Informacje o ofercie

Zapraszamy do nowo wybudowanych domków letniskowych nad morzem w miejscowości Ustronie Morskie.
Do dyspozycji gości posiadamy domki parterowe 6 osobowe i 4 osobowe. Domki są w pełni wyposażone i jednakowo urządzone:

 • domki 6 osobowe - salon (wyposażony w stół z krzesłami, rozkładana sofa dwuosobowa, telewizor) , aneks kuchenny (lodówka, kuchenka indukcyjna dwu palnikowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik, komplet naczyń, szklanek i garnków), dwie sypialnie jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z łóżkiem piętrowym, łazienkę oraz zadaszony taras z miejscem do biesiadowania,
 • domek 4 osobowy - salon (wyposażony w stół z krzesłami, rozkładana sofa dwuosobowa, telewizor), aneks kuchenny (lodówka, kuchenka indukcyjna dwu palnikowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik, komplet naczyń, szklanek i garnków), sypialnia z łóżkiem piętrowym, łazienkę oraz zadaszony taras z miejscem do biesiadowania,
Na terenie ośrodka znajdują się:
 • plac zabaw dla dzieci,
 • świetlica, w której można pograć w tenisa stołowego oraz w piłkarzyki,
 • grille murowane,
 • Wi - Fi,
 • pralka,
 • żelazko z deską do prasowania,
 • miejsca parkingowe,
Obiekt jest ogrodzony, monitorowany i bezpieczny.

Oferta na sezon 2019

Domki 4-ro osobowe

 • 20.04 - 01.06 – 100 zł za dobę
 • 01.06 - 15.06 – 130 zł za dobę
 • 15.06 – 29.06 – 150 zł za dobę
 • 29.06 - 17.08 – 200 zł za dobę
 • 17.08 - 31.08 – 180 zł za dobę
 • 31.08 - 07.09 – 130 zł za dobę
 • 07.09 - 28.09 – 100 zł za dobę
Domki 6-cio osobowe
 • 20.04 - 01.06 – 150 zł za dobę
 • 01.06 - 15.06 – 200 zł za dobę
 • 15.06 - 29.06 – 250 zł za dobę
 • 29.06 - 17.08 – 300 zł za dobę
 • 17.08 - 31.08 – 280 zł za dobę
 • 31.08 - 07.09 – 250 zł za dobę
 • 07.09 - 28.09 – 150 zł za dobę
Do ceny najmu doliczamy opłatę lokalną, oraz media wg. wskazań liczników, w cenie zapewniona jest pościel.
Uwaga!
Powyższe ceny obowiązują przy wynajmie tygodniowym - od soboty godz. 15.00 do soboty godz. 10.00 lub niedzieli godz. 15.00 do niedzieli godz. 10:00.
Cena za pobyt weekendowy ustalana jest indywidualnie.
Więcej szczegółów udzielamy telefonicznie pod numerem tel. 693 538 868 oraz na stronie internetowej www.jezioroimorze.pl

Rezerwacja i opłaty:
Wstępna rezerwacja: ustalenia dokonane osobiście, telefonicznie, pocztą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy. Wniesienie zadatku na poczet rezerwacji w terminie do 3 dni od daty rezerwacji wstępnej w kwocie 30% całkowitej należności za wynajem. Zadatek należy wpłacić na rachunek bankowy:
Beata Kamzelewska mBank numer konta: 54 1140 2004 0000 3902 7773 7886
podając imię i nazwisko, adres, numer telefonu osoby rezerwującej, datę przyjazdu i wyjazdu.
Po wpłacie zadatku klient otrzyma w ciągu 3 dni potwierdzenie rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej, rezerwację tę uważa się za nieobowiązującą.
Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu.
Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić przelewem na wskazane konto bankowe przed przyjazdem, aby należność mogła zostać zaksięgowana. W przypadku braku możliwości wpłaty na konto bankowe pozostałej części należności za pobyt, należy skontaktować się z właścicielem w celu ustalenia sposobu zapłaty tej części kwoty. W razie rezygnacji z pobytu wpłacony zadatek przepada.

