytkowym, artystycznym lub unikatowym. Miejsce postojowe dla samochodów jest miejscem niestrzeżonym, właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.
 21. W przypadku uwag i zastrzeżeń dotyczących poziomu usług, funkcjonowania urządzeń i wyposażenia domków, czystości i porządku, Gość proszony jest o poinformowanie o tym właściciela i żądania podjęcia środków zaradczych.
 22. W domku należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (kuchnia), nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w domku urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia domku.
 23. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
 24. Prosimy o zorientowanie się, w którym miejscu w pobliżu znajdują się gaśnice ppoż. oraz jak się je użytkuje (właściciel domu pokaże, w którym miejscu znajdują się gaśnice oraz ewentualny sposób ich użytkowania).
 25. Właściciel zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu obiektu przez Gości, nieprzestrzegających Regulaminów – szczególnie zakłócających w rażący sposób wypoczynek innym sąsiadom.
 26. W dniu wynajęcia domku, domek jest posprzątany. Uprzejmie proszę o oddanie go w takim samym stanie.
 27. Za dewastację domku, nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki (konieczność wymiany wyposażenia, dodatkowe prace obsługi) użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.
 28. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.


Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1 stycznia 2018r.

Życzymy przyjemnego wypoczynku
Właściciele „Domków na Leśnej ”

Więcej informacji na stronie internetowej: www.jezioroimorze.pl
Oferta znajduje się w serwisie od: 2018-06-12.
Wyświetlenia oferty: 1303.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 50 do 50
Liczba miejsc:
34
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • radio
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • sprzęt plażowy
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty

Dom na Łabędziej
domki
Charzykowy
od 25 zł za osobę