Regulamin użytkowania domków letniskowych

„Domki na Leśnej”
 1. Goście przebywający w obiekcie „Domki na Leśnej”, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Przez cały okres pobytu obowiązuje zasada uszanowania dobrosąsiedzkich stosunków.
 2. Do korzystania z domku uprawnione są osoby zameldowane. W domku może zamieszkiwać maksymalnie 4-6 osób.
 3. Wynajem domków od połowy czerwca do połowy września odbywa się tylko w systemie tygodniowym (przyjazdy i wyjazdy w sobotę lub przyjazdy i wyjazdy w niedzielę). Doba hotelowa w tym okresie trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 w dniu wyjazdu. W szczególnych przypadkach można ustalić inne godziny.
 4. Jest możliwość przedłużenia pobytu poza okres umówiony, jeśli poza okresem umówionym nie nastąpiła rezerwacja.
 5. Rezerwacja domku nastąpi po wniesieniu zadatku na konto bankowe na poczet rezerwacji w terminie do 3 dni od daty rezerwacji wstępnej w kwocie 30% całkowitej należności za wynajem. Po wpłacie zadatku klient otrzyma, w ciągu 3 dni, potwierdzenie rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej, rezerwację tę uważa się za nieobowiązującą. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację regulaminu. Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić przelewem na wskazane konto bankowe przed przyjazdem, aby należność mogła zostać zaksięgowana. W przypadku braku możliwości wpłaty na konto bankowe pozostałej części należności za pobyt, należy skontaktować się z właścicielem w celu ustalenia sposobu zapłaty tej części kwoty.
 6. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości oraz okazania dokumentu potwierdzającego przelanie pozostałej części należności za pobyt.
 7. W momencie przekazania Gościom kluczy stają się oni za nie odpowiedzialni. Za zagubiony klucz Gość jest zobowiązany uiścić opłatę w wysokości 50,00 zł.
 8. Goście nie mogą przekazywać, ani udostępniać domku osobom trzecim; domek nie może być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną przy rezerwacji.
 9. W domku znajduje się pościel na jeden okres wynajmu.
 10. Domek jest przekazywany Gościom w użytkowanie i odbierany przy wyjeździe przez właściciela.
 11. Dom jest zawsze posprzątany i taki należy pozostawić po swoim pobycie.
 12. Prosimy o sprawdzenie faktycznego stanu wyposażenia domku z listą wyposażenia znajdującą się w domku. W przypadku stwierdzenia ewentualnych różnic, należy ten fakt zgłosić właścicielowi w ciągu pierwszej godziny pobytu.
 13. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z ich winy lub winy osób ich odwiedzających w okresie pobytu.
 14. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia w obiekcie prosimy Gości o natychmiastowe poinformowanie właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.
 15. W związku z ponoszeniem przez rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, zwracamy się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.
 16. Na obiekcie obowiązuje cisza nocna 23:00-7:00.
 17. W przypadku chęci przedłużenia pobytu ponad ustalony termin, prosimy o możliwie szybkie zgłaszanie zapotrzebowania u właściciela.
 18. Za rzeczy pozostawione w domku właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 19. Goście domku mogą parkować swoje samochody tylko i wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym.
 20. Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione na terenie obiektu w szczególności takiego jak: środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym, zabytkowym, artystycznym lub unikatowym. Miejsce postojowe dla samochodów jest miejscem niestrzeżonym, właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.
 21. W przypadku uwag i zastrzeżeń dotyczących poziomu usług, funkcjonowania urządzeń i wyposażenia domków, czystości i porządku, Gość proszony jest o poinformowanie o tym właściciela i żądania podjęcia środków zaradczych.
 22. W domku należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (kuchnia), nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w domku urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia domku.
 23. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz e - papierosów.
 24. Wewnątrz apartamentów prosimy o nie smażenie ryb.
 25. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku letniskowego prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr 693538868.
 26. Prosimy o zorientowanie się, w którym miejscu w pobliżu znajdują się gaśnice ppoż. oraz jak się je użytkuje (właściciel domu pokaże, w którym miejscu znajdują się gaśnice oraz ewentualny sposób ich użytkowania).
 27. Właściciel zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu obiektu przez Gości, nieprzestrzegających Regulaminu – szczególnie zakłócających w rażący sposób wypoczynek innym sąsiadom.
 28. W dniu wynajęcia domku, domek jest posprzątany. Uprzejmie proszę o oddanie go w takim samym stanie.
 29. Na terenie placu zabaw, dzieci przebywają pod wyłączną opieką rodziców lub osób dorosłych. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki spowodowane na jego terenie.
 30. Za dewastację domku, nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki (konieczność wymiany wyposażenia, dodatkowe prace obsługi) użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.
 31. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o Usługach Turystycznych.
Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1 stycznia 2019r.
Życzymy przyjemnego wypoczynku
Właściciele „Domków na Leśnej ”

Informacje dla aktywnych - Szlaki turystyczne na terenie gminy Ustronie Morskie

Miłośnicy turystyki pieszej i rowerowej znajdą u nas wiele atrakcja dla siebie. Przez naszą gminę przebiegają, aż 3 szlaki piesze i rowerowe w tym 1 międzynarodowy. Uwieńczeniem każdej trasy są nie lada atrakcje: Latarnia Morska w Gąskach, najstarsze dęby w Polsce, czy też ruiny Pałacu w Parku Podworskim w Rusowie.
Gdy wytrawny turysta znajdzie się w Ustroniu Morskim, łatwo odszuka znaki szlaku turystycznego.
 • Międzynarodowa trasa rowerowa nr 10 przebiegająca przez teren gminy Ustronie Morskie
Malownicza Międzynarodowa Trasa Rowerowa nr 10 biegnie wzdłuż brzegu Morza Bałtyckiego i łączy się w Ustroniu Morskim z Międzynarodowym Szlakiem Pieszym E - 9. Ponadto trasa rowerowa wpisuje się w sieć szlaków turystycznych przebiegających przez teren gminy Ustronie Morskie tj. łączy się z Błękitnym Szlakiem Pieszym prowadzącym do najstarszych dębów w Polsce, oraz z Rowerowym Szlakiem Turystycznym prowadzącym przez atrakcje turystyczne gminy Ustronie Morskie.
 • Międzynarodowy Szlak Pieszy - E - 9, oznakowany kolorem czerwonym.
Fragment europejskiego szlaku znad Atlantyku (z Brest we Francji) do Braniewa w Polsce. Turyści piesi z Ustronia Morskiego wędrują w dwóch kierunkach:
do Gąsek: 8 km
Celem pierwszej wędrówki jest latarnia morska w Gąskach z 1878r. - 41 m. Zbudowana z powodu występowania w okolicy złóż magnetytu, powodujących zjawisko anomalii magnetycznej. Morze w okolicy Gąsek zyskało miano "Bałtyckiego Trójkąta Bermudzkiego". Atrakcją dla wędkarzy jest Rzeka Czerwona, w której łowić można ryby łososiowate. Tu również można obserwować w okresie od początku września do końca listopada wędrówkę troci, wpływających do rzeki na tarło.
do Kołobrzegu: 11km
Druga trasa prowadzi promenadą nadmorską i plażą do Kołobrzegu. Szlak przecina teren lotniska w Bagiczu, gdzie odbywają się loty turystyczno - widokowe samolotem i motolotnią, oraz - dla odważnych - skoki spadochronowe. Lotnisko jest również miejscem widowiskowych imprez sportowo - rekreacyjnych, m.in. Motolotniowe Mistrzostwa o Puchar Bałtyku.
 • Szlak rowerowy po gminie Ustronie Morskie
Oznakowany kolorem zielonym o długości 23 km. Przecina Kukinkę, Kukinię, Rusowo, Gwizd, Wieniotowo, by z powrotem trafić do Ustronia Morskiego. W Kukinii, w barze rybnym "Superfish" skosztujemy ryb przyrządzonych na 120 sposobów. W Rusowie /10 km/ znajduje się kościółek p. w. M. B. Różańcowej, jest to jedna z najstarszych świątyń chrześcijańskich na Pomorzu - liczy ponad 600 lat! Niedaleko kościoła, w parku podworskim można odnaleźć pomniki przyrody: lipy, jesiony, dęby i platan klonolistny "Antoni";, należący do najstarszych drzew tego gatunku w Polsce. W parku znajduje się też częściowa budowla, przypominająca wieżę zamku krzyżackiego wraz z opasającą ją fosą, oraz pozostałości architektury pałacowej - zarys historii pałacyku Damitzów, a później Schröderów. W parku znajdziemy miejsca przeznaczone na odpoczynek. Dalej szlak przemierza polną drogą przez pola i łąki, mijając samotne gospodarstwa wiejskie.
 • Błękitny szlak pieszy do najstarszych dębów w Polsce
Oznakowany kolorem błękitnym o długości 31 km.
Szlak zmierza w kierunku Lasu Kołobrzeskiego, w którym odkryć można bogactwo przyrody. Liczne bagna, nad którymi unoszą się opary, przypominają o dziewiczości tego dużego kompleksu leśnego. Właśnie tu rośnie najstarszy dąb w Polsce "Bolesław";, którego wiek ustalono na podstawie badań dendrologicznych w 2000 r. na 800 lat, 2 km dalej rośnie jego młodszy współtowarzysz "Warcisław" datowany na 640 lat.
Podobno stare drzewa szumią stare historie.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.jezioroimorze.pl www.domkinalesnej.fajnewczasy.com.pl
Oferta znajduje się w serwisie od: 2018-06-12.
Wyświetlenia oferty: 1904.

Czytaj więcej

Dostępne pokoje:
4, 5-osobowe
Średnia cena / osobę:
od 50 do 50
Liczba miejsc:
34
Dostępność obiektu:
sezonowo
Udogodnienia
 • łazienka w pokoju
 • TV
 • radio
 • lodówka w pokoju
 • czajnik w pokoju
 • pokoje z aneksem kuchennym
 • sprzęt plażowy
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci

Opinie

Do tej pory nikt nie dodał opinii. Bądź pierwszy!

Lokalizacja

Lokalizacja została ustawiona orientacyjnie i nie została potwierdzona przez właściciela obiektu.

Inne nasze obiekty

Dom na Łabędziej
domki
Charzykowy
od 25 zł za osobę